Lenko, odpověděl jsem tím, že jsem vyplnil patřičné dokumenty a několikrát svoji účast ve firmách deklaroval. Pokud ti to ušlo, zrekapituluju to ještě jednou:Lenka.Kozlova píše: ↑07 říj 2019, 11:14Já musím říct, že pro mě ne, protože co to je např, 1% z objemu..... u Marka, který dokázal během několika příspěvků ukázat na kde koho, při tom jistě ze všech kandidátů podniká v největším měřítku (možná ho předčí Patrick, ale ten ani neodpověděl)Pro mě všichni kandidáti deklarovali dostatečně svojí vůli držet se pirátských zásad a popsali v jaké se nachází situaci.
za to svou pozici zvládl skvěle bagatelizovat.
Ale jsem ráda za upozornění na hranice které máme především v sobě, kde jí má Marek netuším, protože jeho neustálého tlaku na obcházení předpisů si už mohl všimnout každý člen.
Takže otázka pro Marka:
Budeš - li nás zastupovat na kraji, bude tvůj přístup k pravidlům a zásadám stejný, jako dosud, v pozici místopředsedy krajského sdružení?
0) Žádné moje podnikání ani práce není spojována s politikou a ze svého angažmá v politice do těchto aktivit neplyne žádný majetkový prospěch.
1) Jsem 50% podílník ve společnosti ARIGA, s.r.o. zabývající se vývojem a prodejem převážně speciálních svítilen, které si kupují koncoví uživatelé, ale také policie, vojáci a další. Ne, nejsem v exekutivě společnosti, neřídím ji a ani za ni nevyjednávám s nikým.
2) Jsem cca 15% podílník ve společnosti Energomonitor s.r.o. zabývající se vývojem řídících systému pro energetiku, přičemž 95% aktivit společnosti se realizuje v zahraničí. Nejsem v exekutivě této společnosti a za tuto společnost se u zahraničních partnerů účastním vyjednávání.
3) Jsem minoritním podílníkem v cca 30 společnostech jako je Apple, O2 CZ, Microsoft a další, v žádné nevlastním podíl přesahující 1% akcií a v žádné nejsem součást exekutivy
4) Pracuji pro společnost Prusa Research v pozici koordinátora vývoje, nevlastním zde žádný podíl.
5) Spolupracuji s celou řadou společností, od nichž mám nebo mohu mít finanční plnění, například mi právě přišel honorář 156 Kč za vydání knihy v ARGO.
6) Jsem člen dozorčí rady BBM a.s. - městské společnosti zaměřené na poskytování servisních prací městu. Jsem zde v kontrolní, nikoliv exkutivní pozici. Majetkový prospěch představuje odměna 3000 Kč ročně, kterou dotuji svou práci pro zastupitelstvo města.
7) Znám se s každým v obor telekomunikací a s každým druhým v českém businessu. Umím si představit, že pokud bych každému třetímu přihrál kšeftíček s krajem či jinou institucí, uměl by se mi za to odvděčit. Stejně jako v minulosti, tak ani v budoucnosti to nehodlám dělat, protože takhle nefunguju. Pokud máš nějaký důkaz svěčící o opaku, nebo potřebuješ ještě něco vysvětlit, neváhej se na mne s důvěrou obrátit.
V dokonalé úctě, Patrick Zandl