Svoboda Štěpán

Moderátoři: PKS Královéhradecký kraj, KoKS Královéhradecký kraj, PMS Trutnovsko

Odpovědět
Stepan.Svoboda
Republikový výbor
Příspěvky: 43
Registrován: 03 zář 2019, 20:31
Profese: Politolog, student UHK - Afrikanistika
Bydliště: Komenského 762, Hostinné, 543 71
Dal poděkování: 228 poděkování
Dostal poděkování: 51 poděkování

Svoboda Štěpán

Příspěvek od Stepan.Svoboda »

Jmenuji se Svoboda Štěpán, od narození žiji v malebném podkrkonošském městečku Hostinném. Posledních pár let jsem se začal zaměřovat na politiku a došel jsem k závěru, že piráti jsou pro mě nejideálnější strana. Jsem studentem Krkonošského gymnázia 4. ročníku. Jsem spoluzakladatelem studentského parlamentu v Hostinném a mým dalším cílem je založení Studentského parlamentu v Hradci Králové. S pirátskou stranou se snažím spolupracovat a vymýšlet projekty a akce v oboru školství a místním rozvoji. Jsem spolupořadatelem celorepublikové akce: Setkání Studentských Samospráv, na které aktivně pracuji už 4. měsíc. Nedávno jsem se zúčastnil krajského kola debatní soutěže.

Čemu bych se chtěl do budoucna věnovat? Chtěl bych vystudovat obor Sociální patologie a prevence v Hradci Králové a později se věnovat hlavně sociálně patologickým jevům u dětí a mládeže. Od roku 2016 doposud mám zkušenosti z dětských ozdravoven ve Špindlerově Mlýně, jako pomocný vychovatel a dále se zabývám volnočasovými aktivitami. Současně se podílím na vedení šachového kroužku v Hostinném.

Jak mohu být nápomocen?: Několik typů bych měl, například jakožto relativně mladý člověk mám hodně energie a pár nápadů na akce/přednášky/debaty. V poslední době hodně cestuji a mám srovnání s odlišným typem života a myšlení lidí v jiných státech, od USA po Rusko.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Svoboda za příspěvky (celkem 3):
Brutalni.Bezmoc, Adam.Valenta, Dalibor.Zahora
I cesta může být cílem
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Trutnovsko“