Jak můžu na mraku sdílet soubor s nějakou skupinou?

Technický odbor působí v oblasti správy, údržby a vývoje technických systémů strany a jejích technických zařízení a poskytuje servis ostatním orgánům strany.

Moderátor: Technický odbor

Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1721
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1702 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: Jak můžu na mraku sdílet soubor s nějakou skupinou?

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Josef.Spak píše: 07 srp 2019, 12:54 Mě se po Gdrive nestýská, protože mrak už to umí - si prostě založím soubor a nasdílím :)
Mně se nestýská, z mraku jsme se kvůli těmhle zmatkům musel vrátit na GDrive - byl jsem na mraku skoro hned, ale pak jsem se nemohl dostat do složek vytvořených jako podsložka složky jiného vlastníka, naplnil jsem ji soubory, ke kterým jsem se pak nemohl dostat ... protože jsem neměl právo je zobrazit :-D Jako celkem absurdní, když to byly moje soubory nahrané mnou :-D

Chce to hodně pátrat, viz založení toho souboru na mraku co mi tvrdí, že je to špatný formát, a přitom si jej mrak vytvořil sám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Zidek za příspěvek:
Roman.Pasek

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26171
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36936 poděkování
Dostal poděkování: 30070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak můžu na mraku sdílet soubor s nějakou skupinou?

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

RV obecně potřebuje některé svoje materály otevírat k připomínkováním účstníkům, což jsou RP, Vedoucí orgánů a jejich pověřenci, garanti a případně další jednorázové osoby.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 3436
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2607 poděkování
Dostal poděkování: 5037 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak můžu na mraku sdílet soubor s nějakou skupinou?

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Vojtech.Pikal píše: 07 srp 2019, 13:12 RV obecně potřebuje některé svoje materály otevírat k připomínkováním účstníkům, což jsou RP, Vedoucí orgánů a jejich pověřenci, garanti a případně další jednorázové osoby.
OK Zkusim na ty opravneni skupinove slozky RV nejak podivat.

p.s. aby toho nebylo malo, zapnul jsem plugin circles (okruhy) ktery umoznuje uzivatelum vytvaret okruhy (rekneme tomu pracovni skupiny). jak tam bude s opravnenimi - uvidime

0x8DE5F4739D2A2F0B | Ceterum censeo Facebook esse delendam

Uživatelský avatar
Josef.Spak
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1106
Registrován: 24 zář 2017, 23:50
Profese: Programátor
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 1833 poděkování
Dostal poděkování: 1111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak můžu na mraku sdílet soubor s nějakou skupinou?

Příspěvek od Josef.Spak »

Vaclav.Zidek píše: 07 srp 2019, 13:12
Josef.Spak píše: 07 srp 2019, 12:54 Mě se po Gdrive nestýská, protože mrak už to umí - si prostě založím soubor a nasdílím :)
Mně se nestýská, z mraku jsme se kvůli těmhle zmatkům musel vrátit na GDrive - byl jsem na mraku skoro hned, ale pak jsem se nemohl dostat do složek vytvořených jako podsložka složky jiného vlastníka, naplnil jsem ji soubory, ke kterým jsem se pak nemohl dostat ... protože jsem neměl právo je zobrazit :-D Jako celkem absurdní, když to byly moje soubory nahrané mnou :-D

Chce to hodně pátrat, viz založení toho souboru na mraku co mi tvrdí, že je to špatný formát, a přitom si jej mrak vytvořil sám.
Já s tímhle problém vůbec nemám. Založil jsem si složku pro MS, kterou spravuje předsednictvo. Pod ní jsou další složky, které mají postupně rozšířený přístup. Práva nejdou odebírat směrem dolů, jak nějaký chlívek nasdílíš, ta práva dáváš pro celý podstrom.

viz viewtopic.php?p=625074#p625074

Obrázek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Spak za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1721
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1702 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: Jak můžu na mraku sdílet soubor s nějakou skupinou?

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Josef.Spak píše: 07 srp 2019, 14:57
Vaclav.Zidek píše: 07 srp 2019, 13:12
Josef.Spak píše: 07 srp 2019, 12:54 Mě se po Gdrive nestýská, protože mrak už to umí - si prostě založím soubor a nasdílím :)
Mně se nestýská, z mraku jsme se kvůli těmhle zmatkům musel vrátit na GDrive - byl jsem na mraku skoro hned, ale pak jsem se nemohl dostat do složek vytvořených jako podsložka složky jiného vlastníka, naplnil jsem ji soubory, ke kterým jsem se pak nemohl dostat ... protože jsem neměl právo je zobrazit :-D Jako celkem absurdní, když to byly moje soubory nahrané mnou :-D

Chce to hodně pátrat, viz založení toho souboru na mraku co mi tvrdí, že je to špatný formát, a přitom si jej mrak vytvořil sám.
Já s tímhle problém vůbec nemám. Založil jsem si složku pro MS, kterou spravuje předsednictvo. Pod ní jsou další složky, které mají postupně rozšířený přístup. Práva nejdou odebírat směrem dolů, jak nějaký chlívek nasdílíš, ta práva dáváš pro celý podstrom.
To je trochu jiná věc. Já jsem ve složce co není moje, mám podsložku, ale v té podsložce mám omezená práva, ikdyž jsem ten kdo tam nahrává soubory (třeba ty soubory nemůžu dále sdílet), ale nechme to - zatím prostě vyřeším jinak, není to klíčové. Více mne trápí, že soubor založený na mraku, nejde otevřít ...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Zidek za příspěvek:
Josef.Spak

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Odpovědět

Zpět na „Technický odbor“