Jaroslav Merta

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Jaroslav.Merta
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 09 srp 2019, 14:52
Profese: Finanční poradce

Jaroslav Merta

Příspěvek od Jaroslav.Merta »

Vážené pirátky, vážení piráti, hlásím se o přijetí mezi vás. Narodil jsem se v roce 1980 v Mělníku. V Újezdu nad Lesy na sídlišti Rohožník žiju od jednoho roku. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu dopravní. Živím se tím, že pomáhám lidem, jednak, aby mohli prosazovat své oprávněné právní zájmy a hlavně, aby si mohli díky využití ekonomických cyklů v budoucnu plnit své sny a cíle. Toho dosahuji zprostředkováním právní ochrany, úvěrů (nejen) na bydlení a investičním poradenstvím v oblasti kolektivního investování a drahých kovů. Jsem řidičem s oprávněním k řízení vozidel všech kategorií, věnuji se tvorbě webových stránek (www.sdhujezdnadlesy.cz, www.rohoznicka.eu) a v Újezdě nad Lesy jako předseda Společenství vlastníků bytových jednotek spravuji náš bytový dům. Od roku 2018 jsem členem Dopravní komise za uskupení Piráti a STAN pro Újezd. Deset let jsem členem výjezdové jednotky sdružení dobrovolných hasičů v Újezdě nad Lesy. Ve volném čase se snažím věnovat především rodině, baví mě snowboarding, fitness, plavání, kolo, bojové sporty a střelba z palných zbraní. Rozhodl jsem se pro Piráty, protože je mi blízký jejich způsob fungování a chtěl bych se i nadále angažovat v komunální politice pod pirátskou vlajkou. Plavbě zdar.
Michal.Hrib
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 127
Registrován: 29 srp 2019, 15:58
Profese: Koordinátor Praha
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 140 poděkování

Re: Jaroslav Merta

Příspěvek od Michal.Hrib »

Ahoj Jaroslave, děkuju za tvé představení. Už jsi komunikoval s některým z pražských koordinátorů nebo případně s někým z místního sdružení v Újezdě?
Jestli máš nějaké otázky, tak mi piš na mail koordinatori.praha@gmail.com.
Michal
Uživatelský avatar
Blanka.Charvatova
Příspěvky: 785
Registrován: 20 črc 2018, 10:04
Profese: Na dovolené, nerušit.
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 719 poděkování
Dostal poděkování: 2176 poděkování

Re: Jaroslav Merta

Příspěvek od Blanka.Charvatova »

Ahoj, s Jardou a Hankou komunikuju já na každodenní bázi, jsou součástí našeho týmu na Praze 21 :-)

Na dovolené, nerušit.

Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“