Obsahové priority Zahraničního odboru

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.

Moderátor: Zahraniční

Odpovědět
Uživatelský avatar
David.Wagner
Příspěvky: 2273
Registrován: 06 lis 2017, 23:35
Profese: vykonavatel vůle
Dal poděkování: 348 poděkování
Dostal poděkování: 3856 poděkování

Obsahové priority Zahraničního odboru

Příspěvek od David.Wagner »

Ahoj,

v dalších dvou letech ZO chystá větší množství akcí a čeká nás i řada jednání. Po poradě s RP a vedením odborů jsem našel způsob, jak co nejjednodušeji udělat linku mezi tím, co odbor dělá a co je po obsahové stránce potřeba.
V nejbližších dnech dojde rezortním týmům a garantům mail, ve kterém budou požádány aby stanovily tři priority s čím jim můžeme pomoci. Tyto priority budeme mít v paměti jak při pořádání vlastních akcí, tak při protlačování našich řečníků na jednotlivé akce, překladech článků a naopak snaze dostat naše články do mezinárodních publikací.

Věřím, že to je cesta k lepšímu propojení odboru se stranou a k jasně legitimnímu zadání na co se máme zaměřit. A samozřejmě:) - vždycky rádi přijmeme další dobrovolníky!

(u drtivé většiny rezortních týmů se to překrývá s garantem, ale třeba tým psychotropní látky má systematicky jiné postavení a nechceme ho opomenout)
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Wagner za příspěvky (celkem 6):
Frantisek.Kopriva, Lukas.Dolezal, Marketa.Gregorova, Vojtech.Pikal, Klara.Kocmanova, anon130

Podporuji myšlenky.

Odpovědět

Zpět na „Zahraniční odbor“