KF ZlK 12/2019 stanovisko k vystupování ambasadora rekonstrukce státu na VyOsení

Moderátoři: Republikove predsednictvo, PKS Zlinsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Denis.Rychtar
Krajské předsednictvo
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Dal poděkování: 392 poděkování
Dostal poděkování: 267 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZlK 12/2019 stanovisko k vystupování ambasadora rekonstrukce státu na VyOsení

Příspěvek od Denis.Rychtar » 17 kvě 2019, 11:13

EDIT: Jo a ještě by mě jako zajímalo, jestli jste mu udělili či hodláte udělat status registrovaného příznivce? Já bych tento status totiž neudělali kandidátům žádných jiných stran a jestli ano, tak fakt jen v odůvodnělých případech.
Petře registrací na fóru se stáváš příznivcem a registrovat se může kdokoli bez kontroly. :)
Nikdo tedy status příznivce neudělil, myslím že jsou tyto pravidla už pozměněny.
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
730 955 850
denis.rychtar@pirati.cz

Denis.Rychtar
Krajské předsednictvo
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Dal poděkování: 392 poděkování
Dostal poděkování: 267 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZlK 12/2019 stanovisko k vystupování ambasadora rekonstrukce státu na VyOsení

Příspěvek od Denis.Rychtar » 17 kvě 2019, 11:16

Jinak děkuji Vám všem za vyjádření tak na rychlo a tedy Tomovi účast jako Ambasadorovi zamítnu s možností rozdání prospektů na stolech nebo ani to ne?
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
730 955 850
denis.rychtar@pirati.cz

Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Dal poděkování: 2296 poděkování
Dostal poděkování: 1950 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 17 kvě 2019, 11:26

Za mě proti letákům RS na stole vesměs nic nemám, ale neměl by tam vystupovat jako ambasador, protože je to fakt na hlavu, když někdo z ANO káže o transparentnosti. Jinak se předem omlouvám, protože marodím a nemám vycházky na to, abych se mohl zúčastnit. :(
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 3):
Vratislav.Krejcir, Filip.Matuska, Linda.Matuskova
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete

ypsilonx
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: cestovatel
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ypsilonx » 17 kvě 2019, 16:33

Já nevěřím vlastním očím politická příslušnost je pro vás více než to jak otevřít lidem oči...mrzí mě to...
Mějme se prostě rádi! :fet:

ypsilonx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ypsilonx » 17 kvě 2019, 16:37

Pane Tkadlec to že máte nějaký názor nemusíte to přenášet do hrany kdy neexistuje nic jiného než piráti a zbytek občanů -> v mnoha městech se jedná mezi ANO a Piráty a vy tady z toho děláte pomalu vlastizradu...vaše jednání je nepřiměřené a nechápu takovou nevraživost. Navíc rekonstrukce státu není strana.

ypsilonx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ypsilonx » 17 kvě 2019, 17:07

Petr.Tkadlec píše:
17 kvě 2019, 07:44
Ambasadoři můžou mít jaké cíle chtějí, ale je to stále kandidát ANO a pouze jeden prsten vládne všem, takže je prakticky úplně jedno, co si jejich jednotliví kandidáti myslí. Vyosení má být synonymum pro svobodu, což se o ANO rozhodně říct nedá. Navíc spousta našich lidí proti nim chodí na demonstrace a tímto to akorát celé pošpiníš.

Navíc ANO hlásá transparentnost ve velkém, ale nic pro ni nedělá a toto fakt podporovat nechceme.

Kdyby tam šel dělat nějakou uměleckou činnost, tak by to asi bylo možné. Ale rekonstrukce státu provádí zejména činnost lobby-politickou... Prostě za mě jednoznačně NE.

EDIT: Jo a ještě by mě jako zajímalo, jestli jste mu udělili či hodláte udělat status registrovaného příznivce? Já bych tento status totiž neudělali kandidátům žádných jiných stran a jestli ano, tak fakt jen v odůvodnělých případech.
Zajímalo by mě jak by ses tvářil kdyby si viděl vedle sebe sedět a spolupracovat ambasadora z ANO a z Pirátů, což je reálné... chováš se jak vzpurný ignorant. Odpověz mi proč by lidé neměli mít možnost se zapojit do výzvy za nezávislost justice? A je jedno jestli budou na náměstí demonstrovat nebo budou na Vyosení ... Prostě mi to přijde jako diskriminace za názor. Pomalu abych se bál přijít jako normální občan.

Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Dal poděkování: 2296 poděkování
Dostal poděkování: 1950 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 17 kvě 2019, 17:16

Lidi by se rozhodně neměli zapojovat do výzvy za nezávislost justice, kterou pořádá kdokoliv z ANO, protože právě ANO nezávislost justice nejvíce špiní a s celou justicí si vytírá....

Zjednodušeně ala Smoljak: ANO nebrat!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 3):
Filip.Matuska, Linda.Matuskova, Lucia.Sirinova
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete

Lucia.Sirinova
Člen KS Zlínský kraj
Profese: Produktový Manažer
Dal poděkování: 145 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Příspěvek od Lucia.Sirinova » 18 kvě 2019, 00:20

Na základě způsobu komunikace ambasadora RS jsem i proti možnosti umístnění materiálů RS na akci VyOsení. Hranice mezi stánkem a umístněním materiálů po stolech vnímám jako tenkou - pokud ambasador RS se postaví vedle stolu s materiály, je to skoro stejné, jako by měl vlastní stánek. Navíc mi nepřijde, že by chtěl vnímat a respektovat názory jedotlivých Pirátů, proto nemám úplně důvěru v to, jak se bude chovat přímo na akci. Vůči dobrovolníkům, kteří svůj čas a energii chtějí věnovat Pirátům mi to nepřijde úplně fér, aby z této energie a času těžil člen Ano, navíc pro jinou iniciativu, než je VyOsení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucia.Sirinova za příspěvky (celkem 4):
Filip.Matuska, Petr.Tkadlec, Linda.Matuskova, Lenka.Kozlova

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 6700 poděkování
Dostal poděkování: 2405 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka.Kozlova » 18 kvě 2019, 13:38

ypsilonx píše:
17 kvě 2019, 17:07
Petr.Tkadlec píše:
17 kvě 2019, 07:44
Ambasadoři můžou mít jaké cíle chtějí, ale je to stále kandidát ANO a pouze jeden prsten vládne všem, takže je prakticky úplně jedno, co si jejich jednotliví kandidáti myslí. Vyosení má být synonymum pro svobodu, což se o ANO rozhodně říct nedá. Navíc spousta našich lidí proti nim chodí na demonstrace a tímto to akorát celé pošpiníš.

Navíc ANO hlásá transparentnost ve velkém, ale nic pro ni nedělá a toto fakt podporovat nechceme.

Kdyby tam šel dělat nějakou uměleckou činnost, tak by to asi bylo možné. Ale rekonstrukce státu provádí zejména činnost lobby-politickou... Prostě za mě jednoznačně NE.

Zajímalo by mě jak by ses tvářil kdyby si viděl vedle sebe sedět a spolupracovat ambasadora z ANO a z Pirátů, což je reálné... chováš se jak vzpurný ignorant. Odpověz mi proč by lidé neměli mít možnost se zapojit do výzvy za nezávislost justice? A je jedno jestli budou na náměstí demonstrovat nebo budou na Vyosení ... Prostě mi to přijde jako diskriminace za názor. Pomalu abych se bál přijít jako normální občan.
Mě by zajímalo, jak by se tvářili ANOlidé, kdyby si na jejich akci (třeba za řepku) rozložil Pirát stánek s tiskovinami dejme tomu Legalizace (ANO se na legalizaci tváří, že jako jo, ale vlastně ne ((-: )
Někdy si člověk prostě musí vybrat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvky (celkem 3):
Petr.Tkadlec, Filip.Matuska, Linda.Matuskova

Odpovědět

Zpět na „Zlínský kraj“