Lukáš Wagenknecht

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Lukas.Wagenknecht
Senátor
Příspěvky: 139
Registrován: 07 bře 2018, 17:34
Profese: auditor
Bydliště: U Krematoria 2636, Pardubice
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 427 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lukáš Wagenknecht

Příspěvek od Lukas.Wagenknecht »

Ahoj, jmenuji se Lukáš Wagenknecht a rád bych požádal o schválení mého členství u pirátů. Vyplněnou přihlášku jsem dnes odeslal na předsednictvo MS Praha 8, kde s piráty spolupracuji už od minulého roku.

Do činnosti strany se zapojuji už od jara minulého roku, kdy jsem prošel společnou volební kampaní s piráty na Praze 8 a 18, který probíhala společně s mojí kampaní do senátu.

Tady je něco o mě: https://lukaswagenknecht.cz/

Mimo práci v Senátu jsem také zapojený do činnosti Volebního výboru pirátů.

Přihlášku podávám dneska v den svých 41 narozenin a vnímám jí jako dárek, který jsem si sám sobě nadělil. Jako pirát se cítím a pirátská témata prosazuji už dlouhé roky. Z mnoha z Vás jsem se již potkal osobně a bude mí ctí, pokud budu přijatý jako člen.

Lukáš
Uživatelský avatar
Ivo.Slavka
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 196
Registrován: 06 bře 2018, 20:15
Profese: právník
Bydliště: Bergerova 1115/2, 182 00 Praha 8 - Kobylisy
Dal poděkování: 227 poděkování
Dostal poděkování: 148 poděkování

Re: Lukáš Wagenknecht

Příspěvek od Ivo.Slavka »

Gratuluji Lukáši.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Slavka za příspěvky (celkem 2):
Michal.Novak, Lukas.Wagenknecht

Mgr. Ivo Slávka
777 973 573
ivo.slavka@pirati.cz

Uživatelský avatar
Michal.Novak
Místní předsednictvo
Příspěvky: 146
Registrován: 28 črc 2017, 00:25
Profese: business konzultant
Dal poděkování: 520 poděkování
Dostal poděkování: 326 poděkování

Re: Lukáš Wagenknecht

Příspěvek od Michal.Novak »

To je dárek i pro nás, Lukáši! :)
Chce se mi říct: Vítej! Ale musím říct: Kdy se přijdeš nechat ogrilovat? ;) Na nejbližší v schůzi MS?

A samozřejmě: Všechno nejlepší k narozeninám!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Novak za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Lukas.Wagenknecht

Michal

Lukas.Wagenknecht
Senátor
Příspěvky: 139
Registrován: 07 bře 2018, 17:34
Profese: auditor
Bydliště: U Krematoria 2636, Pardubice
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 427 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lukáš Wagenknecht

Příspěvek od Lukas.Wagenknecht »

Michal.Novak píše: 24 zář 2019, 14:35 To je dárek i pro nás, Lukáši! :)
Chce se mi říct: Vítej! Ale musím říct: Kdy se přijdeš nechat ogrilovat? ;) Na nejbližší v schůzi MS?

A samozřejmě: Všechno nejlepší k narozeninám!

určitě, termín je na Vás, čím dřív tím líp:-D
Uživatelský avatar
Martin.Stanek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 641
Registrován: 07 bře 2018, 11:05
Profese: geolog
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lukáš Wagenknecht

Příspěvek od Martin.Stanek »

Ahoj Lukáši,
přeju všechno nejlepší k narozeninám! Jako člen MSP8 tvojí žádost o členství vítám (to jsou slabá slova) :-)

Jako přeseda MSP8 to samé, plus se potřebuju ujistit o formalitách, aby vše proběhlo co nejhladčeji. Od poslední žádosti o členství jsem zanamenal nejasné změny v procesu a taky chci, abys byl v obraze, co se bude dít. Nejen v mém případě to byl porod, nicméně pomůžu jak budu moct (poprosím o upřesnění postupu níže moderátory t.j. PKS, konkrétně @Jan.Hora):

Vycházím z pokynů AO ke členství:
  1. byť je to tam stále napsané, věřím, že už není podmínkou registrace jako příznivec MS (ty jím, Lukáši, v této chvíli dle fóra nejsi). Prosím PKS o odezvu.
  2. představení je zde, nicméně bývalo zvykem podrobit zájemce sadě standardizovaných otázek. Nechávám na PKS, nakolik je to přiléhavé situaci.
  3. potvrzuju přijetí čitelně vyplněné a podepsané přihlášky (ve formátu .pdf). Nedávno byly zmatky s papírovými přihláškami - prosím PKS o info, zda je trváno na zpracování v papírové formě, nebo zda může PMS P8 doplnit horní část přihlášky a v el. formě ji přeposlat dál. Prosím o info komu (KoKS nebo PKS?).
  4. než budeme moct (PMSP8) odeslat přihlášku, budeme muset hlasovat (dle pokynů na schůzi a veřejně) a ještě předtím máme (MSP8) ve zvyku zájemce grilovat (typicky na schůzi MS) - obojí si vyřídíme v rámci (P)MS a budeme tě, Lukáši, informovat co a jak.
  5. za předpokladu úspěšného průchodu tímto procesem bude na místě, abys, Lukáši, zaplatil příspěvek (přijetí na účet by si, tuším, měl přiřadit někdo z AO k tvé osobě dle VS, kam uvedeš tvoje user ID). Prosím PKS o upřesnění, je-li tomu jinak.
  6. s odkazy na vyřízené výše uvedené následuje Redmine podání k AO, které zajistíme my (PMSP8) a budeme tě o něm informovat.
  7. pak už to bude v rukou AO, které zařídí praktické záležitosti viz. "Po přijetí" v pokynech.
Good Luck ;-)
Lukas.Wagenknecht
Senátor
Příspěvky: 139
Registrován: 07 bře 2018, 17:34
Profese: auditor
Bydliště: U Krematoria 2636, Pardubice
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 427 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lukáš Wagenknecht

Příspěvek od Lukas.Wagenknecht »

Martin.Stanek píše: 24 zář 2019, 15:21 Ahoj Lukáši,
přeju všechno nejlepší k narozeninám! Jako člen MSP8 tvojí žádost o členství vítám (to jsou slabá slova) :-)

Jako přeseda MSP8 to samé, plus se potřebuju ujistit o formalitách, aby vše proběhlo co nejhladčeji. Od poslední žádosti o členství jsem zanamenal nejasné změny v procesu a taky chci, abys byl v obraze, co se bude dít. Nejen v mém případě to byl porod, nicméně pomůžu jak budu moct (poprosím o upřesnění postupu níže moderátory t.j. PKS, konkrétně @Jan.Hora):

Vycházím z pokynů AO ke členství:
  1. byť je to tam stále napsané, věřím, že už není podmínkou registrace jako příznivec MS (ty jím, Lukáši, v této chvíli dle fóra nejsi). Prosím PKS o odezvu.
  2. představení je zde, nicméně bývalo zvykem podrobit zájemce sadě standardizovaných otázek. Nechávám na PKS, nakolik je to přiléhavé situaci.
  3. potvrzuju přijetí čitelně vyplněné a podepsané přihlášky (ve formátu .pdf). Nedávno byly zmatky s papírovými přihláškami - prosím PKS o info, zda je trváno na zpracování v papírové formě, nebo zda může PMS P8 doplnit horní část přihlášky a v el. formě ji přeposlat dál. Prosím o info komu (KoKS nebo PKS?).
  4. než budeme moct (PMSP8) odeslat přihlášku, budeme muset hlasovat (dle pokynů na schůzi a veřejně) a ještě předtím máme (MSP8) ve zvyku zájemce grilovat (typicky na schůzi MS) - obojí si vyřídíme v rámci (P)MS a budeme tě, Lukáši, informovat co a jak.
  5. za předpokladu úspěšného průchodu tímto procesem bude na místě, abys, Lukáši, zaplatil příspěvek (přijetí na účet by si, tuším, měl přiřadit někdo z AO k tvé osobě dle VS, kam uvedeš tvoje user ID). Prosím PKS o upřesnění, je-li tomu jinak.
  6. s odkazy na vyřízené výše uvedené následuje Redmine podání k AO, které zajistíme my (PMSP8) a budeme tě o něm informovat.
  7. pak už to bude v rukou AO, které zařídí praktické záležitosti viz. "Po přijetí" v pokynech.
Good Luck ;-)
Martine moc díky za pomoc s procesem. Jinak příznivec pirátů jsem už od jara minulého roku, ale je to koukám na Prahu, ne pouze na MS Pha 8, co se týká papírové verze přihlášky, doručí ti ji Kája, já jsem tak trochu podlehl nějaké chřipce, má to u sebe a domluví se s tebou a během zítra podle tvých možností ti to donese, ostatní budu čekat jak se domluvíte, cokoliv bude potřeba zajistím a budu čekat na pokyny kam poslat příspěvek atd.

Zdravím všechny Luk

PS držím palce na zítřejším zastupitelstvu:-D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Wagenknecht za příspěvek:
Martin.Stanek
Uživatelský avatar
Martin.Sterba
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 761
Registrován: 01 dub 2018, 15:20
Profese: manažer a stratég on-line komunikace
Bydliště: Praha 8 - Libeň
Dal poděkování: 1426 poděkování
Dostal poděkování: 1020 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lukáš Wagenknecht

Příspěvek od Martin.Sterba »

Gratuluji k rozhodnutí, Lukáši! A všechno nejlepší k narozeninám. :-)

Už jsem dnes říkal i na strategy poradě na MHMP. Zavládla zde radost!

Mgr. Martin Štěrba | předseda MS & ZK Praha 8
+420 732 408 769 | www.fb.com/sterbamartin | www.twitter.com/sterbamartin
martin.sterba@pirati.cz

Uživatelský avatar
Jan.Hora
Kontrolní komise
Příspěvky: 3070
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 4841 poděkování
Dostal poděkování: 6417 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lukáš Wagenknecht

Příspěvek od Jan.Hora »

Doplňuji co je třeba:
Martin.Stanek píše: 24 zář 2019, 15:21 byť je to tam stále napsané, věřím, že už není podmínkou registrace jako příznivec MS (ty jím, Lukáši, v této chvíli dle fóra nejsi). Prosím PKS o odezvu.
Stačí být příznivec, takže stačí že má Lukáš registraci na fóru. Hodit se do skupiny MS Praha 8 lze samostatně, výběrem skupiny v administračním panelu uživatele fóra - Uživatelský panel -> Skupiny -> vybrat skupinu MS Praha 8 -> dole kliknout na vstoupit do vybraných
Martin.Stanek píše: 24 zář 2019, 15:21 představení je zde, nicméně bývalo zvykem podrobit zájemce sadě standardizovaných otázek. Nechávám na PKS, nakolik je to přiléhavé situaci.
Vzhledem k tomu že Lukáš dostává zvědavé otázky na každé krajské schůzi protože reportuje za senát, tak si myslím že je dostatečně a opakovaně na této úrovni grilován :)
Martin.Stanek píše: 24 zář 2019, 15:21 potvrzuju přijetí čitelně vyplněné a podepsané přihlášky (ve formátu .pdf). Nedávno byly zmatky s papírovými přihláškami - prosím PKS o info, zda je trváno na zpracování v papírové formě, nebo zda může PMS P8 doplnit horní část přihlášky a v el. formě ji přeposlat dál. Prosím o info komu (KoKS nebo PKS?).
Tohle ti poví KoKS, napiš Romance Klimešové a Michalovi Hribovi (Adélka Hradilová je nemocná a ještě pár dní bude)
Martin.Stanek píše: 24 zář 2019, 15:21 za předpokladu úspěšného průchodu tímto procesem bude na místě, abys, Lukáši, zaplatil příspěvek (přijetí na účet by si, tuším, měl přiřadit někdo z AO k tvé osobě dle VS, kam uvedeš tvoje user ID). Prosím PKS o upřesnění, je-li tomu jinak.
Návod zde: https://wiki.pirati.cz/fo/navody/prispevek - konstatntní, specificiký i variabilní symbol musí být vyplněn aby v tom nebyl hokej až to AO bude zpracovávat

Lukášovi děkuju že tu přihlášku konečně podal (už jsem začínal být nervozní) a přeju všechno nejlepší k narozkám :)

Jan Hora
KS Praha
PMS Praha 4
zastupitel MČ Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Uživatelský avatar
Petr.Daubner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 306
Registrován: 03 lis 2017, 22:08
Profese: učitel
Bydliště: Praha 9 - Vysočany
Dal poděkování: 993 poděkování
Dostal poděkování: 960 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lukáš Wagenknecht

Příspěvek od Petr.Daubner »

Ahoj Lukáši, to, že se chceš stát členem Pirátů mě hrozně moc těší. Přesto se chci zeptat: proč až teď? Pro mě osobně jsi Pirátem už dávno :-). Díky za odpověď :-)! A jsem nesmírně rád, že budeme mít v Senátu nejen lidi zvolené za Piráty či s podporou Pirátů, ale přímo pravého nefalšovaného Piráta!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Daubner za příspěvky (celkem 2):
Martin.Stanek, anonym18401
Lukas.Wagenknecht
Senátor
Příspěvky: 139
Registrován: 07 bře 2018, 17:34
Profese: auditor
Bydliště: U Krematoria 2636, Pardubice
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 427 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lukáš Wagenknecht

Příspěvek od Lukas.Wagenknecht »

Petr.Daubner píše: 24 zář 2019, 19:50 Ahoj Lukáši, to, že se chceš stát členem Pirátů mě hrozně moc těší. Přesto se chci zeptat: proč až teď? Pro mě osobně jsi Pirátem už dávno :-). Díky za odpověď :-)! A jsem nesmírně rád, že budeme mít v Senátu nejen lidi zvolené za Piráty či s podporou Pirátů, ale přímo pravého nefalšovaného Piráta!
Ahoj Petře, doufám, že se máš ty i kolegové na Praze 9 skvěle. K tvému dotazu - samozřejmě mimo vnitřní přesvědčení byl asi poslední krok moje větší zapojení v rámci strany. Jak jsem psal, na konci prázdnin jsem byl požádán abych se zapojil do aktivit volebního výboru.

Měj se Lukáš
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Wagenknecht za příspěvek:
Petr.Daubner
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“