Tomáš Pokorný

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Thomasso
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 07 říj 2019, 01:22
Profese: manažer
Dostal poděkování: 5 poděkování

Tomáš Pokorný

Příspěvek od Thomasso »

Dobrý den všem,

Moje jméno je Tomáš Pokorný, je mi 27 let a jsem z Brna. Jsem inženýr ekonomie se zaměřením na řízení firem a marketing. Titul jsem postupně vystudoval na Mendelově univerzitě v Brně (bakalářské) a na Vysoké škole ekonomické v Praze (magisterské).

V současné době pracuji v rodinné B2B firmě, která se zabývá distribucí speciálních průmyslových měřidel, na pozici manažera obchodu a marketingu.

Už delší dobu jsem nešťastný ze současné politické situace v naší zemi. To, co tu předvádí Andrej Babiš, Miloš Zeman a další političtí hráči mi extrémně vadí.

Byl jsem na demonstraci na Letné pod záštitou Milionu chvilek pro demokractaké kterým jsem přispěl 1000 Kč. Aktivně diskutuji na sociálních sítích a na zpravodajských portálech. Snažím se lidem vysvětlit, jak to funguje. Že vrcholný politik si nepíše sám statusy na svém Facebooku, že volby se opravdu dají ovlivnit TV reklamou, a že třeba Tomio Okamura nedělá věci pro lidi, ale pro svůj byznys.

Už několik let s klidným svědomím volím Piráty. Věřím, že máte naší zemi co nabídnout a až na výjimky souhlasím s tím, co prosazujete.

Chci být součástí Vašeho snažení. Ať už jako dobrovolník, správce sociálních sítí nebo třeba Poslanec :-) budu rád, když mi dáte prostor pomoci jakýmkoli způsobem.

S přáním pěkného večera,
Tomáš Pokorný
Tito uživatelé poděkovali autorovi Thomasso za příspěvky (celkem 5):
Jiri.Ulip, Vendula.Svobodova, Petr.Springinsfeld, Pavel.Nevrkla, Vit.Fux
Uživatelský avatar
Vendula.Svobodova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 336
Registrován: 02 zář 2019, 15:43
Dal poděkování: 125 poděkování
Dostal poděkování: 265 poděkování

Re: Tomáš Pokorný

Příspěvek od Vendula.Svobodova »

Thomasso píše: 11 říj 2019, 22:04 Dobrý den všem,

Moje jméno je Tomáš Pokorný, je mi 27 let a jsem z Brna. Jsem inženýr ekonomie se zaměřením na řízení firem a marketing. Titul jsem postupně vystudoval na Mendelově univerzitě v Brně (bakalářské) a na Vysoké škole ekonomické v Praze (magisterské).

V současné době pracuji v rodinné B2B firmě, která se zabývá distribucí speciálních průmyslových měřidel, na pozici manažera obchodu a marketingu.

Už delší dobu jsem nešťastný ze současné politické situace v naší zemi. To, co tu předvádí Andrej Babiš, Miloš Zeman a další političtí hráči mi extrémně vadí.

Byl jsem na demonstraci na Letné pod záštitou Milionu chvilek pro demokractaké kterým jsem přispěl 1000 Kč. Aktivně diskutuji na sociálních sítích a na zpravodajských portálech. Snažím se lidem vysvětlit, jak to funguje. Že vrcholný politik si nepíše sám statusy na svém Facebooku, že volby se opravdu dají ovlivnit TV reklamou, a že třeba Tomio Okamura nedělá věci pro lidi, ale pro svůj byznys.

Už několik let s klidným svědomím volím Piráty. Věřím, že máte naší zemi co nabídnout a až na výjimky souhlasím s tím, co prosazujete.

Chci být součástí Vašeho snažení. Ať už jako dobrovolník, správce sociálních sítí nebo třeba Poslanec :-) budu rád, když mi dáte prostor pomoci jakýmkoli způsobem.

S přáním pěkného večera,
Tomáš Pokorný

Ahoj Tomáši,

díky za představení a zájem vstoupit do našich řad. Budeme rádi, když se za námi zastavíš na nějakou z krajských schůzí. Nejbližší se koná v sobotu 9.11. od 14 hodin do Sálu Břetislava Bakaly. Tam budeš moc vidět všechen ten cvrkot, protože budou probíhat primárky. Možná ale lepší příležitost bude 5.11. v 17 hod, kdy chystáme schůzku se zájemci o členství (pokud se ti časově hodí, napiš mi mail ;) ) anebo pak další krajská schůze 19.12. před Vánoci. Pokud bys chtěl nejdřív mezi nás jen tak neformálně nakouknout, tak 28.-29.10. budeme pořádat hned několik akci k příležitosti návštěvy Markéty Gregorové v Brně - bude kvíz a nějaký pokec u piva či kávy a podobně - budeme určitě mít na FB události (první už je tady https://www.facebook.com/events/522861781878232/).

Tady (viewtopic.php?f=436&t=38227) najdeš zásady přijímání nových členů, které platí v našem krajském sdružení. Je dobré se s nimi seznámit, aby Ti bylo jasné, co Tě před přijetím čeká.

No a poslední věc: tady posílám odkazy na stanovy (https://www.pirati.cz/o-nas/stanovy.html) a dlouhodobý program (https://www.pirati.cz/program/strana.html).

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhej obrátit buď tady na fóru a nebo na mailu vendula.svobodova@pirati.cz (popř. na telefonu 778 111 453)

Ještě jednou díky a budeme se těšit na setkání!

Vendy
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“