KF Vys 05/2019 Primární volby lídra kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Vysocina, Predsedajici

Odpovědět
Ondrej.Tuma
Republikový výbor
Profese: Správce JiPiCe
Dal poděkování: 453 poděkování
Dostal poděkování: 293 poděkování
Kontaktovat uživatele:

KF Vys 05/2019 Primární volby lídra kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Ondrej.Tuma » 13 zář 2019, 18:55

Vážené krajské fórum,

V souladu s § 21 bod 2a) volebního řádu
Krajské předsednictvo organizuje volby na úrovni kraje
vyhlašuji rozpravu k primárním volbám lídra kandidátky do krajských voleb 2020.
Lhůta pro přihlašování a navrhování kandidátů potrvá do 15.10.2019 23:59. Poté následuje doba na rozmyšlenou 48 hodin, po které bude ukončena rozprava a zahájeno hlasování, jež potrvá minimálně 72 hodin. Rozprava může být prodloužena návrhem postupu.

Primární volby jsou otevřené. Kandidovat za Českou pirátskou stranu může člen, nebo registrovaný příznivec, který splní podmínky kandidatury a má podepsaný kodex kandidáta. Všechny potřebné dokumenty předávejte krajské předsedkyni @Michaela.Vodova . Kandidát, který nesplní podmínky kandidatury nemusí být připuštěn k primárním volbám, nebo může být z kandidátní listiny odvolán. Nezpůsobilému kandidátovi se splněním podmínek kandidatury může pomoci organizátor voleb, kterým je předsednictvo krajského sdružení.
Volby se řídí Volebním řádem - https://wiki.pirati.cz/rules/vr#podminky_kandidatury

Přihlášený kandidát musí mít aktuální a pravdivou osobní prezentaci na webu strany se svým úplným jménem, podobenkou a životopisem a splňovat předpoklady pro výkon funkce.
Dále pak musí představit sebe, svoji motivaci a svoji vizi zde ve vlákně.

EDIT 2:
Grilování zájemců o lídrovskou pozici proběhne dle:
Michaela.Vodova píše:
18 zář 2019, 08:11
Vážené krajské fórum,

svolávám krajskou schůzi, zasedání krajského fóra do jihlavského pirátského centra na neděli, 13.10.2019

Krajské fórum bude grilovat zájemce o lídrovskou pozici pro volby do zast. krajů 2020.
viewtopic.php?f=416&t=48603

Další body programu navrhujte zde, v tomto vlákně.

Rádi bychom to udělali i jakou malé rozloučení končícího předsednictva ve funkci. :)

Časovou náročnost této schůze odhaduji na dvě až tři hodiny, a čas zahájení budeme vybírat v dudle (vyberte si čas zahájení zde: https://dudle.inf.tu-dresden.de/schuze-Vysocina/ )
Na konci tohoto týdne vyhodnotím výběr a příští týden oznámím.
EDIT:
S ohledem na souběh několika hlasování a z důvodu dodržení doby potřebné na rozmyšlenou a zároveň dodržení JdŘ byla
lhůta pro navrhování kandidátů prozatím prodloužena z 27.9.2019 na 15.10.2019.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Tuma za příspěvky (celkem 2):
Eva.Novakova, Pavel.Knezik
Najdete mě jako člena MS Jihlavsko, 3.místopředsedu KS Vysočina, správce KS Vysočina, člena Republikového výboru.
FB kontakt: https://www.facebook.com/ondra.tuma.1
TW kontakt: @pantrumpetka
Tel. kontakt: 770 113 639

V živote máte dvě možné cesty... sex, drogy a rock & roll nebo masturbaci, antidepresiva a country... tak jsem si vybral metal

Ondrej.Tuma
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 05/2019 Primární volby lídra kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Ondrej.Tuma » 17 zář 2019, 11:49

Nominováni jsou:

Hana Hajnová
Najdete mě jako člena MS Jihlavsko, 3.místopředsedu KS Vysočina, správce KS Vysočina, člena Republikového výboru.

V živote máte dvě možné cesty... sex, drogy a rock & roll nebo masturbaci, antidepresiva a country... tak jsem si vybral metal

Hana.Hajnova
Místní předsednictvo
Profese: projektová manažerka
Dal poděkování: 575 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování

Re: KF Vys 05/2019 Primární volby lídra kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Hana.Hajnova » 17 zář 2019, 12:36

Ahoj,

myslím, že pro nikoho asi nebude velkým překvapením, že bych se ráda ucházela o post lídra na kandidátce pro krajské volby 2020. Je to rozhodnutí, které jsem zvažovala poslední dva měsíce a nakonec se do toho rozhodla jít naplno. Vidím kolem sebe velmi dobrý a silný tým, který má obrovský potenciál a kterého chci být součástí a vést ho OFFTOPICpokud se nechá :)

Pirátkou jsem od listopadu 2014, ale již před tím jsem Piráty sledovala. Nejvíce souzním s pirátskými myšlenkami otevřenosti, svobody a bojem proti korupci. Taky bych byla ráda za méně byrokracie a zjednodušení nejrůznějších úředních postupů OFFTOPICa to i uvnitř strany ;) Profesí jsem projektová manažerka (mám zkušenosti s psaním a řízením strukturálních i mezinárodních projektů) a dlouhodobě se zajímám o oblast regionálního rozvoje. Proto mě také ta krajská politika láká asi ze všeho nejvíce :) Můj kompletní medailonek najdete na lide.pirati.cz

Jsem od přírody povahou optimistka a vidím pro Vysočinu spoustu příležitostí, které by v následujících letech neměla promarnit. Chtěla bych, aby se krajské vedení více soustředilo na své občany, více a otevřeně s nimi komunikovalo (nejenom prostřednictvím udělování dotací nebo nejrůznějších soutěží). Aby Vysočina byla sama více aktivní v oblasti zemědělství a životního prostředí - tlačila a podporovala pěstování potravin namísto surovin, koncepčně rozmýšlela o nakládání s vodou v krajině a v neposlední řadě pomohla nastavit správnou cestu z kůrovcové kalamity. Aby dokázala být atraktivním krajem pro podnikatele a dobrým místem pro život pro všechny věkové generace. Aby se zajímala o život na malých obcích a podporovala ho, protože dobré sousedské vztahy jsou mnohokrát funkčnějším řešením než úřední mechanismy. Bude stát před výzvami v oblasti školství, dopravy, zdravotnictví i sociální oblasti, bude muset velmi dobře rozpočtově plánovat a strategicky investovat. Proto by si jistě zasloužila trochu té pirátské lidskosti a pracovitosti.

Nechci tady vypisovat žádné dlouhosáhlé slohové cvičení, spíš budu radši, když se mě budete ptát na to, co vás konkrétně zajímá.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Hajnova za příspěvky (celkem 8):
Eva.Novakova, Blanka.Lednicka, Ondrej.Tuma, Jan.Posvar, Pavel.Knezik, Milan.Dadourek, Jan.Brizdala, Roman.Pasek
zastupitelka města Telč - https://www.spolecneprotelc.cz

Michaela.Vodova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: osvč
Dal poděkování: 4088 poděkování
Dostal poděkování: 5243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Vodova » 18 zář 2019, 08:25

Předmět: Zasedání krajského fóra Vysočiny 13.10 v JiPiCe
Michaela.Vodova píše:
18 zář 2019, 08:11
Vážené krajské fórum,

svolávám krajskou schůzi, zasedání krajského fóra do jihlavského pirátského centra na neděli, 13.10.2019

Krajské fórum bude grilovat zájemce o lídrovskou pozici pro volby do zast. krajů 2020.
viewtopic.php?f=416&t=48603

Další body programu navrhujte zde, v tomto vlákně.

Rádi bychom to udělali i jakou malé rozloučení končícího předsednictva ve funkci. :)

Časovou náročnost této schůze odhaduji na dvě až tři hodiny, a čas zahájení budeme vybírat v dudle (vyberte si čas zahájení zde: https://dudle.inf.tu-dresden.de/schuze-Vysocina/ )
Na konci tohoto týdne vyhodnotím výběr a příští týden oznámím.
Prosím předsedajícího, aby to zapracoval do textu prvního příspěvku, děkuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Jan.Posvar
Koordinátorka KS Vysočina, předsedkyně KS Vysočina.
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
wiki kraje, web kraje můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat poslat email, !na facebooku nekomunikuji!
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 10-16

Ondrej.Tuma
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej.Tuma » 18 zář 2019, 09:55

Zapracováno

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Vysočina“