koordinace kampaně na Hranicku

Moderátor: Administrativní tým - OlK

Peterson
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 2
Registrován: 08 kvě 2019, 15:12
Profese: Průmyslový-3d- designer
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: koordinace kampaně na Hranicku

Příspěvek od Peterson »

Ahoj. Po domluvě s Laďou, malá rekapitulace novinových akcí na Hranicku. Sic pozdě, ale přece jsme se vzchopili.


V ulicích - kontaktní kampaně:
Hynek s Radimem (asi 50?)
Láďa a Peky (200)
V rámci lipníku 14. se rozdávalo i v deštivých Hranicích.(do 40 ks - prázdno, pusto, zima)
V neděli 19.května naše misie prošla téměř celé Drahotuše, kde jsme naši víru distribuovali do schránek - Láďa, Hynek, já. Osobně jsem naši víru distribuoval i do sálu království 😂 . (300-400?)
Pondělí, úterý chvíli roznášel Laďa na vlastní pěst, i já něco málo cestou z nádraží.
Úterý 21. - kontaktní kampaň - zastávka Pošta - asi 200-300 novin vč. propagačních předmětů.
Středa, čtvrtek distribuce do schránek - myslím že se nám podařilo postihnout 60% hranic, většinou sídlišť a tak se rozdalo kolem 1400 novin. Makali všichni už zmínění.

Má smysl detailněji propočítávat kdo kolik roznesl a zda to sečtené sedí?


Každopádně děkuji Vám za odvedenou práci.

V roce 2020 budou krajské volby, musíme ty hranice zase více zpirátit :) .
Uživatelský avatar
Radim.Racek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 22
Registrován: 18 čer 2018, 18:51
Profese: Student
Bydliště: Hranice
Dal poděkování: 61 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: koordinace kampaně na Hranicku

Příspěvek od Radim.Racek »

Ať nedochází k omylu, tak v Lipníku bylo rozdáno více novin než 40, není početně dané kolik ale došlo ke kontaktní kampani v počtu asi 7 lidí, přitom každý rozdal více než 40 novin. Takže to nebylo tak špatné.
Jinak roznos do schránek jsem se pokoušel jak to šlo, neměl jsem vlivem zkoušek tolik času kolik bych na na roznos potřeboval.
Naši kampaň hodnotím jako lepší, ovšem chtělo by to lepší časovou koordinaci, ať nedochází k tou že se o kontaktní kampani rozhodne dva dny předem.
Jinak jsem s prací spokojen, mám pocit že si všichni můžeme poděkovat.
Uživatelský avatar
Lucie.Schwarzova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 59
Registrován: 24 úno 2015, 09:25
Profese: celní deklarant
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: koordinace kampaně na Hranicku

Příspěvek od Lucie.Schwarzova »

Tak když už se tu chlubí a chválí, tak jo teda, taky se přiznáme :-D my byli venku dvanáctkrát, z toho já se zúčastnila osmkrát :-P rozdali a roznesli jsme všechno, zbylo mi jen padesát kousků z ústeckého kraje, co mi poslal náš slavný e-shop :-D krom Lipníka jsme byli i v Týně, Jezernici a Slavkově.
A tím asi máme vyřízen bod další schůze zhodnocení kampaně :-D
Uživatelský avatar
Hynek.Kliment
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 80
Registrován: 09 led 2018, 17:08
Profese: kreativec
Bydliště: Hranice
Dal poděkování: 94 poděkování
Dostal poděkování: 94 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: koordinace kampaně na Hranicku

Příspěvek od Hynek.Kliment »

Nemám rád tohle "poměřování pinďourů v přímém přenose", takže jsem si musel počkat, až ta hysterie utichne. Nyní je již Game Over, takže mohu doplnit vaše hodnocení.
Tak jak je v tomto sdružení zvykem, když jsme o kampani mluvili v předstihu, všichni souhlasně kývali. Když kampaň začala, všichni mlčeli. Nechci a nebudu na nikoho ukazovat, jestli dělal vše správně, nebo ne. Je to dobrovolná činnost a nikdo nemá právo nikoho nutit, natož následně obviňovat. Lipník se postavil ke kampani velmi angažovaně a děkuji jim za to. Hranice až v poločase, ale zato více, než angažovaně (trochu to připomínalo Kapitána Ameriku). Ale přesto Hranicím také děkuji. Pokud bych měl někoho opravdu vyzdvihnout ve svém poděkování, pak to budou ti "skrytí", kteří se neúčastnili toho "trapného přetahování o zásluhy", ale přesto odvedli svoji dobrovolnou, neplacenou práci tehdy, kdy bylo nejvíce zapotřebí. Děkuji Radimovi, který i přes nedostatek času jako jediný v Hranicích reflektoval na moje výzvy a šel roznášet noviny již v prvním poločase. Děkuji Mirce Vinklárkové, která když viděla, jak na to všichni pečou, šla mi pomáhat v individuálních roznosech, agitaci ve firmách a distribuci novin v příměstských spojích.
Takže závěrem - kampaň jsme zvládli po produkční stránce, nikoliv po stránce morální.
Děkuji vám.
...GUERRERO DE LA VIDA...
Zamčeno

Zpět na „[archiv] Hranicko“