Z jiných vláken:
Lenka.Kozlova píše: ↑19 říj 2019, 12:26
Vím, že to sem nepatří, ale jelikož jinde nereaguješ, budu to psát všude, dokud neopravíš zmršenou moderaci, která byla naprosto zbytečná. Vzhledem k tomu, jak ignoruješ moje žádosti o nápravu, dá se dovozovat, že úmyslem bylo znehodnotit vlákno s anketou.
viewtopic.php?f=276&t=49115
Pokud vlákno neopravíš v příštích několika dnech tak, aby dávalo smysl, najdu jiný způsob, jak se dovolat nápravy.
Tímto se omlouvám všem ostatním, případné stížnosti směrujte prosím na Jana Korbela, který jako místopředseda kraje místo servisu členům, hatí jejich práci.
Jinde nereaguju, protože zaprvé je to offtopic a za druhé cíleně trolíš. Na více než stránce ses v rámci offtopicu hádala v jednacím vlákně o senátních primárkách a pokračovala jsi v tom i poté, co sis založila tohle vlákno. Vlákno, aniž by to byl členský podnět, jsi úmyslně založila v části fóra, kde vedeme jednání, očividně za účelem větší pozornosti. Přestože jsme opakovaně diskutovali o nepřehlednosti fóra a (a pokud si dobře pamatuju, ty sama ses v tom smyslu také vyjadřovala), zřejmě ti to vůbec nevadí u tvých vlastních příspěvků a máš svá vlastní pravidla.
Příspěvky jsem přesunul po dohodě s dalšími dvěma členy PKS, kteří to odsouhlasili. Zbylí dva byli offline. Mrzí mě, že k tomu vůbec muselo dojít. Tak zkušený člen jako ty by měl vědět, jak zacházet s fórem (a nepochybuju že víš, když chceš) a měla bys jít příkladem.
Nevím jakým způsobem si představuješ zmíněnou nápravu. Pokud máš něco na mysli, buď konkrétní a pokusím se ti vyhovět. Jak upravit časy příspěvků nevím a rád se nechám poučit. Pokud ale budeš pokračovat v obecných frázích a výhrůžkách, nezbývá mi, než počkat, až se "obrátíš jinam".
Dále budu reagovat pouze na tvé
věcné příspěvky, protože nemám v úmyslu se s tebou hádat.