Zájem o členství

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj, PMS Tábor

Odpovědět
David_Rybak
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 2
Registrován: 15 črc 2019, 18:31
Profese: student teritoriálních studií
Dostal poděkování: 5 poděkování

Zájem o členství

Příspěvek od David_Rybak »

Ahoj,
jmenuji se David Rybák a je mi 19 let. Tento rok jsem odmaturoval na gymnáziu a ve studiu budu dále pokračovat na Univerzitě Karlově obor teritoriální studia. Mezi mé koníčky patří čtení knih a práce s počítačem. Aktivně se zajímám o politické dění v naší republice a ve světě.

Možná vás překvapuje můj věk a vlastně jaká je má motivace vstoupit do strany. K Pirátům se chci připojit z toho důvodu, že je to strana mě ideově nejbližší a byla vybudována úplně od základů na občanské iniciativě. Nemá za sebou minulost skandálů ani korupce. Piráti na všech úrovních politiky opravdu pracují a to co dělají, dělají pro lidi. Já se chci na tomto podílet a pomoci straně, jak jen to bude možné, aby uspěla a lidé v naší zemi se měli dobře.

To v krátkosti mě představení. Pokud na mě máte nějaké otázky, napište mi je na můj email david.ryb1k@gmail.com, rád vám je zodpovím :)
Držte kurz!
Tito uživatelé poděkovali autorovi David_Rybak za příspěvky (celkem 5):
Josef.Spak, Martin.Mareda, Vojtech.Sazel, Klara.Bidarova, Jan.Pribramsky
Uživatelský avatar
Martin.Mareda
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 239
Registrován: 26 úno 2016, 13:47
Profese: místostarosta,adiktolog
Dal poděkování: 208 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Martin.Mareda »

Ahoj Davide, díky za představení se a zájem. Nejlepší bude , když navštívíš naše setkání nebo schůzi. Možnost máš už tuto středu tj. 24.7., kdy se sejdeme na Pintovce v restauraci v 17:30. Budeme se těšit.
David_Rybak
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 2
Registrován: 15 črc 2019, 18:31
Profese: student teritoriálních studií
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Zájem o členství

Příspěvek od David_Rybak »

Já se také budu těšit
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Tábor“