KF SčK 14/2019 Primární volby (lídr a čelo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Stredocesky kraj, Predsedajici, Krajsti predsedajici

Zamčeno
Patrick.Zandl
Republikový výbor
Profese: projektový manažer
Dal poděkování: 125 poděkování
Dostal poděkování: 441 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 14/2019 Primární volby (lídr a čelo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Patrick.Zandl » 11 říj 2019, 09:14

Ahoj všem, před víkendovou volbou jsem ještě připravil malé video, ať už máme i videokampaň... Snad tím odpovím na další položené i nepoložené otázky.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrick.Zandl za příspěvky (celkem 6):
David.Rejha, Dalibor.Zahora, Petr.Prochazka, Milan.Krch, Marek.Rebicek, Milan.Zeleny
hezký den, Patrick Zandl

Martin.Polak
Místní předsednictvo
Profese: polygraf
Dal poděkování: 275 poděkování
Dostal poděkování: 519 poděkování

Re: KF SčK 14/2019 Primární volby (lídr a čelo) kandidátní listiny pro krajské volby 2020 - rozprava

Příspěvek od Martin.Polak » 11 říj 2019, 21:03

Petra.Smutna píše:
09 říj 2019, 21:38
Myslím si, že jsme se od dotazování čelních kandidátů dostali trochu jinam, a dlouho jsem nečetla příspěvky ostatních čelních kandidátů. Má někdo ještě nějaké dotazy? Chce někdo něco dodat ke své kandidatuře či k ostatním?
Nemám podíl v žádné firmě. Nevlastním akcie a to ani anonymní akcie a dokonce nemám aktuálně ani podíl v podílovém fondu. :(
Nikdy jsem nepracoval na žádném úřadě a to ani jako třeba čistič oken.
Nikdy jsem nepodnikal a nikdy jsem nebyl členem jakéhokoliv spolku který je financován s peněz daňových poplatníků = čerpá dotace.
Nikdy ...

Tohle všechno vnímám jako mírná negativa, že jsem osoba bez praxe a najednou koukám, že jsou to vlastně pozitiva. :-)
Rozhodně je dobře, že jdete ostře po sobě a vzájemně se grilujete.
Ale bojím se, aby to úplně nezměnilo ideální vlastnosti budoucích kandidátů, aby nebyl v budoucnu ideální kandidát nezadaný pasák ovcí sirotek, který neumí číst a je v ČR teprve krátce a proto se ještě nezkompromitoval.

Proto prosím voliče KF:
Volte prosím v dalších primárních volbách ty osobnosti, které mají nějakou praxi a u kterých je alespoň z jejich minulosti nějaká šance, že budou dobře technicky zastupovat nejen vás ale i stranu/voliče.
Morálka, čestnost, pravda a láska se dopředu poznat nedají a tam se bohužel musíme všichni řídit jen intuici.
Předseda MS Kolín | Držitel titulu "nezvolený" ve volbách 2010, 2017 a 2018. :-)

Jana_K
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: manažerka, koučka
Dostal poděkování: 6 poděkování

Příspěvek od Jana_K » 13 říj 2019, 00:00

Dalibor.Zahora píše:
09 říj 2019, 09:13
Zdravím,

proč se hlásíte do primárek až nyni?
Jana_K píše:
07 říj 2019, 09:55
Vážení Piráti,

dovoluji si předložit kandidaturu pro čelní místo
primárek pro volby do zastupitelstva Středočeského kraje v r. 2020.
..
Nakolik to souvisí s touto zprávou?
Dalibor.Zahora píše:
09 říj 2019, 06:48
dnešní Právo
Dohoda STAN, TOP 09 a také lidovců je na spadnutí ve středních Čechách.
Se STAN a příliš velkou koalicí mám problém - ve STAN jsou problematické osobnosti, s nimiž Zelení nechtějí být spojováni. Jednání s Piráty vedeme na kraji déle, ale byrokratické procesy jsou pro nečleny zdlouhavé, proto to vyšlo až takhle pozdě - byli jsme připraveni už na krajskou schůzi v září, ale než jsme se úspěšně prokousali interními schvalovačkami, čas uběhl. V obci jsem se snažila spolupracovat s Piráty už v komunální a senátní kampani, ale zájem nebyl oboustranný...

Výtah k moci nepotřebuji, aktuálně mi má zastupitelská pozice přináší celorepublikovou pozornost médií, viz můj FB.

Pragmaticky se mi zdá nevhodné tříštit na kraji síly a dělit se o podobně zaměřené voliče mezi více stranami, když ANO je považováno za vítěze!

S Piráty mám/e jako Zelení největší shodu v programu i cílech, naše strana funguje na podobných principech, proto je můj pokus o kandidaturu zde nejpřirozenější volbou.

Stepan.Drtina
Krajské předsednictvo
Dal poděkování: 652 poděkování
Dostal poděkování: 1164 poděkování

Příspěvek od Stepan.Drtina » 15 říj 2019, 00:06

Tímto ukončuji dobu pro navrhování kandidátů. 1. kolo hlasování bude dle zvyku zásadních hlasování spuštěno 18.10 (pátek) v 10:00 a ukončeno 21.10 (pondělí) v 22:00.

Rozprava však stále pokračuje. Neváhejte tak pokračovat v diskuzi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Snizek, Jan.Korbel, Simona.Luftova
Nejlepší možnost je ta, která ponechává vždy určitou skulinu pro možnost, že všechno je současně úplně jinak.
- Václav Havel
stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - 775 221 705

Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Dal poděkování: 3187 poděkování
Dostal poděkování: 1544 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Snizek » 15 říj 2019, 19:30

Ahoj, první kolo volby čelných kandidátů začne za dva a půl dne. Chybí mi odpovědi od @Jan.Licka Vystav se našim otázkám a dej nám prosím odpovědi.
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/, předseda Krajského sdružení Středočeský kraj

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 7192 poděkování
Dostal poděkování: 2603 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka.Kozlova » 15 říj 2019, 19:54

Jiri.Snizek píše:
15 říj 2019, 19:30
Ahoj, první kolo volby čelných kandidátů začne za dva půl dne. Chybí mi odpovědi od @Jan.Licka Vystav se našim otázkám a dej nám prosím odpovědi.
Za dva a půl dne? Nebylo by srozumitelnější napsat datum a hodinu, jako to už udělal Štěpán?

Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Snizek » 15 říj 2019, 20:02

Tím jsem chtěl vyjádřit to, že času je málo. Kdybych napsal, že hlasování začne tehdy a tehdy, nebylo by z toho na první pohled zřejmé, kolik času zbývá, a každý by musel udělat výpočet, který jsem si v hlavě udělal já. Cílem, bez ohledu na mé rétorické manévry, je to, aby Honza aspoň na některé otázky odpověděl. Snad se tak stane.
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/, předseda Krajského sdružení Středočeský kraj

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

Jan.Licka
Místní předsednictvo
Profese: Projektant logistiky
Dal poděkování: 393 poděkování
Dostal poděkování: 414 poděkování

Příspěvek od Jan.Licka » 15 říj 2019, 21:34

Jiri.Snizek píše:
15 říj 2019, 19:30
Ahoj, první kolo volby čelných kandidátů začne za dva a půl dne. Chybí mi odpovědi od @Jan.Licka Vystav se našim otázkám a dej nám prosím odpovědi.
Ahoj, odpovědi na co konkrétně? Je tu 28 stran... Můžete ty otázky na kandidáty nějak shrnout do jednoho postu?

Našel jsem akorát dotaz Jan Lukášek na střet zájmů: Jsem zaměstnanec logistické konzultační společnosti, která nepodniká v ničem, co by mohli úředníci využít (distribuční strategie, optimalizace skladů nebo vývoj obalů) a záměrně se drží stranou politických otázek, protože majitelé podporují různé subjekty. Momentálně pracuji v Magna Nymburk, předtím v Škoda Auto. NDA mě zavazuje mlčet o skutečnostech, které se týkají politických nebo lobbistických aktivit našich zákazníků - to není součástí naší práce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Licka za příspěvek:
Jiri.Snizek
Dávat druhým vyrůst

Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Snizek » 15 říj 2019, 22:38

Mně to takhle stačí. Já tě znám. Budu tě volit. Spolupracuje se mi s tebou dobře. Přišlo mi akorát vůči ostatním kandidátům nevyvážené, že tu máš jen jeden příspěvek.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 2):
Jan.Licka, Jan.Korbel

Martin.Polak
Místní předsednictvo
Profese: polygraf
Dal poděkování: 275 poděkování
Dostal poděkování: 519 poděkování

Příspěvek od Martin.Polak » 15 říj 2019, 23:12

Marek Řebíček si všiml, že se tady málo chválíme a nikdo tady nelobbuje za ,,své" kandidáty a proto bych rád veřejně podpořil Jana Ličku.
Myslím, že by měl být někde nahoře a to i na úkor mého umístění na kandidátce.
Mohl bych napsat i další jména, ale to by zase vypadalo, že se tady chceme jen vzájemně chválit a že tady rozehrávám jánabráchismus.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Polak za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Jan.Licka, Tomas.Zmuda
Předseda MS Kolín | Držitel titulu "nezvolený" ve volbách 2010, 2017 a 2018. :-)

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“