KF ZlK 12/2019 stanovisko k vystupování ambasadora rekonstrukce státu na VyOsení

Moderátoři: Republikove predsednictvo, PKS Zlinsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Denis.Rychtar
Krajské předsednictvo
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Dal poděkování: 392 poděkování
Dostal poděkování: 267 poděkování
Kontaktovat uživatele:

KF ZlK 12/2019 stanovisko k vystupování ambasadora rekonstrukce státu na VyOsení

Příspěvek od Denis.Rychtar » 16 kvě 2019, 21:04

Vážené krajské fórum,
mám na Vás dotaz. Požádal mě známý jestli by jsi mohl na VyOsení u stolku rozložit propagační materiály Rekonstrukce státu jako jejich ambasador. Je to sice nezávislý kandidát za ANO do komunálu, ale Piráti jsou mu hodně blízcí programově a občas chodí i na schůze MS. Zajímá mě stanovisko KF jelikož s Rekonstrukcí státu úzce poslanci spolupracují. Jelikož je i registrovaným příznivcem, tak se zde možná i vyjádří.
Děkuji
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
730 955 850
denis.rychtar@pirati.cz

Jiri.Jaros
Krajské předsednictvo
Profese: IT technik
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 88 poděkování

Re: KF ZlK 12/2019 stanovisko k vystupování ambasadora rekonstrukce státu na VyOsení

Příspěvek od Jiri.Jaros » 16 kvě 2019, 21:16

Je to piratska akce, proto bych mu to nedovolil. Rekonstrukce státu je jistě chvalihodna iniciativa nicméně od kandidáta za ANO mi to přijde hodně zvláštní ...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Jaros za příspěvky (celkem 3):
Lucia.Sirinova, Filip.Matuska, Linda.Matuskova

ypsilonx
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: cestovatel
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZlK 12/2019 stanovisko k vystupování ambasadora rekonstrukce státu na VyOsení

Příspěvek od ypsilonx » 16 kvě 2019, 23:12

Zdravím Vás, je mi líto, že tuto akci berete jako politickou, Vyosení jsem se pokaždé zúčastnil a nevidím problém v tom, že jsem členem Hnutí ANO. Podle mě je důležité to jaké má člověk hodnoty a jaké principy dodržuje.
Dostal jsem se k Rekonstrukci státu a nikdo z nich v této skupině nemá problém s tím, že bych byl ze Hnutí ANO. To že někteří mají na pana premiéra nějaký názor, tak to nikomu neberu a místo aby šlo o nějaké vyřazování a odpuzování aktivních lidí v rámci celosvětové politiky, tak mě spíše podporují už jenom právě, že jsem z Hnutí ANO.

Mým cílem je účastí na Vaší akci podpořit aktivity Rekonstrukce státu a ukázat lidem jaké to je stát se občanem verze 2.0 -> chci aby se spojilo více lidí k tomu aby začali více komunikovat s politiky ale ne na demonstracích, lepší je se s nimi bavit jako s jiným občanem a povznést se nad nějaké předsudky a začít komunikovat jako člověk s člověkem.
Byl bych moc rád, kdyby tyto aktivity a tato podpora mezi lidmi byla rozšířená, jde o informovanost v tom, co vlastně obyčejní občané, což Ambasadoři Rekonstrukce státu jsou, tak jsou schopni ovlivnit i tu vysokou politiku.

Zde pár informací o tom co děláme a jak to děláme.

Hlavním tématem na Vaší akci by byly samotné Mantinely demokracie, kde je cílem podepsat výzvu a tak hlídat s námi politiky.
Teď je aktuální téma ohlídání to aby politici nezasahovali do justice -> 7 pojistek pro nezávislost justice.

A navíc ještě k Babišovi -> ten hodlá dělat to samé co my chceme, takže není proti našim věcem.
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/je-je ... ccWmofdvsU

Případně neváhejte si napsat o vícero informací mohu @Denis.Rychtar poslat nějaké materiály pro nahlédnutí.
Mějme se prostě rádi! :fet:

Jaroslav.Takac
Krajské předsednictvo
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 106 poděkování
Dostal poděkování: 120 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaroslav.Takac » 16 kvě 2019, 23:54

Dobrý večer pane Prchal. Běžte už spát. Už je fakt moc hodin. ;-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Takac za příspěvky (celkem 3):
Filip.Matuska, Josef.Kvasnicka, Vratislav.Krejcir
Pirátem se člověk nestává. Pirátem se člověk rodí. :)

Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Dal poděkování: 2305 poděkování
Dostal poděkování: 1953 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 17 kvě 2019, 01:42

Kandidát za ANO je kandidát za ANO a moc nezávislé mi to nepřijde. Navíc podporovat akci, kde se bude ANO tvářit jako nějaká transparentní strana, tak rozhodně nechceme, protože to jsou čiré lži. ANO krade hodně peněz tomuto státu, tak ať si dělá své akce.

Navíc, kdyby se o tom dozvěděli někteří návštěvníci Vyosení, tak jsem si jistý, že by tímto byli pěkně zhnuseni. Je mi jasné, že se nikdo z ANO nechce zúčastnit žádných demonstrací, protože je většina mířena proti nim. Uvědomte si, že samotné Vyosení je taky demonstrace proti nadvládě mocenských skupin. Za mě bych to rozhodně nedovolil. Tak jisto nekompromisně bych kromě ANO postupoval i v případě SPD a KSČM.

Navrhuji vypsat 7 denní lhůtu do 23.5.2019 a poté zahájit hlasování. Není-li tedy nikdo proti, tak to tak udělám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 5):
Filip.Matuska, Lucia.Sirinova, Linda.Matuskova, Hana.Ancincova, Vratislav.Krejcir
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete

Denis.Rychtar
Krajské předsednictvo
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Dal poděkování: 392 poděkování
Dostal poděkování: 267 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denis.Rychtar » 17 kvě 2019, 04:13

VyOsení je zítra 18.5.2019 Petře, tak že navrhované hlasování je vlastně k ničemu leda jako stanovisko na příští rok nebo následující akce. Ambasadoři rekonstrukce státu snad mají jasný a stejný cíl ať už kandidovali za jakoukoliv stranu. A Tomáš jasně napsal, že hodlá propagovat stanoviska a náměty rekonstrukce státu nikoli ANO, tak mě to jako takový problém teda nepřijde.
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
730 955 850
denis.rychtar@pirati.cz

Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 17 kvě 2019, 07:44

Ambasadoři můžou mít jaké cíle chtějí, ale je to stále kandidát ANO a pouze jeden prsten vládne všem, takže je prakticky úplně jedno, co si jejich jednotliví kandidáti myslí. Vyosení má být synonymum pro svobodu, což se o ANO rozhodně říct nedá. Navíc spousta našich lidí proti nim chodí na demonstrace a tímto to akorát celé pošpiníš.

Navíc ANO hlásá transparentnost ve velkém, ale nic pro ni nedělá a toto fakt podporovat nechceme.

Kdyby tam šel dělat nějakou uměleckou činnost, tak by to asi bylo možné. Ale rekonstrukce státu provádí zejména činnost lobby-politickou... Prostě za mě jednoznačně NE.

EDIT: Jo a ještě by mě jako zajímalo, jestli jste mu udělili či hodláte udělat status registrovaného příznivce? Já bych tento status totiž neudělali kandidátům žádných jiných stran a jestli ano, tak fakt jen v odůvodnělých případech.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 5):
Lucia.Sirinova, Filip.Matuska, Linda.Matuskova, Hana.Ancincova, Lenka.Kozlova

Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 17 kvě 2019, 07:52

Jinak jestli jde jen o ty materiály, tak ti je klidně dát může a ty je tam položíš. Na to nevidím nic tak špatného.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 3):
Libor.Adamek, Filip.Matuska, Hana.Ancincova

Libor.Adamek
Místní předsednictvo
Profese: prodejce kancelářské techniky
Dal poděkování: 173 poděkování
Dostal poděkování: 77 poděkování

Příspěvek od Libor.Adamek » 17 kvě 2019, 08:21

VyOsení vidím primárně jako akci proti OSA.
Pokud by Rekonstrukce státu vystupovala aktivně proti OSA, tak by mi jako ambasador nevadil i nezávislý kandidát za ANO. Ostatně v městských komisích i na zastupitelstvu bez problémů spolupracujeme s kandidáty za ANO na společných cílech prospěšných pro město.
RS však nevystupuje proti OSA, tak si myslím, že jejich účast není, vzhledem k hlavnímu tématu akce, přínosná.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Libor.Adamek za příspěvky (celkem 6):
Linda.Matuskova, Hana.Ancincova, Filip.Matuska, Lucia.Sirinova, Petr.Vileta, Jaromir.Horky

Linda.Matuskova
Člen KS Zlínský kraj
Profese: fotografka, máma
Dal poděkování: 42 poděkování
Dostal poděkování: 64 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Linda.Matuskova » 17 kvě 2019, 08:45

Ahoj Denisi,
díky, že sis uvědomil možný konflikt (hodnot), který by mohla aktivní přítomností zástupce ANO na akci vyvolat. Vyjadřuji se zde jako jeden z účastníků - ačkoliv plně chápu možné přátelské vztahy, které s ambasadorem RS máte, a sama RS fandím, pro mě je aktivní účast kandidáta ANO na akci nepřijatelná.

Díky za pochopení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Linda.Matuskova za příspěvky (celkem 5):
Filip.Matuska, Petr.Tkadlec, Hana.Ancincova, Denis.Rychtar, Lucia.Sirinova

Odpovědět

Zpět na „Zlínský kraj“