Analýza rozporů mezi programem PPCZ a European Greens

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.

Moderátor: Zahraniční odbor

Odpovědět
Uživatelský avatar
David.Wagner
Republikový výbor
Příspěvky: 2184
Registrován: 06 lis 2017, 23:35
Profese: vykonavatel vůle
Dal poděkování: 942 poděkování
Dostal poděkování: 7343 poděkování

Analýza rozporů mezi programem PPCZ a European Greens

Příspěvek od David.Wagner »

Ahoj,

krátce po tom co jsem byl zvolen se na mě obrátil @tomas.jungwirth, že by rád na něčem zadobrovolničil. Dohodli jsme se na tom, že porovná pirátský a Zelený program v nejvíce konfliktních bodech, což se mi zdálo jako úkol, kde se mohlo jeho zázemí a minulost výrazně hodit.
Výsledek je zde, dovolil jsem si ho rovnou doplnit nějakou sérií komentářů.

https://docs.google.com/document/d/1c3N ... sp=sharing
OFFTOPIC(G-drive je dočasné řešení, bohužel sdílet verzi ke komentování s nextdrivu se mi spolehlivě nepovedlo, pracujeme na tom a snad to bude brzy)

Celkově si myslím, že se tam je pár zajímavých podnětů co bychom měli domyslet a považuji za užitečné se na to kouknout. Reálně se navíc jedná jen o pár stránek, většina dokumentu jsou dodatky s kompletními kopiemi daných programů. Není nutné se k němu nějak extra vyjadřovat, pokud souhlasíte s obsahem.
Materiál se blíže týká týmů Životní prostředí a EZO plus europoslanckého klubu, všem posílám hromadnou zprávu s upozorněním na vlákno.
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Wagner za příspěvky (celkem 8):
Vit.Fux, Michaela.Vodova, Jan.Hora, Marketa.Gregorova, Ivan.Sirko, Veronika.Murzynova, Lukas.Blazej, Jan.Mares

Podporuji myšlenky.

Odpovědět

Zpět na „Zahraniční odbor“