SčK PR manager

Moderátor: PKS Stredocesky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Stepan.Drtina
Krajské předsednictvo
Dal poděkování: 615 poděkování
Dostal poděkování: 1052 poděkování

Re: SčK PR manager

Příspěvek od Stepan.Drtina » 13 zář 2019, 11:58

Připojím svůj pohled ohledně evidence aktivit v redmine. Když jsem ještě dělal koordinátora, tak jsem to zkoušel a zjistil jsem, že to je extrémně otravná činnost, která zabere hodně času navíc. Řekl jsem, že se budu raději se soustředit na práci. Proto jsem to následně nevyžadoval po Kláře a nechci to ani po Ondřejovi. Souhlasím s tím, že než podrobná evidence činností, tak by měla za člověka mluvit jeho reálná práce. Dohodl jsem se ale s Ondřejem, že jednou měsíčně napíše letmý souhrn činností na fórum. Podobně to dělají koordinátoři: viewtopic.php?f=908&t=38846&start=20#p592783
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvky (celkem 6):
Marek.Havranek, Marek.Rebicek, Dalibor.Zahora, Jan.Prokop, Lenka.Kozlova, Jan.Korbel
Nejlepší možnost je ta, která ponechává vždy určitou skulinu pro možnost, že všechno je současně úplně jinak.
- Václav Havel
stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - 775 221 705

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 7097 poděkování
Dostal poděkování: 2572 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka.Kozlova » 13 zář 2019, 13:24

Jsem poslední, kdo by redmine prosazoval.
A Štěpán to ví nejlépe ;) A protože je to tak, ani jsem se nepokoušela tam vykazování hledat.
Pouze jsem se zeptala, když jsem na foru nic nezahlédla, v případě nějakých záznamů, měla by debata význam, jinak je o ničem.

Jana.Skopalikova
Krajské předsednictvo
Profese: doktorand - obor botanika
Dal poděkování: 543 poděkování
Dostal poděkování: 516 poděkování

Příspěvek od Jana.Skopalikova » 13 zář 2019, 20:19

@Dalibor.Zahora Já mám naopak v poznámkách z MO školení od Karolíny napsáno, že zastupitelé sami nepíšou a tak se jim to má připomínat. A že Karolína s ostatními připravuje společný týdenní plán - rozposílá tabulku, kam se jí lidi zapíšou. Nešlo by tady taky třeba poslat každý týden v pondělí sdílený dokument, kam by to ti příslušní lidé psali? Bylo by to za mě dostatečně proaktivní z pozice PR managera. Nebo si třeba říct, že si dají pravidelný pondělní mumble půl hodiny před naším mumblem, kde to proberou.
PirListy - je fajn, že to bude číst Ondřej po tobě... Mě by se ale líbilo, kdyby pomáhal třeba i třeba s výběrem témat a se zpracováním - pomohl udělat komunikační linku nebo říct, že tohle téma má/nemá cenu řešit formou článku.
A zase v těch poznámkách ze školení mám, že zastupitel dodává obsah, PR spojka to má naformulovat.

@Stepan.Drtina Ta pozice se v průběhu jaksi přejmenovala... V původní rozpravě je "Tiskový mluvčí Krajského sdružení Středočeský kraj", v hlasování už je anketní otázka "Jsem pro zřízení pracovní pozice PR managerky / managera KS Sčk" a ve už jen "PR manažer/ka pro Středočeský kraj". Takže ano, tiskový mluvčí je s PR manažerem opravdu trochu jiná pozice.

@Jan.Prokop Kde máš toho studenta žurnalistiky, který nám podle dodaných bodů napíše článek? Já bych jeho služeb velmi ráda využila. :)

Jsem taky pro, aby Ondřej pravidelně reportoval svoje měsíční výsledky/práci na fóru jako to dělají koordinátoři OFFTOPICse Štěpánem jsme to probírali už dřív na chatu. Nicméně by možná bylo fajn, kdyby nám @Ondrej Petr shrnul i ty 3 měsíce sem na fórum - bylo by tedy možné založit si v rámci SčK fóra Krajské odbory vlastní vlákno a shrnout aspoň dohromady do 1 příspěvku svou práci za ty 3 měsíce, prosím? A to vlákno pak využívat k dalším měsíčním reportům...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Skopalikova za příspěvek:
Lenka.Kozlova

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 23061 poděkování
Dostal poděkování: 10931 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 14 zář 2019, 08:25

Jano,
myslím, že nejsme ve sporu, jen to každý formulujeme trochu jinak. Týdenní mediaplány fungují, "jen" se bude muset dostatečně tlačit na zastupitele, aby na tento pravidelný systém najeli. Ale klidně bych s tím počkal až po primárkach, pak to bude dávat větší smysl.

PirListy - já si taky dokážu představit daleko ideálnější stav v přípravě, ale když zůstávám v realitě, tak předpokladem koncepčnější práce třeba je, aby obsah byl měsíc před uzávěrkou, ne že ti všechno přijde najednou v jeden čas - to už pak nemáš moc prostoru něco řešit. A že budou Prilisty řešíme do července. Já chápu, že všichni toho mají hodně, ale v takovém rozložení sil to ani jeden superman, po kterém voláš, zachraňovat nemůže.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Marek.Rebicek
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Stepan.Drtina
Krajské předsednictvo
Dal poděkování: 615 poděkování
Dostal poděkování: 1052 poděkování

Příspěvek od Stepan.Drtina » 14 zář 2019, 11:50

Jana.Skopalikova píše:
13 zář 2019, 20:19
Nešlo by tady taky třeba poslat každý týden v pondělí sdílený dokument, kam by to ti příslušní lidé psali?
Dobrý nápad, navrhni mu to.
Jana.Skopalikova píše:
Mě by se ale líbilo, kdyby pomáhal třeba i třeba s výběrem témat a se zpracováním - pomohl udělat komunikační linku nebo říct, že tohle téma má/nemá cenu řešit formou článku.
Není nic jednoduššího, než ho o to požádat.
Jana.Skopalikova píše:
@Stepan.Drtina Ta pozice se v průběhu jaksi přejmenovala... V původní rozpravě je "Tiskový mluvčí Krajského sdružení Středočeský kraj", v hlasování už je anketní otázka "Jsem pro zřízení pracovní pozice PR managerky / managera KS Sčk" a ve už jen "PR manažer/ka pro Středočeský kraj". Takže ano, tiskový mluvčí je s PR manažerem opravdu trochu jiná pozice.
Slovíčkaření. Navíc to jenom potvrzuje to, že jsme sami pořádně nevěděli, co chceme :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvek:
Marek.Rebicek
Nejlepší možnost je ta, která ponechává vždy určitou skulinu pro možnost, že všechno je současně úplně jinak.
- Václav Havel
stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - 775 221 705

Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Dal poděkování: 3049 poděkování
Dostal poděkování: 1463 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Snizek » 14 zář 2019, 11:55

Já mám radši češtinu než angličtinu, ale "vedoucí pracovník pro vztahy s veřejností" zní i pro mě divně, tak jsem tam jednoduše napsal "tiskový mluvčí". Nebyl za tím žádný ďábelský záměr.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvek:
Marek.Rebicek
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, https://www.facebook.com/snizekjiri, https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/, předseda Krajského sdružení Středočeský kraj

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 7097 poděkování
Dostal poděkování: 2572 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka.Kozlova » 14 zář 2019, 13:04

Štěpáne, mně se zdá, že se nehodí Janu odbývat tak, jak se to děje tady. Nevšimla jsem si, že byste mezi sebou (zbytek PKS) komunikovali na foru tak příkře.

Jana s vámi komunikuje jako s partnery pro diskusi a evidentně má snahu pobavit se o náplni práce PR manažera, která, jak se zdá, není nikde definovaná dost přesně. Jestli se mýlím, opravte mě.
I Ondra by jistě uvítal, kdyby PKS, potažmo KS, bylo jednotné v očekáváních.
Taky netuším co třeba MS PB může od Odry chtít.

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“