Odměna pro (koordinátorku) Kláru

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

• V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

• Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

• Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

• Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odměna pro (koordinátorku) Kláru

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Tak proč je v tom pohledu zmíněna výměna a řeči o stálosti, když reaguješ na moje výtky?

Ne, to vůbec není zavádějící, ani manipulativní, že ne, Štěpáne!

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Lenka.Kozlova
Kontaktovat uživatele:

Dalibor.Zahora píše: 16 čer 2019, 22:09 O výměně sem začal asi mluvit já. A to čistě proto, že bych se nedivil, kdyby s tím Klára chtěla seknout, potom, jakým stylem se rozjela tahle debata. A to bych nechtěl.
A odpovíš mi na otázku?
Takže mám mlčet, dokud si nestěžuje někdo jiný?
EDIT:
Debata se rozjela stylem:
Jsem překvapená, že Klára dostala 10K, když já mám tule zkušenost.....co je na tom špatně?

Možná ten klasickej přístup: Je třeba zabít Kozlovou.

Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 34808 poděkování
Dostal poděkování: 17633 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Mlčet nemáš, ale komunikovat to přiměřeně k věci, což se imho neděje.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Lenka.Kozlova
Kontaktovat uživatele:

Dalibor.Zahora píše: 16 čer 2019, 22:19 Mlčet nemáš, ale komunikovat to přiměřeně k věci, což se imho neděje.
:D asi tak přiměřeně, jako ty ses vytasil s výměnou, když jsem se o ní ani nezmínila?

Lenka.Kozlova
Kontaktovat uživatele:

Takže přejdeme k mé výchově, jako obvykle :D co jsem mohla taky jiného čekat, když nejsou věcné argumenty, že :D

Lenka.Kozlova
Kontaktovat uživatele:

Problém vyřešen:
Chudák Klára a ty zmlkni, jsme tu na tebe 4, nemáš šanci. Vše je OK

Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 34808 poděkování
Dostal poděkování: 17633 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Výměnu sem vysvětlil. A jinak chceš říct, že když ty máš právo se po svém vyjádřit k něčemu, tak já nemám právo se vyjádřit k tomu jak a co k tomu říkáš? Obávám se, že takto diskuze fungovat nemůže. :)

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Lenka.Kozlova
Kontaktovat uživatele:

Dalibor.Zahora píše: 16 čer 2019, 22:41 Výměnu sem vysvětlil. A jinak chceš říct, že když ty máš právo se po svém vyjádřit k něčemu, tak já nemám právo se vyjádřit k tomu jak a co k tomu říkáš? Obávám se, že takto diskuze fungovat nemůže. :)
Chci říct, že se nebavíš o předmětu debaty, ale o mě.
EDIT:
Mně se třeba nelíbí, jak o mě mluvíš, když si myslíš, že o tom nevím. Ostatně, nejsem to jen já, děláš to i u jiných lidí o tom jsem měla možnost přesvědčit se mnohokrát.Jenže já mám za to, že je to tvoje věc, takže to neřeším.
Nech si i ty svoje výchovné lekce a bav se k věci, jinak není o čem.
Naposledy upravil(a) Lenka.Kozlova dne 16 čer 2019, 23:54, celkem upraveno 3 x.

Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Dal poděkování: 7362 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Já se vyjádřím ke Klářině nešťastnému vyjádření, které, pokud vím, napsala Honzovi Trnkovi v soukromé zprávě. Info o sběru dat o dobrovolnících šlo shora. Klára se musí vyjádřit, jak to dopadlo, kolik jmen se nám podařilo zjistit. Taky by mě zajímalo, kdy tu informaci dostala. V ideálním případě by ji měli KoKS vědět před kampaní.

Budu pokračovat ve své aroganci a pasivní agresi a zeptám se, co by v této věci udělal standardní předseda KS SčK? Zahájil vyšetřování? Politoval Honzu Trnku? Vynadal Kláře?

https://www.udhpsh.cz/metodicka-stanovi ... o-ep/#ot21
"Dobrovolníci se na kampaních stran podílejí bez nároku na odměnu, avšak svojí prací mohou kandidujícímu subjektu poskytnout bezúplatné plnění. Zohlednění v nákladech kampaně je tedy odvislé od „ceny obvyklé“ takové práce. Ta závisí na tom, v jakém vztahu je dobrovolník ke straně, které s kampaní pomáhá, a k jejím kandidátům. Členy strany, kandidáty v daných volbách (nemusí jít nutně o členy strany) a jejich rodinné příslušníky považujeme za dobrovolníky, kteří se na kampani podílejí v principu zdarma, cena obvyklá je tedy u těchto dobrovolníků nulová a strana získává bezúplatné plnění s nulovou hodnotou (je třeba jej takto uvést ve zprávě o financování kampaně). Ostatní dobrovolníci jsou považováni za svého druhu brigádníky a byť za svoji práci nedostanou odměnu, kandidující subjekty mají jejich práci evidovat jako bezúplatné plnění s nenulovou hodnotou (vykáže se obvyklá cena dané práce)."

Ad auto - podle jaké metriky to mám změřit? Hlas na kilometr? Ptám se zcela vážně, nevím, jak to změřit. Zaznamenal jsem i hlasy, že bychom jako KS SčK měli auto koupit, ne si ho pouze pronajímat. Z mého pohledu má smysl mít pronajaté auto na kampaň. Zopakuji důvody - překládání věcí, ušetřený čas při oslovování majitelů aut, plus jezdící reklama, což se nám v této kampani nepovedlo. Rád bych slyšel argumenty proti nebo alternativní řešení.

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Lenka.Kozlova
Kontaktovat uživatele:

Nenapsala to Honzovi v soukromé zprávě, napsala to do hromadného chatu MS PB
EDIT:
ad auto: Dokud nebude přehledně na jednom místě vyčísleno kam a za jakým účelem auto jezdilo, není o čem se bavit, co se týká MS PB bylo jednou na Dobříši a jednou v Příbrami - asi 200Km. Jelikož za krajské peníze odpovídá hospodář, ptám se tebe, potažmo PKS, protože to si všechny dílčí položky odlasovalo.

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“