Zápisy z jednání PKS

Fórum pro diskusi a hlasování krajského předsednictva

Moderátor: PKS Praha

Uživatelský avatar
Jan.Hora
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1533
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2376 poděkování
Dostal poděkování: 2910 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Jan.Hora »

Zápis z porady PKS / 28.1.2020 / 11:00 - 14:00, / Magistrát, kanc. 341

Přítomni: Michal Zachar, Magdalena Valdmanová , Jaromír Beránek, Jan Hora
Viktor Mahrik (11:00-11:30), Michal Hrib (11:40-12:40) Nela (12:45-) Linda(12:45-)
Nepřítomen: Alice Hamalová
Zápis provádí: Magdalena Valdmanová
Předsedající: Michal Zachar

Zastupitelský Klub
  • Viktor dal report o aktuálním dění, žádné zásadní téma není potřeba řešit
  • na krajské schůzi Viktor vysvětlí průběh interní procesů klubu při vzniku kauz nebo ožehavých témat - od vzniku kauzy do bodu kdy jsme schopni
  • informovat stranu dovnitř a dát vědět jak budeme postupovat nadále, pomůže to zprůhlednit proces pro členy strany a příznivce
Hodnocení koordinátorů - Michal Hrib
  • Michal Hrib má pocit, že atmosféra v týmu KoKs se postupně zlepšuje
  • od března se přechází na hodnocení v Redmine (od února zkušebně Michal)
  • Adéla Hradilová - předání agendy v pořádku a nové zařazení zvládá
  • Romana Klimešová - nová energie; pochvala za nové akce, výtka za porušení PraH v případě vánočního večírku, kde byla sjednán limit plnění bez
  • potřebného schválení hospodářem a schválení PKS
  • hodnocení aktualizováno v tabulce
Koordinační schůzka MSek
  • Půjde Honza a Michal
  • za ZK jde Eva(Mirek jí ještě raději napíše)
Skupina “práce s lidmi u Pirátů”
  • dostavila se Linda Neubergová a Nela Gottmanová
  • Nela - vysvětluje proč skupina vznikla a jaká je její osobní motivace - funguje dlouhodobě v personalistice, své zkušenosti uplatnila, když byla znovu zvolena na předsedu Prahy 9. Celá skupina má taktéž zkušenosti z managementu a personalistiky. Vnímají se jako zástupce potřeb MS.
  • mají stejný cíl - aby Piráti rostli
  • tímto nám dávají zpětnou vazbu že nejsou spokojení s nastavením týmu kodo a prací PKS
  • uznává, že byli moc asertivní
  • zpětná vazba ke kodo a PKS
  • chybí komunikace s nováčky, ztrácíme lidi které potřebujeme
  • lidé, kteří se věnují zastupitelské práci nemají čas na získávání nováčků
  • když je blbá nálada, tak je těžký dostat lidi do ulic
  • zpětná vazba k eurovolbám - dotazník - hodně otázek, bylo to k ničemu
  • pak byl zvolen jiný postup - schůzka v kruhu, kde vznikly připomínky.
  • workshop bude 8.2.
  • je potřeba řešení získat zespoda
  • Linda - je to o motivaci
  • je potřeba zlepšit propojení lidí u nás
  • konkrétní příklad jak to může fungovat - pražský mediální odbor
  • některá další témata pro workshop - jak nezničit stávající lidi, jak sehnat nové lidi
PKS Praha
MS Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Uživatelský avatar
Jan.Hora
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1533
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2376 poděkování
Dostal poděkování: 2910 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Jan.Hora »

Zápis z porady PKS / 4.2.2020 / 11:00 - 14:00, / Magistrát, kanc. 341

Přítomni: Michal Zachar, Jan Hora, Magdalena Valdmanová, Jaromír Beránek, Alice Hamalová
Viktor Mahrik (11:00-11:15), Michal Hrib (12 - 13:45)
Zápis provádí: Alice Hamalová
Předsedající: Jaromír Beránek

Zastupitelský Klub
  • behaviorální průzkum můžeme si dovolit základní verzi cca za 30 tis., domluvit na koordinaci - ve Čt od 16 hod poradní schůze se sociology v rámci MHMP půjde Michal a Míra -> zaměření i na Prahu sobě
  • zápis z minula domluvit uveřejnění Z: JH
KoKS
  • proběhla schůzka skupina My a Janou - domluvena práce
  • PKS nasdílí výsledky dotazníků vedoucí PO
  • Hodnocení vedoucího - fungování týmu, akce připravené v týmu

Krajská schůze
  • moderuje Magdalena 1. půlka a Míra 2. půlka
  • domluven obsah bodu informace od PKS
Ostatní
  • pozvánka 15.2. volební školení pro SK v Brně, pojede Michal Hrib, možná i Romana
  • výběrové řízení KoKS 10.2. od 12 hod
  • školení na tiskové zprávy 4 zájemci praktické (Zuzka Bohmová, Radka Daníčková, Michal Horák, Lucie Seguin) - > požádat své kvalitní lidi o školení
  • KoKS chtějí příští CF pořádat v Praze - PKS nedoporučuje
  • MZZ - info ohledně výběrka (Polák) - nastoupí 4.2., je potřeba zajistit notebook
  • Proplácení FB od Vovsíka - pousty na FB z rozpočtu sociální média, práce Vovsíka je placena placeno z rozpočtu ZK MHMP - Zeptat se finančního týmu, jak provádět platby i s DPH - Z: MZ T:11.2.
  • Členské příspěvky a možnost dotování sociálně slabších
  • Školení prezentačních dovedností - Ondra Suchý - poslat Ondrovi email s odpovědí Z: MZ T: 9.2.
PKS Praha
MS Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Uživatelský avatar
Jan.Hora
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1533
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2376 poděkování
Dostal poděkování: 2910 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Jan.Hora »

Zápis z porady PKS / 11.2.2020 / 11:00 - 14:00, / Magistrát, kanc. 341

Přítomni: Michal Zachar, Jan Hora, Jaromír Beránek, Alice Hamalová
Viktor Mahrik (11:00-11:15)
Nepřítomni: Magdalena Valdmanová omluvena
Zápis provádí: Jan Hora
Předsedající: Alice Hamalová

Úkoly z minula
  • Výkazy lidí z magistrátu (klub) - hotovo, další kontrola při proplácení
  • plán MO na 2020 - rozšířen a zapsán do Redminu - ZDE
  • Založení Prahy 7 - projednání s P7 (Michal) - čekáme na podání AO ze strany P7
  • Náprava chyby v procesu založení P14 (Michal) - podáno, hotovo
  • Přidání lidí do zast. chatu (ZK MHMP) - hotovo
  • PKS pověřuje Alici informováním členům KF o novém usnesení (viz výše), termín do 31. 12. 2019 - půjde newsletterem, zkontroluje AH
  • pokud nebude KET kultura svolána na leden 2020, svolá ho na únor PKS Praha termín: leden 2020 - hotovo
  • výběrové řízení KoKS - proběhlo znovu, čekáme na výsledky AC
  • wiki.pirati Praha aktualizovat Z: JH T: leden 2020 - hotovo
  • zápis z minula domluvit uveřejnění Z: JH - hotovo
  • Školení prezentačních dovedností - Ondra Suchý - poslat Ondrovi email s odpovědí Z: MZ T: 9.2. - splněno
  • Úkol: oslovit KET s volnými termíny, s možností finanční podporou na rok 2020 a připomenutí jednacího řádu KET a úkolu na Redminu #19835 Z: MV T: 4.2. - Majda omluvena ze schůze
  • organizace schůzky pro spolupráci Prahy a Středočeského kraje v rámci krajských voleb Z: AH T: 18.2. - úkol trvá, termín posunut
  • požadavky vybavení pro media managera (ntb) - schůzka s M. Polákem bude 12.2.
Zastupitelský Klub
  • zápisy schváleny a uveřejněny
  • JH sepíše pro Zdeňka teze k k projektu na P14 (do 12.2., kdy je potřeba to řešit s P14)
Výběrko KoKS
  • čekáme na výsledky AC, kandidáti jsou zajímaví
Koordinátoři
  • Schůzka minikordinátorů moc nefunguje, nesdílí se tam dobrá praxe, a máme negativní feedback od minikodo, Michal Hrib doporučuje restartovat formát po nabrání nových KoKS
  • Merch je připraven k objednání, provedeny drobné změny v návrhu a nahozeno usnesení: https://redmine.pirati.cz/issues/27365
Krajská administrativa, různé
  • AO vzhledem k chybám při zpracování přihlášek (převážně těch zpracovávaných Nunou) změnil postup zpracování přihlášek - každý hlasující člen předsednictva podepisuje papírovou přihlášku a každá přihláška poslaná AO jde povinně v kopii na PKS (pro jistotu připomeneme na pravidelné schůzi MS)
  • v tabulce pro vyhodnocování žadatelů o členství přímo pod KS už měsíc chybí posledně grilování, MV připomene Nuně, která to má na starosti T: 18.2.
  • čerpání rozpočtu pro MS už je možné (v piroplácení jsou připraveny záměry a lze proplácet)
  • na koordinační schůzi dáme okénko o způsobu čerpání rozpočtu MS (způsobu čerpání a provozní a projektové části)
  • musíme dořešit už provedené platby Praha 2 (nelze čerpat ze společné položky na projekty prostředky na aktivity provozního charakteru bez souhlasu ostatních)
  • předělán newsletter pirátských listů
  • máme stojany pro roll-upy (6 má Michal Zachar, 6 je pirátských), necháme je přetisknout něčím univerzálním aby mohly sloužit v PiCe
  • diskutovali jsme možnou změnu formátu krajské schůze
    • pravidelné reporty mít jednou za čas (3 měsíce), ale zato delší, tak se budou moci lépe prostřídat, budou mít větší prostor než 4 minuty
    • aktuální témata mohou všichni odreportovat v jednom bloku podle potřeby
    • nový program by tedy mohl vypadat takto:
      • 30 minut grilování
      • 15-20 minut aktuality (kdokoliv cokoliv zásadního)
      • 30 minut reporty (1x za kvartál sněmovna, 1x za kvartál MHMP, 1x za kvartál KETy)
      • 30 minut školení (tipy, triky, návody, best practice)
Práce s lidmi u pirátů
  • proběhl workshop, převážně formou diskuse nad fungováním koordinátorů a potřebami MS, účastnil se JH a cca poloviny MV
  • prozatím jediný konkrétní výstup byla dohoda, že proběhne do 14 dnů schůzka kterou odmoderuje Martin Arden a která vyprodukuje konkrétní návrh který poslouží jako vstup pro PKS při přípravě strategie
    https://docs.google.com/document/d/1ZQT ... 7A9LU/edit
PKS Praha
MS Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Uživatelský avatar
Jan.Hora
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1533
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2376 poděkování
Dostal poděkování: 2910 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Jan.Hora »

Zápis z porady PKS / 18.2.2020 / 11:00 - 14:00, / Magistrát, kanc. 341

Přítomni: Michal Zachar, Jan Hora, Alice Hamalová, Magdalena Valdmanová
Viktor Mahrik (11:00-11:15), Michal Hrib(11:40- 12:50)
Nepřítomni: Jaromír Beránek omluven
Zápis provádí: Magdalena Valdmanová
Předsedající: Alice Hamalová


ZK
  • prosíme využívat sběrač mediálních zpráv - Michal pošle link na sběrač Viktorovi
  • debata o krajských schůzí - jak upravit formát, aby to nebylo tak úmorné
  • důležité je mluvit na schůzi i o fuck-upech
  • Simona - je nově jako asistentka pro styk s veřejností u Martina Ardena - PKS Praha žádá ZK aby Simona měla ve smlouvě, pokud nějaké informace nebude vědět bude kontaktovat media manažery (Martina Vacková, nový manažer Prahy, Michala Zachara), placena bude ze ZK
KoKS
  • představení akcí, které se chystají
  • chytrý kvíz - 1200kč platí se dopředu, pak 60Kč osoba. Všechny vybrané finance zůstávají pořadatelům. Michal a Nuna zjistí zájem a bude jen, když se vybere na první.
  • Představena nová matice zodpovědnosti KoKS- tabulka od Michala H. - diskuze o rozdělení práce mezi KoKs.
    každé 3 měsíce budeme vyhodnocovat reálné trvání prací kodo a porovnávat s redmine
  • https://wiki.pirati.cz/ao/pravidla/forum#moderovani - bylo by dobré je doručit na koordinační schůzku
  • PKS Praha se usneslo na výběru nových koordinátorů dle výsledků výběrového řízení https://redmine.pirati.cz/issues/27495
Ostatní
  • skákací hrad (StČ potřebují vědět jestli se přidáme do konce týdne) - ano koupíme napůl - usnesení připraví Magdalena
PKS Praha
MS Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Uživatelský avatar
Jan.Hora
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1533
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2376 poděkování
Dostal poděkování: 2910 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Jan.Hora »

Zápis z porady PKS / 25.2.2020 / 11:00 - 14:00 / MHMP, kanc. 341
Přítomni: Alice Hamalová, Jan Hora, Magdalena Valdmanová, Michal Zachar
Nepřítomen: Míra Beránek (omluven)
Zápis provádí: Michal Zachar
Předsedající: Jan Hora

ZK:
  • smlouva na dobu určitou se Simonou Bártovou od ZK MHMP je do konce roku a pravidla jsou tím dodržena, v případě pokračování se vypíše výběrko
  • předávání témat ze ZK do KET k projednání, doporučeno předávat složitější méně prioritní témata do KET k rozpracování
  • středeční koordinační schůzka Prahy - Eva Horáková, zbyde-li čas i Viktor
  • mediální strategie s Mrkvičkou, návrh stratéga pro Prahu - info o něm bude příště
KOKS:
  • hodnocení KoKs - disutovány stížnosti na jednání Romany Klimešové
  • hodnocení Michal Hrib - https://redmine.pirati.cz/issues/28387
  • doplnění smluv pro KoKs, zadávání
  • kvíz a jeho další zařízení se bude procesovat ještě v dalším e-mailu Pirátské listy
KET:
  • připomínky pro KETy bude schraňovat David Klempíř, do konce března sbíráme podněty od PMS
  • chceme zapracovávat připomínky KETů do nových pravidel
PKS:
  • žádáme RP o vyřešení situace s infolinkou - mobil, která nyní spadá Michalovi Hribovi a neúměrně jej zatěžuje - navrhujeme, aby si kancelář vzala telefon zpět nebo přidělil peněžní prostředky na výběrko a nábor nového člověka - Z: AH T: ihned
  • MS Praha Řeporyje - ustavující schůze 3/3/2020 v 18:30 v PICe, účastní se Magdalena Valdmanová a Michal Zachar
  • písemné pravidla čerpání v KS Praha - tzn. především Výdaje MS - připraví Mirek Beránek na další KS
  • doplnit tabulku plánů čerpání financí z rozpočtu KS Praha - všichni členové PKS
  • bereme na vědomí rozhodnutí RK, s tím, že zajistíme zaplacení poplatku 300 Kč a vyžádanou úpravu smluv
  • připravit usnesení na přejmenování krajských odborů (Mediální a Technický) na krajské týmy Z: Michal Zachar T: ihned
  • koordinační schůzku bere Alice - dotazník, témata za PKS budou pravidla moderování = https://wiki.pirati.cz/ao/pravidla/forum#moderovani, čerpání z rozpočtu KS pro MS, Ukliďme česko, Skupinu kreativních nápadů - dva večírky v roce
  • stav práce na volebních programech a jejich zobrazeních
  • Praha 15 a Praha 20 chce to začít více vzájemně komunikovat
  • pověřuje Michala Zachara updatem informací o tom, jak pokračuje projekt BEHAVIO pro Prahu
  • 25.2. setkání lídrů a manažerů na jitsi - Romana, schůzka s fundraising týmem - 28.2. 10-13.00. Jak dělat fundraising v kampani - Romana
  • MV chce poslat zprávu MČ P3 za PKS a informovat o našem postoji k řešení situace
PKS Praha
MS Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Uživatelský avatar
Jan.Hora
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1533
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2376 poděkování
Dostal poděkování: 2910 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Jan.Hora »

Zápis z porady PKS / 3.3.2020 / 11:00 - 14:00 / MHMP, kanc. 341
Přítomni:, Jan Hora, Magdalena Valdmanová, Michal Zachar, Mirek Beránek
Nepřítomen: Alice Hamalová
Zápis provádí: Magdalena Valdmanová
Předsedající: Michal Zachar

Organizační
  • Pravidla financí pro MS pro čerpání projektových peněz z rozpočtové položky KS Praha - Podpora MS
  • Mirek zopakuje pravidla na krajské schůzi
  • Návrh rozpočtu P1 dle emailu z 3.12. Honzovi Horovi-
  • Praha 1 má mít v rozpočtu 20 000 kč. Mirek dnes dá do piroplacení.
  • Fungování KET a informovanost kdo a kde zastupuje Piráty ve výborech a komisích na MHMP
  • Magdalena si od ket nechá potvrdit seznam členů všech ket - https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... XK7qEGmIm0
  • Jak jsou na tom v jednotlivých MS, myšleno stav jednotlivých nových členů a toho, jak MSka fungují x nefungují
    • info o ms, debata o místních sdruženích
    • rozdělení návštěv
    • Honza na KS řekne, aby MS oznamovali konání schůzí tak 14 dní dopředu a vysvětlit, že bez lidí to nepůjde. Jsou přetížení a jestli nevěnují energii přilákání dalších lidí, tak zůstanou přetížení
    • Jednání výboru pro Územní rozvoj na P11 - HPP chtělo natáčet a Piráti jim v tom zabránili, nepůsobí to dobře
  • Link na NDA znovu rozeslat PMS a PKS a všem kdo dělá mediální spojku nebo jim jinak vyplývá povinnost mít podepsané NDA .
  • musíme dodržovat zákon.
  • Magdalena domluví se Z. Hřibem ať to funguje i v rámci ZK
  • Vytvořit usnesení ohledně zřízení pracovní skupiny Pirátské listy Praha v čele s jejím šéfredaktorem - https://redmine.pirati.cz/issues/28469
  • Michal dodává usnesení k jeho zřízení
Praha 21
  • požádala o převod záměru na noviny. Vytvoříme usnesení.
Krajská schůze (program)
  • moderovat bude Mirek a Honza
  • věnujeme hodně času grilování kandidátů do senátu
PKS Praha
MS Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Uživatelský avatar
Jan.Hora
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1533
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2376 poděkování
Dostal poděkování: 2910 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Jan.Hora »

Zápis z online porady PKS / 17.3.2020 / 11:30 - 14:00 / online
Přítomni: Jan Hora, Magdalena Valdmanová, Michal Zachar, Mirek Beránek, Michal Hrib, Jana Koláříková
Zápis provádí: Jan Hora
Předsedající: Magdalena Valdmanová

KoKS
  • služby v Pirátském centru jsou zrušeny a Pirátské centrum je uzavřeno
  • dodělávají se resty
  • Jirka B. opravuje informace v datbázi people.pirati.cz dle zadání PO
  • Romana chystá akce do budoucna a podklady pro Ondru Petra, ale je marod
  • Jana dodala zásobník úkolů aby KoKS měli na čem dělat i v době omezeného provozu
  • diskutována kvalita práce jednotlivých KoKS
Organizační
  • fyzickou krajskou schůzi rušíme
  • koordinační schůzka Prahy proběhne online (zařídí Michal Hrib)
  • volební tým Prahy
  • cílem je vytvořit tým který bude schopen připravovat volby a kandidáty v dostatečně dlouhém předstihu před každými volbami
    • nejen identifikace kandidátů ale i jejich dlouhodobý rozvoj a příprava
    • je třeba definovat role v týmu, určit vazbu na PKS a určit vedoucího
    • draft usnesení (včetně rolí a vazby na PKS) připraví a nasdílí Honza
    • Je potřeba nastavit i termíny pro volební cyklus, to by měl být první krok tohoto týmu
  • Ukliďme Česko je zrušená, lze využít nápad Ládi Dvořáka uklidit kolem svých domů (samostatně, tj. bez shlukování lidí) - sdělíme MS na koordinační schůzce
  • formát interního newsletteru by měl být prodiskutován na koordinační schůzce
  • získat zpětnou vazbu na stávající formát
  • nabídnout variantu kdy budeme posílat jednou měsíčně lépe vyprecizovaný mail (krajská svodka)
PKS Praha
MS Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Uživatelský avatar
Jan.Hora
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1533
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2376 poděkování
Dostal poděkování: 2910 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Jan.Hora »

Zápis z online porady PKS / 24.3.2020 / 11:30 - 14:00 / online
Přítomni: Jan Hora, Magdalena Valdmanová, Michal Zachar, Mirek Beránek, Michal Hrib (blok KoKS)
Zápis provádí: Jan Hora
Předsedající: Magdalena Valdmanová

KoKS
  • diskutovány úkoly pro KoKS na přípravě voleb do sněmovny, JH dodá Michalovi Hribovi plán pro volby a seznam úkolů které je potřeba zpracovat
  • je potřeba udělat revizi podpisů NDA proti registru smluv (kdo nemá a měl by mít - a doplnit), těm co ho nemají je potřeba poslat připomínku mailem (s instrukcemi)
  • na středeční koordinační schůzku je připraven mumble, KoKS kontaktovali všechny MS a požádali je o účast a nabídli pomoc s nastavením mumble v předstihu
  • od 1.4. nastupuje Pavel Buršík, je potřeba dořešit finance na smlouvě - fixní 12500 + úkolová odměna 5000
  • s formou dopisu pro KS Praha PKS Praha souhlasí, přidáme nějaký humor na odlehčení
  • Michal Hrib navrhuje “krajský” účet na košík.cz / rohlík.cz pro nákupy, udělá průzkum cen a připraví návrh řešení
  • Dohoda se SčK ohledně zapůjčení kampaňového koordinátora - na starosti to bude mít Majda
  • Adéle zbývá dořešit hodnocení za únor - Alice navrhuje plné hodnocení, všichni souhlasí
Ostatní
  • P2 chce dořešit svoje polepy na klubovně, potřebují instrukce, Míra přeposlal Majdě komunikaci
  • klubovny obecně se teď proplácejí všelijak, je žádoucí aby to nebylo ze společných peněz MS, nutné zkontrolovat a dořešit
  • odměna Láďovi Dvořákovi za práci co odvádí v PiCe, Alice žádá možnost vyřídit k tomu formality abychom mohli odměnu vyplatit (všichni souhlasí)
  • souhlasíme s tím aby pro koordinátory byla možnost nějaké formy odpočinku (např. placená pohotovost bez běžných povinností)
  • TO se chystá dát do kupy wiki, žádá součinnost (především ohledně co je potřeba od wiki), navrhneme podporu markdownu (wiki i forum), nutno dát do podatelny TO, provede Honza
  • úkoly ze schůzí PKS budeme překlápět do redmine, abychom uhlídali jejich plnění (bude dělat Honza)
  • přijali jsme informaci ohledně od P10 ohledně postupu v “kauze Čížek”
Senátní volby
  • Pirátský kandidát Robert Veverka se pustil do přípravy kampaně s vysokým nasazením
  • Majda dá vědět Robertovi, aby do příštího úterý připravil plán jak chce realizovat volby a přinesl ho na PKS, kde se pobavíme o financích (a konzultoval ho s Lukášem W.)
  • diskutována kampaň na P9
PKS Praha
MS Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Uživatelský avatar
Jan.Hora
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1533
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2376 poděkování
Dostal poděkování: 2910 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Jan.Hora »

Zápis z online porady PKS / 31.3.2020 / 11:30 - 14:00 / online
Přítomni: Jan Hora, Magdalena Valdmanová, Michal Zachar, Jaromír Beránek (do 12:50), Robert Veverka (12:40 - 13:15) Michal Hrib (13:15- 14:00), Jirka Belšán a Romana Klimešová (13:30 - 14:00)
Zápis provádí: Alice Hamalová
Předsedající: Jan Hora

KoKS
  • bere na vědomí informaci o Romanině snížení úvazku KoKS - Míra volal Romaně minulý týden, že pokud nemá platit předchozí dohoda o jejím
  • snížení rozsahu práce KoKS Praha, bude potřeba to schválit na Fóru
  • pověřuje AH - připravit dokument o chybách Romany
  • PKS připravilo žádost KS Praha o ponechání současné smlouvy Romany
  • předává Romaně dokumenty k vyjádření, tyto se jí poskytnou před uveřejněním
  • pověřuje JH zveřejním na fóru
  • Michal Hrib zajistil předání notebooku a sim karty Michalu Polákovi a má podepsaný předávací protokol
  • konstatuje, že Michal P. má zajištěný přístup PiCe
  • bere na vědomí že Pavel B. bude mít novou sim kartu pro KoKS - AH zařídí
  • pověřuje KoKS aby bylo zjištěno kdo má podepsáno NDA, dále KoKS osloví ty, kteří ho nemají a potřebujeme ho dovyplnit
  • bere na vědomí, že nápad na dovoz potravin - analýza jeho výhodnosti bude provedena až po nouzovém stavu
  • bere na vědomí a probralo měsíční hodnocení KoKS
Mediální tým
  • bere na vědomí nástup Michala Poláka - jeho zacvičení a uvedení do funkce má na starosti Michal Zachar, veškeré podmínky pro práci byly provedeny
  • podání AO potřebujeme zprovoznit jeho redmine profil a e-mailovou adresu
  • mediální tým si připravil k předávání úkolů své vlastní redmine projektové zázemí
  • bere na vědomí, že jsou skoro všechny volební programy MS převedeny do redmine a převedeny taky do webového provedení -
  • https://redmine.pirati.cz/issues/19731 - bude nutno požádat o součinnost všechny vedoucí klubu našich zastupitelů, aby si jednou měsíčně našli čas na jejich aktualizaci
Úkoly z minula
  • bere na vědomí, že úkoly na Redmine se budou procházet před schůzí PKS a aktualizovat
  • bere na vědomí, že úkoly pro KoKS se budou zadávat Michalovi H.

Sbírka pro opatření proti koronaviru
  • za úkol dostal Jirka Belšán - převzal si Michal H.
  • Michal Hrib má nyní za úkol připravit podklady na co vše je možné připravit sbírku a jak ji provést, tak aby se mohlo zapojit KS
Kontakt na sídlo strany pomocí mobilního telefonu
  • opakovaně řešeno s Alšem Krupou a RP a bez výsledku
  • bere na vědomí, že za PKS tuto problematiku převzal Michal Z. a vyřídí ji do dalšího PKS - https://redmine.pirati.cz/issues/29735

Krajská schůze
  • rozhodlo, že nebude online, ale ve formě písemných reportů
  • Michal H. shromáždí písemné reporty ze ZK MHMP, sněmovny, senátu, MT
Senátní kampaň Různé:
  • Odměny DPP za březen - AH dořešit
  • Slovo PKS v newsletteru, budeme se střídat, první napíše Jan Hora
  • probráno dění na KS Praha
  • Behavio průzkum a dotazy na ZK MHMP - na další schůzce PKS probrat s Viktor Mahrik
PKS Praha
MS Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Odpovědět

Zpět na „Krajské předsednictvo Praha“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host