Plní brněnští Piráti pirátský program?

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, Krajští zastupitelé, Komunální zastupitelé, Zastupitele - HMP

Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek
Republikový výbor
Příspěvky: 8029
Registrován: 21 dub 2009, 12:58
Profese: programátor, hoteliér, manažer, trenér
Dal poděkování: 2792 poděkování
Dostal poděkování: 8200 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Plní brněnští Piráti pirátský program?

Příspěvek od Jiri.Kaderavek »

janrygl píše: 20 zář 2019, 14:38 A poslední pro mě důležitý bod, je mi úplně jedno, kdo rozhádání Žít Brno a Pirátů zavinil. Podle programu máte nejpodobnější cíle a děláte toho pro ekologii, sociálně potřebné a další ostatnímu přehlížené věci nejvíce. Bylo by krásné, kdybyste dokázali zahodit osobní spory, sednout si ke stolu a myslet jako zástupci lidu na lidi. Apeloval jsem tak i na kolegy z Žít Brno, apeluji u na vás. Vím, že je to těžké, bylo napácháno hodně křivd, ale nikdy není pozdě na to podat si ruce a zkusit to znovu.
Dobrý den, kde najdeme otevřené diskusní fórum Žít Brno, zápisy ze schůzí, pozvánky na jejich schůze atp.? Transparence politického procesu je pro nás klíčovým požadavkem. Není to spor o témata, ale pojetí otevřenosti politiky.
Zakladatel České pirátské strany
Svobodu nekoupíte, tu si volíte
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
janrygl
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 20
Registrován: 01 zář 2018, 19:11
Profese: informatik
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: Plní brněnští Piráti pirátský program?

Příspěvek od janrygl »

Dobrý den, jelikož bylo v tomto vlákně zmíněno, že bude přehled práce brněnských Pirátů z první rok v říjnu, mohl bych prosím požádat o odkaz na tento přehled? (1) Chystame na rijen shrnuti prace za prvni rok.)
Děkuji a zdravím, JR
Odpovědět

Zpět na „Zastupitelstvo - Brno“