PaRp 2019 - Sázení stromů

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

• V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

• Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

• Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

• Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Jana.Skopalikova
Republikový výbor
Profese: Radní Středočeského kraje
Dal poděkování: 1594 poděkování
Dostal poděkování: 2048 poděkování

Re: PaRp 2019 - Sázení stromů

Příspěvek od Jana.Skopalikova »

Tak jsem se ptala Vojty Pikala, jestli můžeme ty stromky darovat městu/lesům a jeho odpověď je: "Když bude součástí záměru převod toho majetku tak imho v pohodě."
Jana.Skopalikova
Republikový výbor
Profese: Radní Středočeského kraje
Dal poděkování: 1594 poděkování
Dostal poděkování: 2048 poděkování

Příspěvek od Jana.Skopalikova »

Projekt podán na redmine zde.
Marek.Rebicek
Komunální zastupitel/ka
Profese: dřevařství
Dal poděkování: 1266 poděkování
Dostal poděkování: 1291 poděkování

Příspěvek od Marek.Rebicek »

@Jana.Skopalikova Já se zeptám na našem oddělení městské zeleně, máme tu fajn paní, zda by měla zájem a případně bychom se s pár stromy přidali i v Brandýse.

Ale určitě ti můžu pomoct s nákupem, jsem schopen zde: https://www.arboeko.com/catalogue/ zajistit velkou slevu, je to obchod jen pro profesionály a třeba 3m buk tam vyjde do 1000 Kč. Takže ideálně hromadný nákup a rozvoz valníčkem po kraji...
Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“