Vánoční večírek KS Vysočina

Moderátoři: Koordinatori, PKS Vysocina, @koordinator-vysocina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 530
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 781 poděkování
Dostal poděkování: 943 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vánoční večírek KS Vysočina

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Vánoční večírek! Navíc pirátský! No neber to. ;)

Pojďme se potkat pro jednou bez programu. Hudba, hry, jídlo, pití, možná i kouzelník, prostě všechno, co k pravým (pirátským) Vánocům patří.

Hlasování o termínu probíhá zde: https://dudle.inf.tu-dresden.de/vysocina-vecirek/

Hlasujte - a hlavně pak taky doražte. :)
Blanka Lednická
předsedkyně KS Vysočina

Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 487
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 1588 poděkování
Dostal poděkování: 766 poděkování

Re: Vánoční večírek KS Vysočina

Příspěvek od Eva.Novakova »

Pokud bude v Jihlavě, nezapomeňte si vzít brusle! Na náměstí bude po celý advent veřejné kluziště a byla by škoda toho nevyužít :)
Profil, eva.novakova@pirati.cz, 775 666 988
Koordinátorka krajského sdružení Vysočina
Členka Zastupitelstva Kraje Vysočina
Členka Zastupitelstva města Jihlavy

Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 530
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 781 poděkování
Dostal poděkování: 943 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční večírek KS Vysočina

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Velevážené obecenstvo,

čas adventu již započal a my se rozhodli oslavit blížící se Vánoce důstojným způsobem, tedy vánočním večírkem. Z hlasování na doodlu vyšla jako termín, hodící se nejvíce lidem, neděle 22. 12. 2019. Akce započne odpoledne ve 14:00 a bude se konat v prostorách našeho Jihlavského Pirátského Centra takříkajíc "do nevidim".

Na pití bude vítěz ankety, a to 12° Ignác z jihlavského Radničního pivovaru. K dispozici bude 30litrový soudek, tedy 60 piv. Bude-li se toto množství zdáti nedostatečné, přineste, cokoliv máte rádi, nebo skočíme něco dalšího dokoupit. Piráti by neměli být na suchu. ;)

Co se týká dalšího občerstvení, tak něco koupíme, případně každý můžete přinést cokoliv, co máte rádi. Nápadům a chutím se meze nekladou. :) Pakliže jste se plavili okolo Islandu, budete s občerstvením odlifrováni za dveře na chodbu. ;)

A co vlastně budeme dělat? Ani zde se meze příliš nekladou, nebudeme-li se navzájem ohrožovat. :) Deskovky, projekce filmů či seriálů, hudba, zpěv, tanec, smích, láska, strašidelné příběhy o dávných pirátech či sborová recitace organizačního řádu.... vše dle vaší chuti (a pokročilosti hodiny).

K tomuhle všemu však máme jednu prosbu - máte-li možnost přispět na večírek nějakou částkou (dle vašeho uvážení) či přinést naturálie, bude toto vítáno. Finanční přispěvatelé obdrží čestný diplom a Fidorku. Případnou částku můžete přinést na Centrum či poslat převodem na účet, který vám na vyžádání poskytne @Ondrej.Tuma. Zároveň prosím - potvrďte svou účast na doodlu, ať víme, kdo dorazí (nebo naopak nedorazí)... https://dudle.inf.tu-dresden.de/vysocina-vecirek/

Pro účastníky imobilní či indisponované pak dáváme v plen možnost odvozu směrem k domovu či na jiné místo v rozumné vzdálenosti. :) Směr Chotěboř a Havlíčkův Brod zajišťuji já (jedním svozem v momentě, kdy se rozhodnu, že je čas opustit pirátské vody a vyrazit k domovu, v autě budu mít prostor pro řidiče a šest lidí), zbylé směry pak podle domluvy Ondra Tůma.

Na jednoho každého z vás se moc těšíme a věříme, že si to společně užijeme.

vanocni.jpg
Blanka Lednická
předsedkyně KS Vysočina

Zamčeno

Zpět na „Vysočina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů