Přihlášení J. Koupila do týmu

Moderátoři: asistent strany, Vedouci organu, Odbor - personalni

Odpovědět
Ivana.Bohmova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 47
Registrován: 20 bře 2018, 20:28
Profese: Pedagog
Dal poděkování: 58 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování

Přihlášení J. Koupila do týmu

Příspěvek od Ivana.Bohmova » 10 zář 2019, 21:32

Ahoj,

ráda bych do týmu přihlásila Honzu Koupila, který člen ani RP, ale již od vzniku našeho MS je aktivní a spolupracuje především v rámci MET Pardubice. S účastí v KET souhlasí :) Navrhovala jsem ho také jako odborníka do komise Rady pro výchovu a vzdělávání, bohužel nebyl odhlasován. Mám ale díky tomu k dispozici jeho medailonek, který přikládám:

RNDr. Jan Koupil, Ph.D je absolventem učitelství M+F pro střední školy na MFF UK, kde také získal v roce 2012 doktorát v oblasti fyzikálního vzdělávání. Učitelskou profesi vykonával nejprve 3 roky při PGS studiu na MFF UK, následně 6 let na gymnáziu Dašická a po dvouleté pauze na rodičovskou dovolenou v roce 2015 nastoupil na soukromou SŠ Informatiky a ekonomie Delta, kde kromě fyziky učí především informatické předměty. Zároveň tři roky pracoval na popularizačních projektech na ÚTEF ČVUT.

S vlastními dětmi získal nadšení pro Montessori pedagogiku, je členem pardubického Montessori spolku a plánuje se podílet na výuce Montessori ZŠ na druhém stupni.

Odborně je v kontaktu s komunitou jak fyzikální (českou, i světovou sdruženou v asociaci GIREP), tak informatickou (je členem Jednoty školských informatiků, která mj. plánuje a prosazuje kurikulární reformu v oblasti IT, tzv. strategii digitálního vzdělávání, je držitelem ocenění Microsoft Innovative Education Expert a členem STEM komunity MS) a zajímá se o inovativní postupy a metody ve vzdělávání.

kontakt: jan.koupil@gmail.com

Odpovědět

Zpět na „Školství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů