Rebélie MS Příbram :-)

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Jan.Trnka
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 62
Registrován: 28 led 2018, 15:59
Profese: Doktor letadel :-)
Bydliště: Příbram
Dal poděkování: 46 poděkování
Dostal poděkování: 169 poděkování

Rebélie MS Příbram :-)

Příspěvek od Jan.Trnka »

Tož čau všem, ne že bychom měli černé svědomí, ale rád bych uvedl na pravou míru naše nedávné kroky v MS Příbram 😊

1) MS Mumble 20.5.2019 ve stejný čas jako Mumble SčK.
- Tento Příbramský Mumble jsme uspořádali z důvodu jednání městského zastupitelstva. Navíc zde rezignoval starosta města, takže obecně velké téma. Pondělního SčK Mumble se nebudeme moci účastnit každé předposlední pondělí v měsíci, vzhledem ke krytí s jednámím zastupitelstva. Zápis z Mumble SčK se ale snažím zpětně v rámci možností číst.

2) Schůze 27.5.2019 ve stejný čas jako Mumble SčK
- Byl to jediný volný termín, kdy jsme se mohli všichni po volbách sejít a říct si pár organizačních věcí. Odjíždím totiž v neděli ráno na pět týdnů do Švýcarska a potřeboval jsem se domluvit na spoustě věcí, než emigruju.

3) Setkání se zájemci z okolí PB ve stejný čas jako je setkání v PICE
- Ze seznamu z nalodění jsem osobně kontaktoval každého člověka. Výsledkem bylo, že velká část lidí mi odepsala, že se už odstěhovala a další že jsme je měli kontaktovat dřív než po půl roce. Nicméně stále zbylo několik lidí, se kterými jsem stále v kontaktu a rádi by se sešli osobně a dozvěděli, jak naše MS funguje a jak se zapojit. Také mi osobně psalo pár lidí ohledně výzvy z Příbramské přílohy o zapojení do našeho MS. Z těchto důvodu jsem je nechtěl posílat do Prahy, ale setkat se s nimi osobně v PB a hlavně co nejdříve, dokud ještě působí tzv. kouzlo voleb. Jediné mini okno, které mám než odjedu je bohužel v sobotu mezi 13-15:00. Možná jsem to neměl pojmenovat schůze se zájemci, ale obyčejná schůze. Měl bych klid 😊

Důvod proč toto všechno píšu je, že bych byl nerad abychom působili, že se nějak distancujeme, či to děláme naschvál :-)

Shrnul bych to asi takto: Moc práce, málo času a náš PB team dělá co může :-)

Díky
Žádnej nápad není dost blbej...
Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“