Alternativa soc.sítí pro náš kraj [diskuze]

Moderátoři: PKS Vysočina, Mediální tým - KS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Roman.Pasek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 946
Registrován: 12 led 2018, 21:12
Profese: web vývojář
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 3609 poděkování
Dostal poděkování: 1592 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternativa soc.sítí pro náš kraj [diskuze]

Příspěvek od Roman.Pasek »

Michaela.Vodova píše: 23 led 2020, 12:44
Ondrej.Tuma píše: 23 led 2020, 12:11 Diskuze již nepokračuje. Vlastní sociální síť nemáme.
Než přijde nový point, téma zamykám.
S tím nesouhlasím OFFTOPICprosím, moderuj dle pravidel, zavírej pouze vyčerpané diskuze a ve veřejném prostoru, což je tento, se rozhodně předem zajímej, zda je diskuze vyčerpaná toho, kdo ji založil, díky, je potřeba v této diskuzi pokračovat, v novém PKS to má na starost, pokud jsem to správně pochopila z předávacího dokumentu, @Roman.Pasek, proto toto téma znovu otevírám a ptám se Romana, zda budeme nějakým způsobem problém nadbytečných systémů, komunikací všude možně a vylučováním členů z konkrétních komunikací řešit nastavením (dáním na vědomí) nějakých podmínek, principů apod. Díky.
Na příštím KF se o tom pobavíme.

zastupitel Kraje Vysočina
NEpodporuji Rekonstrukci Pirátů

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternativa soc.sítí pro náš kraj [diskuze]

Příspěvek od Michaela.Vodova »

info:
PKS dospělo k názoru a vydalo na konci února 2020 doporučení k vnitřní komunikaci v kraji
viewtopic.php?f=316&t=51279
pdf
download/file.php?id=24857
Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Alternativa soc.sítí pro náš kraj [diskuze]

Příspěvek od Eva.Novakova »

Odpovídám na Blanky příspěvek ve vlákně Kanály pro komunikaci PKS

KK - Roman založil úkol na Redmine, ve kterém prosí o založení vlákna pro evidenci všech uzavřených skupin. Taky na Jihlavsku jednu máme, tak myslím, že je možné to řešit souhrnně.

ad Messenger jako kanál operativní domluvy: když jsem ještě nebyla v PKS, dala jsem si na Zulipu sledovat vlákno PKS právě kvůli tomu, že mě zajímala ta operativní domluva, chtěla jsem pochopit, jak PKS funguje a komunikuje, jak se staví k jednotlivým úkolům, jak se domlouvá na tom, jak je bude řešit a prostě další věci, které v tom může člověk mezi řádky vyčíst. Bylo to pro mě pak důležité i při výkonu funkce v PKS. Taky pro mě jako pro členku KF bylo důelžité to, že jsem věděla, kam se na celé PKS mohu obrátit a kde se s jeho členy a členkami můžu operativně domluvit.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Odpovědět

Zpět na „Vysočina“