Miroslav Kracl--přijetí do strany

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Miroslav.Kracl
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 03 zář 2019, 13:28
Profese: invalidní důchodce
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Miroslav Kracl--přijetí do strany

Příspěvek od Miroslav.Kracl »

Přeji všem členům dobrý den
Rád bych se podílel na plnění pirátského programu,jako člen pirátské strany.
Něco o sobě :Je mi 55 let, pocházím z dělnické rodiny,rodák z Tábora ,vyučen jako opravář zem.strojů,- v oboru jsem pracoval krátce,spíše jsem trávil čas za volantem-řidič autobusu u Národního Divadla v Prešově,kde i po vojně jsem se oženil ,mám 2 děti-toho času už dospělí,po Sametové revoluci jsem se bohužel rozvedl-rozvod proběhl v poklidu-manželka mě nechtěla následovat na Čechy a já nechtěl zůstat na Slovensku.A jak to bývá po rozvodu jsem byl oškubaný jako (slepice)a tak jsem se různě probíjel životem-chvilku jako stavební dělník,mechanik,prodavač a i údržbář na hotelech.Patřil jsem i k prvním dobrovolníkům v 97 na povodni na Moravě v Olomouci.To asi tak zkráceně z mého předešlého života.Toho času bydlím v Ústí n/Labem na Severní Terase,jsem invalidní důchodce a toho času mám se svojí družkou v péči mojí mamku,jsem křesťan a nikdy jsem nebyl v žádné politický straně.Od října mi byla nabídnutá práce na zkrácený úvazek v nově začínající chráněný dílně jako kontrola náhradních dílů do aut.-----A proč Piráti--po revoluci jsem volil a věřil ODS a to naposledy a až do roku 2011 jsem k volbám nechodil,všechny dosavadní strany byli pro mě zklamáním prostě nevolitelný.V roce 2011 se mi do rukou dostal program Pirátů v Brně toho času jsem žil z jednou soc.pracovnicí a shodli jsme se,že program je oproti jiným stranám něco nového a pro budoucnost naší země může být i přínosem od těch časů až do dnes volím Piráty.Proč až teď vstoupit do strany-byl jsem zde v Ústí na některých pirátských aktivitách a potkal jsem se tam a poznal plno vynikajících lidí,kteří mě sami vyzvali jestli nechci posílit řady Pirátů---je pravda že ze zdravotních důvodů bych byl spíš člen pasivní,ale jsem zas manuálně zručný a toho bych mohl třeba při nějakých akcích nabídnout,nechci kandidovat do žádné funkce ,ale mohu být přínosem pro různá hlasování atd.
Přeji všem krásný den,klid a mír v srdci S pozdravem Kracl Miroslav 4.9.2019
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miroslav.Kracl za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Pribyl, Miloslava.Karfilatova
Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1721
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1703 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: Miroslav Kracl--přijetí do strany

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Ahoj, děkuji za představení, tvou přihlášku již mám a někdy v druhé polovině říjnu bude krajská schůze v Ústí, tak věřím, že dorazíš, termín ještě upřesním.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Zidek za příspěvek:
Miroslav.Kracl

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1721
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1703 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: Miroslav Kracl--přijetí do strany

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Ahoj, prosím jen o info jestli chceš vstopupit přímo do MS Ústí nad Labem a také o odpovědi na otázky níže. Předem děkuji.

1. Četl(a) jsi stanovy?
2. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval/a, a proč jsi je zavrhl/a.
3. Máš v úmyslu se u Pirátů zapojit do dění v kraji, sledovat fórum a účastnit se hlasování?
4. Jaká témata nebo část programu tě u Pirátů zajímá?
5. Je něco s čím v programu nesouhlasíš?
6. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
7. Co si myslíš o OSA, Intergramu a autorském zákonu?
8. Co nejvíc pálí Českou republiku?

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Miroslav.Kracl
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 03 zář 2019, 13:28
Profese: invalidní důchodce
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Miroslav Kracl--přijetí do strany

Příspěvek od Miroslav.Kracl »

1-přiznám se (zběžně) 2-neuvažoval jsem o jiných stranách a ani neuvažuji,to bych radši nešel volit a jak jsem už psal o sobě po revoluci jsem byl volit ODS a to bylo pro mě zklamáním a už jsem nevolil do roku 2011 když jsem ze svou přítelkyní v té době v Brně začal volit Piráty, 3-chci být pasivní Pirát jsem invalidní důchodce,pomůžu při různých akcích v rámci mích možností ,při hlasování,při volbách atd. 4- zeleň,život ve městě a výstavba,pomáhat druhým,atd. 5-jsme lidi vždy se najde něco,nechci to zde popisovat 6-EET je blbost je to nekontrolovatelný,...zemědělství vyrůstal jsem na vesnici jsem vyučen v oboru opr.zem.strojů no jeto státní ostuda , 7-!?! 8- bydlení,úpadek řemesel,zemědělství a vlastní produkt ané dovoz podřadných potravin určitě by se našlo více věcí
S pozdravem Kracl Miroslav
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“