KF SčK 14/2019 Primární volby (ostatní místa) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Stredocesky kraj, Predsedajici, Krajsti predsedajici

Jan.Licka
Místní předsednictvo
Profese: Projektant logistiky
Dal poděkování: 453 poděkování
Dostal poděkování: 481 poděkování

Re: KF SčK 14/2019 Primární volby (ostatní místa) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Jan.Licka » 08 led 2020, 15:43

Dobré odpoledne,
hlásím se na doplnění kandidátky, jako morální a technická podpora kandidátů v tématu dopravy, bez nároku na veřejnou funkci.
Představení proběhlo zde: viewtopic.php?f=406&t=48292&hilit=li%C4%8Dka#p632188

Připomínám pro zájemce workshop KETů dopravy v neděli dopoledne na CF :)
Dávat druhým vyrůst

Jan.Prokop
Místní předsednictvo
Profese: ITak
Dal poděkování: 599 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: KF SčK 14/2019 Primární volby (ostatní místa) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Jan.Prokop » 08 led 2020, 15:58

Ahoj, hlásím se na doplnění kandidátky, nejradši bych na 23. pozici, ale dle předpisů to není možné, tak vezmu zavděk jakoukoli, ideálně od druhé desítky dolů

Antonin.Schejbal
Místní předsednictvo
Profese: student
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 128 poděkování

Příspěvek od Antonin.Schejbal » 16 led 2020, 13:34

Ahoj,
rád bych "vysupportil" kandidátku svojí přítomností.
Rád bych se v krátkosti představil, pro to, co mě neznají :)
Je mi 23 let, studuji management sportu na UK FTVS, jsem zastupitel v Příbrami, kde mám na starosti především kulturu a sport.
Dva roky jsem byl v PKS a část z toho jsem sloužil jako předseda.

Martin.Suchanek
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: tajemník MěÚ
Dostal poděkování: 13 poděkování

Příspěvek od Martin.Suchanek » 16 led 2020, 21:00

Vážené kolegyně a kolegové,

vzhledem k tomu, že již více jak rok na komunální úrovni spolupracujeme s Pirátskou stranou v rámci koalice, rozhodl jsem se využít nabídky být s Vámi společně na kandidátce do krajských voleb jako člen politického hnutí Alternativa pro Vás.

Pokusím se Vám tedy trochu představit. Jmenuji se Martin Suchánek a žiji celý život v Kutné Hoře. V roce 2001 jsem se stal vedoucím odboru správy majetku města MěÚ v Kutné Hoře a od té doby se také věnuji komunální politice. S odstupem času vidím jak jsem byl tehdy naivní. Myslel jsem si, že do komunální politiky jdou pouze lidé co mají zájem o město. Velmi rychle jsem zjistil, že toto není vůbec pravdou. Čím dál víc vnímám, že se snaží komunální politiku ovládat různé zájmové skupiny ve svůj prospěch a nebo prospěch svých kamarádů.Od roku 2015 jsem se stal tajemníkem MěÚ v Poděbradech. Po celý svůj profesní život se snažím o maximální transparentnost v rámci pracovních činností, které vykonávám v samosprávě a státní správě.

Pokud získám Vaši důvěru a podporu tak bych svoji osobou rád podpořil kandidátku Pirátské strany. V rámci programu určitě mohu být přínosem jak v oblasti nakládání a správy majetku územního celku tak i v oblasti znalostí zákonů v rámci řízení úřadu.

Jsem připraven Vám zodpovědět dotazy, které určitě budete k mé osobě mít.

Přeji všem hezký zbytek dne,

Martin Suchánek

Stepan.Drtina
Krajské předsednictvo
Dal poděkování: 831 poděkování
Dostal poděkování: 1422 poděkování

Příspěvek od Stepan.Drtina » 16 led 2020, 21:11

Děkuji Martinovi za představení a za ochotu podpořit naší kandidátku.
Doručuji též nominaci MS Kutná Hora, která podporuje Martinovu kandidaturu.

Abych to stručně osvětlil. Martin, jak již uvedl v kandidátské řeči, je člen našeho koaličního uskupení Alternativa pro nás. Skrze jeho kandidaturu můžeme získat podporu uskupení, které v Kutné Hoře v komunálních volbách získalo téměř 9% hlasů. Martin kandidoval za Alternativu jako lídr, byl však v preferenčních hlasech přeskákán dlouholetými zastupiteli. Bude pro nás jistě podporou jak v rámci jeho profesních kvalit, tak působností v regionech, které jsou, jak jsem si pracovně pojmenoval, "postiženy syndromem Rakušan".

Pro úplnost dodávám, že uskupení Alternativa pro Vás mě po komunálních volbách nominovala do městské rady. Spolupracujeme tedy velmi úzce.

Martin se také zúčastní tuto sobotu schůze místního sdružení v Kolíně.

Budeme rádi za podporu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvky (celkem 5):
Jiri.Snizek, Jana.Skopalikova, Jan.Korbel, Milan.Zeleny, Roman.Moravek
Nejlepší možnost je ta, která ponechává vždy určitou skulinu pro možnost, že všechno je současně úplně jinak.
- Václav Havel
stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - 775 221 705

Jan.Trnka
Člen KS Středočeský kraj
Profese: Doktor letadel :-)
Dal poděkování: 36 poděkování
Dostal poděkování: 134 poděkování

Příspěvek od Jan.Trnka » 19 led 2020, 20:53

Čau, hlásím se na doplnění spodní části kandidátky a získání funkce křoví :-)

Pro ty co mě neznají, tak jsem pirátem a aktivním členem MS Příbram. Je mi 32 let, jsem ženatý, mám dvě děti a vyštudovaný Basic Certificate :-). V současné době pracuji jako manager leteckého servisu.

Jsem otevřen dalším dotazům :-)
Žádnej nápad není dost blbej...

Martin.Polak
Předseda místního sdružení
Profese: polygraf
Dal poděkování: 358 poděkování
Dostal poděkování: 642 poděkování

Příspěvek od Martin.Polak » 20 led 2020, 12:16

Martin.Suchanek píše:
16 led 2020, 21:00

OFFTOPICvzhledem k tomu, že již více jak rok na komunální úrovni spolupracujeme s Pirátskou stranou v rámci koalice, rozhodl jsem se využít nabídky být s Vámi společně na kandidátce do krajských voleb jako člen politického hnutí Alternativa pro Vás.

Pokusím se Vám tedy trochu představit. Jmenuji se Martin Suchánek a žiji celý život v Kutné Hoře. V roce 2001 jsem se stal vedoucím odboru správy majetku města MěÚ v Kutné Hoře a od té doby se také věnuji komunální politice. S odstupem času vidím jak jsem byl tehdy naivní. Myslel jsem si, že do komunální politiky jdou pouze lidé co mají zájem o město. Velmi rychle jsem zjistil, že toto není vůbec pravdou. Čím dál víc vnímám, že se snaží komunální politiku ovládat různé zájmové skupiny ve svůj prospěch a nebo prospěch svých kamarádů.Od roku 2015 jsem se stal tajemníkem MěÚ v Poděbradech. Po celý svůj profesní život se snažím o maximální transparentnost v rámci pracovních činností, které vykonávám v samosprávě a státní správě.

Pokud získám Vaši důvěru a podporu tak bych svoji osobou rád podpořil kandidátku Pirátské strany. V rámci programu určitě mohu být přínosem jak v oblasti nakládání a správy majetku územního celku tak i v oblasti znalostí zákonů v rámci řízení úřadu.

Martin Suchánek
Martin přijel na sobotní schůzi do Kolína a podrobil se "grilování" nejlepší reference podá Štěpán Drtina.
Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se ČR připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267

Stepan.Drtina
Krajské předsednictvo
Dal poděkování: 831 poděkování
Dostal poděkování: 1422 poděkování

Příspěvek od Stepan.Drtina » 20 led 2020, 17:06

Martin.Polak píše:
20 led 2020, 12:16
Martin.Suchanek píše:
16 led 2020, 21:00

OFFTOPICvzhledem k tomu, že již více jak rok na komunální úrovni spolupracujeme s Pirátskou stranou v rámci koalice, rozhodl jsem se využít nabídky být s Vámi společně na kandidátce do krajských voleb jako člen politického hnutí Alternativa pro Vás.

Martin Suchánek
Martin přijel na sobotní schůzi do Kolína a podrobil se "grilování" nejlepší reference podá Štěpán Drtina.
Stepan.Drtina píše:
16 led 2020, 21:11
Děkuji Martinovi za představení a za ochotu podpořit naší kandidátku.
Doručuji též nominaci MS Kutná Hora, která podporuje Martinovu kandidaturu.

Abych to stručně osvětlil. Martin, jak již uvedl v kandidátské řeči, je člen našeho koaličního uskupení Alternativa pro nás. Skrze jeho kandidaturu můžeme získat podporu uskupení, které v Kutné Hoře v komunálních volbách získalo téměř 9% hlasů. Martin kandidoval za Alternativu jako lídr, byl však v preferenčních hlasech přeskákán dlouholetými zastupiteli. Bude pro nás jistě podporou jak v rámci jeho profesních kvalit, tak působností v regionech, které jsou, jak jsem si pracovně pojmenoval, "postiženy syndromem Rakušan".

Pro úplnost dodávám, že uskupení Alternativa pro Vás mě po komunálních volbách nominovala do městské rady. Spolupracujeme tedy velmi úzce.

Martin se také zúčastní tuto sobotu schůze místního sdružení v Kolíně.

Budeme rádi za podporu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvek:
Milan.Zeleny
Nejlepší možnost je ta, která ponechává vždy určitou skulinu pro možnost, že všechno je současně úplně jinak.
- Václav Havel
stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - 775 221 705

Jan.Caha
Profese: ZZ
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

Příspěvek od Jan.Caha » 22 led 2020, 17:32

Vážené krajské fórum,
po dlouhém váhání bych Vás chtěl požádat o podporu pro mojí kandidaturu do Krajských voleb a rozšířit tak stávající základnu kandidátů.

O mě: https://lide.pirati.cz/personProfile/710/ , a pokud by chtěl někdo vědět více tak se uvidíme na KF 26.1.

Rád bych se věnoval hlavně zdravotnictví a okrajově možná i sociální problematice resp. sociální péči např. nedostupnost DS a LDN. Občas zabřednu i na omílanou D3, která má vést u nás přes kopec.

Ve zdravotnictví se chci věnovat zejména tomu, co již psali kluci: personální zajištění navyšování mezd a kompetencí NLZP, modernizace naší Středověké záchranné služby, investice do digitalizace a bezpečnosti, hlavně decentralizace zdravotní dokumentace.

Dále bych se chtěl zapojit do debat o povinném očkování, vzniku porodních domů přidružených k porodnicím, transparentnosti a otevřením výběrových řízení na vedoucí funkce a to nejen ve zdravotnictví, zvolené pozice max. na 3-5let a poté nové výběrové řízení.

Zřídit sekundární a převozové sanitky spadající pod krajskou ZZS, aby peníze od pojišťoven zůstávaly v kraji a nedávaly se zbytečně soukromníkům a zároveň by se i odlehčilo primárním výjezdům, které tyto služby ve velkém suplují!

Témat je mnohem více, tak bych to uzavřel zřízením systému first responderů, který je u nás v kraji víc než opodstatněný a to hlavně z důvodu, že od dubna do září se počet obyvatel ve Středočeském kraji zvýší o 0,5mil. i více pražských chatařů. Bohužel záchranka to reflektuje navýšením o jednu posádku na Slapech! https://www.zzskhk.cz/cs/first-responderi
Lidské životy zachraňují laičtí zachránci, kteří jsou první na místě události a poskytují první pomoc, proto je dobré tento systém vytvořit a vzdělávat veřejnost...

Když mluvím o vzdělávání, mělo by se začít už v rodinách, MŠ a ZŠ s edukací zdravého životního stylu atd., a pokračovat dále i u starších ročníku. Prevencí se dají ušetřit nemalé peníze, lepší než následná léčba.

Děkuji všem za případnou podporu .)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Caha za příspěvky (celkem 9):
Marek.Havranek, Jiri.Snizek, Stepan.Drtina, Jana.Skopalikova, Jan.Korbel, Jan.Prokop, Dalibor.Zahora, Roman.Moravek, Simona.Luftova
Jestliže nebudete bojovat za svá práva v době, kdy můžete lehce zvítězit bez krveprolévání, může přijít doba, kdy budete muset bojovat proti drtivé přesile a s jen mizivou šancí na přežití!

Jan.Caha
Profese: ZZ
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

Příspěvek od Jan.Caha » 26 led 2020, 17:23

Jan.Caha píše:
22 led 2020, 17:32
Jen doplnim, ze jsem myslel na 20misto a dal :arrow:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Caha za příspěvek:
Jiri.Snizek
Jestliže nebudete bojovat za svá práva v době, kdy můžete lehce zvítězit bez krveprolévání, může přijít doba, kdy budete muset bojovat proti drtivé přesile a s jen mizivou šancí na přežití!

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“