Vysočina: Jak vnímáš kampaň voleb do EP?

Moderátoři: Koordinatori, PKS Vysocina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Profese: osvč
Dal poděkování: 3953 poděkování
Dostal poděkování: 5035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vysočina: Jak vnímáš kampaň voleb do EP?

Příspěvek od Michaela.Vodova » 14 čer 2019, 08:26

Ahojte! Poslala jsem email, který postuji i sem.

Tady to třeba diskutujte, ale odpovědi mi prosím zašlete emailem, díky!

Ahoj,
prosím tě o krátký report pirátské kampaně voleb do EP. "Jak to vidíš?" I přesto, že ses třeba nezapojil/a aktivně mi prosím odpověz.
Cílem tvého reportu by měla být má představa o tom, jak to u vás místně probíhalo (nějakou malou představu samozřejmě mám, rozhodně ale stojím o tvé vyjádření "jak to vidíš") a jaký dojem kampaň celkově vyvolala, jaký byl výsledek? ...
Já si pak sestavím celkovou zprávu pro sdílení zkušeností 21.6.2019 v Praze (oficiální povolební akce - chceš jet se mnou? Napiš mi!)
Z centra půjde všem členům nějaký dotazník, kdy přijde nevím.
Pro tvou inspiraci co mi napsat posílám nějaké otázky (nejde o to je zodpovědět všechny, prostě napiš, co tě napadne, když si je přečteš, stejně to budeš pravděpodobně "vyplňovat" ještě jednou :) )

Kolik se u vás zapojilo dobrovolníků?
Jak se vám líbil merch? Připomínky?
Kolik jste rozdali pirlistů, z toho do ruky v kontaktní kampani? A jaké mínusy měly listy tentokrát?
Jak se vám líbil autobus, nějaké připomínky k tomu?
Měli jste dostatečnou podporu?
Máte nápady co zlepšit?
Jaký máte celkový dojem z kampaně, a z výsledků.

Moc ti děkuji za všechny reakce, a doufám, že se brzy uvidíme na krajském mecheche a pokecáme .)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Hana.Hajnova
Koordinátorka KS Vysočina, předsedkyně KS Vysočina.
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
wiki kraje, web kraje můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-16

Odpovědět

Zpět na „Vysočina“