Viktor Petera

Moderátoři: PKS Královéhradecký kraj, KoKS Královéhradecký kraj, PMS Trutnovsko

Odpovědět
Viktor.Petera
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 5
Registrován: 20 bře 2018, 07:04
Profese: stavební technik
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Viktor Petera

Příspěvek od Viktor.Petera »

Dobrý den
nejprve bych asi chtěl napsat že svou aktivitu u pirátů jsem zahájil na popud kontaktování přes email p. Tomášem Eichlerem. Někdy v předloňském roce jsem kliknul na odkaz a stal se příznivcem. Právě zvací email vedl k mé první schůzce na právě se tvořící nové buňce strany v našem městě. Sám od sebe bych se pravděpodobně neangažoval, jelikož mi nepřipadá vhodné se přihlašovat k subjektu který byl úspěšný ve volbách a já bych nechtěl být označen jako prospěchář který se přihlásí někam až teprve když je ve volbách úspěch. Na druhou stranu bych chtěl říci že mě zaujala především v rámci možností transparentní jednání této strany a taky to že se nejedná o náhodně vzniklý subjekt jednoho člověka, ale je zde již dlouho kontinuální vývoj.

Pokud jde o mou osobu tak je mi 40 let a jsem celoživotním občanem Dvora Králové nad Labem, jsem ženatý a mám dvě děti. Po základní škole jsem absolvoval SOU stavební v Náchodě a toto jsem zakončil maturitní zkouškou v r 1996. Následně jsem celou svou kariéru, krom vojenské služby v r. 1999 u CO v Kutné Hoře, vykonával různé profese ve stavebnictví (mistr, projektant, stavbyvedoucí, výrobní manager v menší stavební firmě). V současné době jsem zaměstnán jako místní správce na správě mostů a tunelů u SŽDC s.o. Při zaměstnání jsem vystudoval v r. 2014 bakalářské studium na FAST VŠB-TU V Ostravě obor Příprava a realizace staveb a následně tamtéž v.r 2018 magisterské studium obor Provádění staveb.

Osobně bych se chtěl angažovat na vývoji v našem městě, kde jsou zejména problémy s technickou infrastrukturou která byla vzhledem k nevýhodnosti podepsaných smluv značně zanedbaná.

Pokud jde o moje celoživotní krédo které jsem již mnohokrát prezentoval tak dle mého názoru předchozí poválečný režim napáchal nejvíce škody na myšlení lidí. Z prvorepublikové noblesnosti, pracovitosti a slušnosti to přešlo do kdo nekrade okrádá vlastní rodinu. Byl bych moc rád kdybych osobně alespoň malým kouskem přispěl ke změně a návratu k původním hodnotám.

s pozdravem
Viktor Petera
Tito uživatelé poděkovali autorovi Viktor.Petera za příspěvek:
Adam.Valenta
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Trutnovsko“