Nominace Davida Satkeho do RV

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Podporuji nominaci Davida Satkeho do republikového výboru

Ano
36
55%
Ne
18
27%
Zdržuji se
12
18%
 
Celkem hlasujících: 66 - Celkem hlasů: 66

Jiri.Belsan
Příspěvky: 1123
Registrován: 01 bře 2018, 08:04
Dal poděkování: 1984 poděkování
Dostal poděkování: 1896 poděkování

Nominace Davida Satkeho do RV

Příspěvek od Jiri.Belsan »

Chtěl bych tímto nominovat Davida Satkeho do Republikového výboru. David je advokát, který je členem resortního týmu Spravedlnost. Aktuálně je zastupitelem na MČ Praha 10, předsedou návrhového výboru a předsedou majetkové komise.
Naposledy upravil(a) Jiri.Belsan dne 12 lis 2019, 22:46, celkem upraveno 2 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Belsan za příspěvky (celkem 2):
Ivan.Mikolas, Ondrej.Kliment
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17610 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Davida Satkeho do RV

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

To by šlo, David je expert na přepočítávání počtu vašich příspěvku na foru od doby vaší registrace. To by se v RV mohlo hodit. :)
David.Satke píše: 02 lis 2019, 15:33 Hele, já k tomu mám jeden dotaz? Kdo to vůbec je ten Dalibor.Zahora? V každém vláknu, kde se řeší různé pomluvy (a které škodí Pirátům), se totiž stále vyskytují ti samí lidé (pokud jsou skuteční). A Dalibor.Zahora je jeden z nich a jeden z nejaktivnějších. Není to tedy jen normální internetový troll?

Viděl ho někdy někdo někam kandidovat? Byl za Piráty někam zvolen? Udělal něco pro Piráty? Nebo jen škodí, rozumuje na fóru a vytahuje nepodloženou špínu a pomluvy?

U profilu má, že na fórum napsal 9711 příspěvků. Od 21.4.2009 (kdy byl registrován) je to k dnešnímu dni 3847 dnů. Za KAŽDÝ den tedy tento troll na fórum napíše více než 2,5 příspěvku. Na to, že nemá žádnou funkci, je to teda úctyhodné číslo - skoro by se chtělo napsat, že nedělá nic jiného, něž sedí na fóru Pirátů a plodí příspěvky. Kdyby stejnou energii věnoval něčemu smysluplnému, všem by myslím bylo líp.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Roman.Pasek

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17610 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Davida Satkeho do RV

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Jiri.Belsan píše: 12 lis 2019, 15:18 Chtěl bych tímto nominovat Davida Satkeho do republikového výboru. David je advokát, který je členem resortního týmu Spravedlnost. Aktuálně je zastupitelem na MČ Praha 10, předsedou návrhového výboru a předsedou majetkové komise.
A btw nejde měnit hlas v anketě, prosím opravit, díky.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Jiri.Belsan
Příspěvky: 1123
Registrován: 01 bře 2018, 08:04
Dal poděkování: 1984 poděkování
Dostal poděkování: 1896 poděkování

Re: Nominace Davida Satkeho do RV

Příspěvek od Jiri.Belsan »

Dalibor.Zahora píše: 12 lis 2019, 15:56
Jiri.Belsan píše: 12 lis 2019, 15:18 Chtěl bych tímto nominovat Davida Satkeho do republikového výboru. David je advokát, který je členem resortního týmu Spravedlnost. Aktuálně je zastupitelem na MČ Praha 10, předsedou návrhového výboru a předsedou majetkové komise.
A btw nejde měnit hlas v anketě, prosím opravit, díky.
Opraveno. Děkuji za upozornění.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Belsan za příspěvek:
Dalibor.Zahora
David.Satke
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 171
Registrován: 07 bře 2017, 18:38
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 349 poděkování

Re: Nominace Davida Satkeho do RV

Příspěvek od David.Satke »

Místo pro kandidátskou řeč.
David.Satke
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 171
Registrován: 07 bře 2017, 18:38
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 349 poděkování

Re: Nominace Davida Satkeho do RV

Příspěvek od David.Satke »

Dalibor.Zahora píše: 12 lis 2019, 15:55 To by šlo, David je expert na přepočítávání počtu vašich příspěvku na foru od doby vaší registrace. To by se v RV mohlo hodit. :)
David.Satke píše: 02 lis 2019, 15:33 Hele, já k tomu mám jeden dotaz? Kdo to vůbec je ten Dalibor.Zahora? V každém vláknu, kde se řeší různé pomluvy (a které škodí Pirátům), se totiž stále vyskytují ti samí lidé (pokud jsou skuteční). A Dalibor.Zahora je jeden z nich a jeden z nejaktivnějších. Není to tedy jen normální internetový troll?

Viděl ho někdy někdo někam kandidovat? Byl za Piráty někam zvolen? Udělal něco pro Piráty? Nebo jen škodí, rozumuje na fóru a vytahuje nepodloženou špínu a pomluvy?

U profilu má, že na fórum napsal 9711 příspěvků. Od 21.4.2009 (kdy byl registrován) je to k dnešnímu dni 3847 dnů. Za KAŽDÝ den tedy tento troll na fórum napíše více než 2,5 příspěvku. Na to, že nemá žádnou funkci, je to teda úctyhodné číslo - skoro by se chtělo napsat, že nedělá nic jiného, něž sedí na fóru Pirátů a plodí příspěvky. Kdyby stejnou energii věnoval něčemu smysluplnému, všem by myslím bylo líp.
Matematika je exaktní věda. V popisovaném případě bylo počítáno s nezpochybnitelnými fakty. A jak známo, fakta nesvědčí internetovým trollům. Takže ano, při setkání s internetovým trollem se nebráním pomoci si fakty ani matematikou.

A koneckonců rozhodování se na základě podložených informací a práce s fakty a nikoli s dojmy a pomluvami šířenými novinami A.Babiše, bulvárem a dezinformačními weby hodlám v případě zvolení praktikovat i v Republikovém výboru. Tímto zároveň děkuji Daliborovi za "nahrávku" na zdůvodnění mé kandidatury.
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Satke za příspěvky (celkem 4):
Jiri.Belsan, Michal.Koci, Tereza.Hubackova, Ondrej.Kliment
Uživatelský avatar
Zuzana.Freitas
Krajský zastupitel
Příspěvky: 129
Registrován: 23 led 2018, 09:14
Profese: asistentka
Dal poděkování: 485 poděkování
Dostal poděkování: 337 poděkování

Re: Nominace Davida Satkeho do RV

Příspěvek od Zuzana.Freitas »

Dalibor.Zahora píše: 12 lis 2019, 15:55 To by šlo, David je expert na přepočítávání počtu vašich příspěvku na foru od doby vaší registrace. To by se v RV mohlo hodit. :)
David.Satke píše: 02 lis 2019, 15:33 Hele, já k tomu mám jeden dotaz? Kdo to vůbec je ten Dalibor.Zahora? V každém vláknu, kde se řeší různé pomluvy (a které škodí Pirátům), se totiž stále vyskytují ti samí lidé (pokud jsou skuteční). A Dalibor.Zahora je jeden z nich a jeden z nejaktivnějších. Není to tedy jen normální internetový troll?

Viděl ho někdy někdo někam kandidovat? Byl za Piráty někam zvolen? Udělal něco pro Piráty? Nebo jen škodí, rozumuje na fóru a vytahuje nepodloženou špínu a pomluvy?

U profilu má, že na fórum napsal 9711 příspěvků. Od 21.4.2009 (kdy byl registrován) je to k dnešnímu dni 3847 dnů. Za KAŽDÝ den tedy tento troll na fórum napíše více než 2,5 příspěvku. Na to, že nemá žádnou funkci, je to teda úctyhodné číslo - skoro by se chtělo napsat, že nedělá nic jiného, něž sedí na fóru Pirátů a plodí příspěvky. Kdyby stejnou energii věnoval něčemu smysluplnému, všem by myslím bylo líp.
A jak je vidět, už má i své skalní fanoušky 8-) Takže je zde zjevně na správném místě ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Freitas za příspěvky (celkem 4):
Jiri.Belsan, Michal.Koci, Jiri.Hoskovec, Ondrej.Kliment
Zuzana Freitas Lopesová
PKS Praha
MS Praha 10
RT Práce a sociální věci

freitas.zuzana@gmail.com
Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2788
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6105 poděkování
Dostal poděkování: 7195 poděkování

Re: Nominace Davida Satkeho do RV

Příspěvek od Jan.Bednarik »

V minulé volbě do RV postoupil do druhého kola jediný kandidát. Je tu riziko, že se podobná situace bude opakovat i nyní. A čeká nás brzy volba RP, která by se v takové situaci musela i několikrát opakovat. Jak bys členům vysvětlil dvoukolový systém volby? Jak v prvním kole volíš ty?

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

David.Satke
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 171
Registrován: 07 bře 2017, 18:38
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 349 poděkování

Re: Nominace Davida Satkeho do RV

Příspěvek od David.Satke »

Výsledek testu z https://www.politicalcompass.org/analys ... 0&soc=-3.9

Obrázek

Můj komentář k výsledku testu: Sociální libertarián určitě jsem - test tedy souhlasí. Ale ekonomicky jsem pravicový - věřím ve štíhlý a efektivní stát s účinnou (ale omezenou) regulací a sociální sítí pro osoby, které se o sebe nemohou postarat samy. Výsledek testu, kdy jsem vyšel jako levicový, je podle mě dán tím, že ekonomická stanoviska jsou tam dána příliš kategoricky, a proto jsem někdy s příslušným tvrzením (i když s ním v zásadě souhlasím) musel zaškrtnout nesouhlas.

Dotazník na funkce:
posty politické:
= zastupitel MČ Praha 10
posty v komisích a výborech veřejné správy:
= MČ Praha 10 - předseda Komise majetkové a nebytových prostor, předseda Návrhového výboru, člen Kontrolního výboru

posty odborné v Pirátech:
= garant programového bodu Justice pro volby do sněmovny v roce 2017
= člen resortního týmu Spravedlnost
post v Pirátech na celostátní úrovni:
= žádný
post v Pirátech na úrovni kraje:
= žádný
post v Pirátech na úrovni MS:
= člen MS Piráti Praha 10

V průběhu mandátu RV hodláš kandidovat?
= nevylučuji, že se budu ucházet o nominaci/kandidaturu ve sněmovních volbách 2021
Pokud jde o vnitrostranické funkce:
= v případě zvolení do RV o jiných vnitrostranických funkcích neuvažuji
Přílohy
chart.png
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Satke za příspěvky (celkem 3):
Jan.Hora, Jiri.Belsan, Ondrej.Kliment
Uživatelský avatar
Jan.Podhajsky
Člen KS Praha
Příspěvky: 4176
Registrován: 07 črc 2009, 15:14
Profese: sociolog,
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 1262 poděkování
Dostal poděkování: 1502 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Davida Satkeho do RV

Příspěvek od Jan.Podhajsky »

@David.Satke
Dalibor Zahora je zakladajici ID strany. Jeden z motoru strany, aktivini v agende, zvoleny jak do mistnich organu, tak i do celostatnich. Je to radikalni stoupenec piratskych myslenek, stanov, piliru. Podle me je pirat a troll v prekryvu. Uz jenom pro svoje hodnoty.

Jake je tvoje piratske kredo? Co je pro tebe nosnou hodnotou piratstvi? Odpoved, ze svoboda, je nedostatecna.

Diks za odpoved.

Stopuji zásadně v županu.
Pište mi na email jan.podhajsky@pirati.cz ; https://lide.pirati.cz/profil/2811/
Sem pirát i bez předpicu.

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“