Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Stredocesky kraj, Predsedajici, Krajsti predsedajici

Odpovědět

Chcete, aby data, o vašem hlasování v Heliosu, byla statisticky zpracovávána a zveřejňována na foru?

ANO
13
52%
NE
12
48%
 
Celkem hlasujících: 25 - Celkem hlasů: 25

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 3117
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 8636 poděkování
Dostal poděkování: 3262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Jan.Korbel píše: 19 říj 2019, 10:23 Souhlasím. Máme v kraji členy, které dlouho nikdo neviděl online ani offline a nezaznamenal jsem, že by je někdo šikanoval.
Opět tě žádám, oprav zde tvou unikátní moderaci a nenuť mě obrátit se jinam.
Znehodnotil jsi celé vlákno a vzhledem k tomu, že ignoruješ žádosti o nápravu, mám za to, že úmyslně.

EDit a teď věcně:
ano, zatím jejich jména nikdo nevystavoval, ale mimo zápisy se o nich hovoří na schůzích a mumblech ve smyslu: "ti nás nemusí zajímat, nejsou aktivní"
Naposledy upravil(a) Lenka.Kozlova dne 19 říj 2019, 14:01, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 3117
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 8636 poděkování
Dostal poděkování: 3262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Martin.Polak píše: 19 říj 2019, 04:38 Ok, vraťme se k tomu problému.
Máme tady nějaká data o účasti na hlasování a někdo je dál do tabulky a ta tabulka je údajný problém. = Šmírování a možná šikana dle LK.

Dobře.

Ale vedeme i data o účasti členů na Mumble a na krajských schůzích, protože je to napsáno v každém zápise.
Takže kdyby někdo ta veřejná data vyhodnotil a udělal roční statistiku přítomnosti jednotlivých členů na Mumble/schůzích tak to musí být také šikana a šmírování, ne?
Pokud by chtěl někdo někoho šikanovat za neúčast na hlasování, tak stejně dobře může šikanovat za ,,špatnou docházku".
Samozřejmě, že to by byla také šikana.
Ať si to každý vyhodnotí sám, potřebujeme nástěnky se zasloužilými hlasovači a chodiči a naopak?
Za mě ne, je to podpora pro selekci lidí a ta nikdy nic dobrého nepřinesla.

Shromažďování dat o někom, je druh šmírování, opravdu to potřebujeme? Na co?
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 3117
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 8636 poděkování
Dostal poděkování: 3262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Všechny zastánce "tabulkování" lidí podle čehokoliv žádám o uvedení jednoho, pro ně zásadního důvodu, proč to dělat, díky.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK

Příspěvek od Petr.Vileta »

Mikulas.Ferjencik píše: 19 říj 2019, 00:48 S tezí že členové by měli hlasovat nesouhlasím. Z ničeho to nevyplývá, já bych si moc přál, abychom měli 10 000 členů a bylo by mi úplně jedno, kdyby hlasovali jen v pár nejdůležitějších hlasováních v roce (podle vlastního vyhodnocení situace a zbytek by ignorovali.
A pak se přejmenujeme na Česká občanská strana sociálně demokratická Mikuláše Ferjenčíka. :P
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Martin.Polak
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Petr.Vileta píše: 19 říj 2019, 14:08
Mikulas.Ferjencik píše: 19 říj 2019, 00:48 S tezí že členové by měli hlasovat nesouhlasím. Z ničeho to nevyplývá, já bych si moc přál, abychom měli 10 000 členů a bylo by mi úplně jedno, kdyby hlasovali jen v pár nejdůležitějších hlasováních v roce (podle vlastního vyhodnocení situace a zbytek by ignorovali.
A pak se přejmenujeme na Česká občanská strana sociálně demokratická Mikuláše Ferjenčíka. :P

Prezentovat svoje názory jako obecná fakta je argumentační faul. Podle Petra Vilety by členové měli hlasovat co nejvíc, podle Mikuláše Ferjenčíka mají mít členové neprostou svobodu se rozhodnout jestli budou, nebo nebudou hlasovat. Co to má společného s ODS a ČSSD nechápu.
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK

Příspěvek od Petr.Vileta »

Mikulas.Ferjencik píše: 19 říj 2019, 14:13
Petr.Vileta píše: 19 říj 2019, 14:08
Mikulas.Ferjencik píše: 19 říj 2019, 00:48 S tezí že členové by měli hlasovat nesouhlasím. Z ničeho to nevyplývá, já bych si moc přál, abychom měli 10 000 členů a bylo by mi úplně jedno, kdyby hlasovali jen v pár nejdůležitějších hlasováních v roce (podle vlastního vyhodnocení situace a zbytek by ignorovali.
A pak se přejmenujeme na Česká občanská strana sociálně demokratická Mikuláše Ferjenčíka. :P

Prezentovat svoje názory jako obecná fakta je argumentační faul. Podle Petra Vilety by členové měli hlasovat co nejvíc, podle Mikuláše Ferjenčíka mají mít členové neprostou svobodu se rozhodnout jestli budou, nebo nebudou hlasovat. Co to má společného s ODS a ČSSD nechápu.
Já si myslím, že naše odlišnost je právě v tom, že se každý člen může hlasováním vyjádřit k čemu chce, dokonce si může založit členský podnět. Naopak ODS, ČSSD, ANO a mnohé další strany jsou typické tím, že o všem rozhoduje jen pár lidí. V lepším případě z vedení strany, v horším případě šedé eminence. Proto mi nedává moc smysl, abychom měli 10000 členů, ale průměrná roční účast na hlasování byla 0,001%. Pro mě by bylo fajn, kdyby to bylo lehce nad 50% a každý, ale opravdu každý, člen hlasoval alespoň 12x ročně. ;) Úlevu bych dal členům IT nezdatným, nad 80 let. :)
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1666
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 3474 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK

Příspěvek od Jan.Korbel »

Z jiných vláken:
Lenka.Kozlova píše: 19 říj 2019, 12:26 Vím, že to sem nepatří, ale jelikož jinde nereaguješ, budu to psát všude, dokud neopravíš zmršenou moderaci, která byla naprosto zbytečná. Vzhledem k tomu, jak ignoruješ moje žádosti o nápravu, dá se dovozovat, že úmyslem bylo znehodnotit vlákno s anketou.

viewtopic.php?f=276&t=49115

Pokud vlákno neopravíš v příštích několika dnech tak, aby dávalo smysl, najdu jiný způsob, jak se dovolat nápravy.

Tímto se omlouvám všem ostatním, případné stížnosti směrujte prosím na Jana Korbela, který jako místopředseda kraje místo servisu členům, hatí jejich práci.
Jinde nereaguju, protože zaprvé je to offtopic a za druhé cíleně trolíš. Na více než stránce ses v rámci offtopicu hádala v jednacím vlákně o senátních primárkách a pokračovala jsi v tom i poté, co sis založila tohle vlákno. Vlákno, aniž by to byl členský podnět, jsi úmyslně založila v části fóra, kde vedeme jednání, očividně za účelem větší pozornosti. Přestože jsme opakovaně diskutovali o nepřehlednosti fóra a (a pokud si dobře pamatuju, ty sama ses v tom smyslu také vyjadřovala), zřejmě ti to vůbec nevadí u tvých vlastních příspěvků a máš svá vlastní pravidla.

Příspěvky jsem přesunul po dohodě s dalšími dvěma členy PKS, kteří to odsouhlasili. Zbylí dva byli offline. Mrzí mě, že k tomu vůbec muselo dojít. Tak zkušený člen jako ty by měl vědět, jak zacházet s fórem (a nepochybuju že víš, když chceš) a měla bys jít příkladem.

Nevím jakým způsobem si představuješ zmíněnou nápravu. Pokud máš něco na mysli, buď konkrétní a pokusím se ti vyhovět. Jak upravit časy příspěvků nevím a rád se nechám poučit. Pokud ale budeš pokračovat v obecných frázích a výhrůžkách, nezbývá mi, než počkat, až se "obrátíš jinam".

Dále budu reagovat pouze na tvé věcné příspěvky, protože nemám v úmyslu se s tebou hádat.
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Jan.Korbel píše: 19 říj 2019, 17:13 Z jiných vláken:
Lenka.Kozlova píše: 19 říj 2019, 12:26 Vím, že to sem nepatří, ale jelikož jinde nereaguješ, budu to psát všude, dokud neopravíš zmršenou moderaci, která byla naprosto zbytečná. Vzhledem k tomu, jak ignoruješ moje žádosti o nápravu, dá se dovozovat, že úmyslem bylo znehodnotit vlákno s anketou.

viewtopic.php?f=276&t=49115

Pokud vlákno neopravíš v příštích několika dnech tak, aby dávalo smysl, najdu jiný způsob, jak se dovolat nápravy.

Tímto se omlouvám všem ostatním, případné stížnosti směrujte prosím na Jana Korbela, který jako místopředseda kraje místo servisu členům, hatí jejich práci.
Jinde nereaguju, protože zaprvé je to offtopic a za druhé cíleně trolíš. Na více než stránce ses v rámci offtopicu hádala v jednacím vlákně o senátních primárkách a pokračovala jsi v tom i poté, co sis založila tohle vlákno. Vlákno, aniž by to byl členský podnět, jsi úmyslně založila v části fóra, kde vedeme jednání, očividně za účelem větší pozornosti. Přestože jsme opakovaně diskutovali o nepřehlednosti fóra a (a pokud si dobře pamatuju, ty sama ses v tom smyslu také vyjadřovala), zřejmě ti to vůbec nevadí u tvých vlastních příspěvků a máš svá vlastní pravidla.

Příspěvky jsem přesunul po dohodě s dalšími dvěma členy PKS, kteří to odsouhlasili. Zbylí dva byli offline. Mrzí mě, že k tomu vůbec muselo dojít. Tak zkušený člen jako ty by měl vědět, jak zacházet s fórem (a nepochybuju že víš, když chceš) a měla bys jít příkladem.

Nevím jakým způsobem si představuješ zmíněnou nápravu. Pokud máš něco na mysli, buď konkrétní a pokusím se ti vyhovět. Jak upravit časy příspěvků nevím a rád se nechám poučit. Pokud ale budeš pokračovat v obecných frázích a výhrůžkách, nezbývá mi, než počkat, až se "obrátíš jinam".

Dále budu reagovat pouze na tvé věcné příspěvky, protože nemám v úmyslu se s tebou hádat.
Mně přijde požadavek na to, aby první příspěvek ve vlákně s anketou vysvětloval, o čem je daná anketa, naprosto adekvátní a tvá moderace úplně absurdní. Tolik náhodný okolojdoucí.
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1666
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 3474 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK

Příspěvek od Jan.Korbel »

Díky za konkrétní návrh. Pokud bude chtít Lenka doplnit první příspěvek o vysvětlení, rád jí s tím pomůžu. Z vlastní iniciativy to ale dělat nebudu, protože bych hned dostal klackem z druhé strany.
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vy / zne - užívání informací o hlasování z Heliosu v SčK

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Jan.Korbel píše: 19 říj 2019, 17:30 Díky za konkrétní návrh. Pokud bude chtít Lenka doplnit první příspěvek o vysvětlení, rád jí s tím pomůžu. Z vlastní iniciativy to ale dělat nebudu, protože bych hned dostal klackem z druhé strany.

Dokud jsi sem nesloučil jiné vlákno, byl první příspěvek současně otevírající vlákno a vysvětlující anketu...
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“