Jak se zapojit do kampaně na Vysočině

Moderátoři: Mediální tým - KS Vysočina, PKS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jak se zapojit do kampaně na Vysočině

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj Piráti a příznivci!

Jak bude vypadat kampaň na Vysočině?

Začínáme 29.4 akcí Piráti do ulic!
29.4.2019 budeme na několika místech na Vysočině v ulicích rozdávat letáky a noviny. Zapojí se Piráti v Třebíči, Jihlavě, Havlíčkově Brodě, Telči, Jaroměřicích nad Rokytnou, Pelhřimově a Novém Městě na Moravě. Více informací najdete na našem webu, kde jsou i kontaktní údaje lidí, kteří za konkrétní akci zodpovídají. Pokud se chcete přidat ke konkrétní akci rozdejem letáků a novin, napište na uvedený kontakt a domluvte se s organizátorem akce.
Můžete si také naplánovat vlastní místo na Vysočině. O noviny a letáky pište na email michaela.vodova(a)pirati.cz nebo volejte 602 276 233.
Celokrajský event na FB: https://www.facebook.com/events/421622075057861/

Kontaktní kampaň (rozdej novin a letáků, petiční stany)
V průběhu května budeme kampaňovat na různých místech na Vysočině. Harmonogram budeme aktualizovat na webu a hlavně v kalendáři, kde najdete i kontakty na organizátory jednotlivých akcí.

Budeme rádi za každou pomoc! Chcete s námi kampaňovat? Dejte vědět organizátorovi akce. Dostanete balíček dobrovolníka: tričko - musíte nahlásit velikost!, tašku, klíčenku, zapalovač, jojo, otvírák s logem Pirátů a manuál dobrovolníka pro kontaktní kampaň k posílení vaší argumentace “Proč Evropa potřebuje Piráty”.

Outdoor:
Máme asi 300 ks plakátů A3 pro výlep na free plochách po Vysočině (hlavně jde o vesnice a plochy na autobusových zastávkách). Pokud máš zájem o pomoc s výlepem, napiš na ondrej.tuma(a)pirati.cz a domluv se s Ondrou.
Jinak máme asi 30 ploch po Vysočině Rengla A0 a A1, vybrali jsme ty nejlepší! A na Hradební v Jihlavě, u křižovatky u CityParku budeme mít banner.

Kdy na Vysočinu přijede Ivan Bartoš a lídr voleb Marcel Kolaja?
19.5. bude od 14 hodin na náměstí v Havlíčkově Brodě probíhat velká předvolební akce Pirátů na kterou zavítá Ivan Bartoš s lídrem Marcelem Kolajou a dalšími kandidáty z čela.

Jak se tedy zapojit?

Kontaktní kampaň
pirátské noviny - vyzvedněte si nebo si je nechte dovézt a rozneste je kontaktně do ruky, případně, pokud to nelze, do schránek ve vašem okolí. Dejte nám vědět, kde a kolik jste roznesli na email michaela.vodova(a)pirati.cz, dostanete balíček dobrovolníka. Můžete se přidat k plánovanému roznosu dle harmonogramu.

letáky - vyzvedněte si nebo si je nechte dovézt a rozneste je kontaktně do ruky, případně, pokud to nelze, do schránek ve vašem okolí. Dejte nám vědět, kde a kolik jste roznesli na email michaela.vodova(a)pirati.cz, dostanete balíček dobrovolníka. Můžete se přidat k plánovanému roznosu dle harmonogramu.

Pokud se chcete přidat ke konkrétní akci rozdejem letáků a novin, napište na uvedený kontakt a domluvte se s organizátorem akce. Kontakty najdete v harmonogramu akcí na našem webu.

Můžete si také naplánovat vlastní místo roznosu na Vysočině, nebo máte-li nápad, tak i vlastní akci s Piráty. O noviny, letáky či podporu pište na email michaela.vodova(a)pirati.cz nebo volejte 602 276 233.

Outdoor kampaň:
plakáty - vyzvedněte si nebo si je nechte dovézt a vylepte je na volných místech.

bannery - v jihlavském centru máme 5 různých druhů bannerů (vždy s jedním kandidátem z čela a Ivanem Bartošem). Banner je dlouhý 2 metry a vysoký 1 metr a máme omezené množství, proto neváhejte a pište si!

Chcete plakáty nebo banner? Pište na email michaela.vodova(a)pirati.cz nebo volejte 602 276 233.

Detaily jednotlivých akcí řešíme zde na fóru, kde máte možnost komentovat, či se i přihlásit k akci. viewforum.php?f=899

Jak se zapojit na celorepublikové úrovni?
Veškeré info ke kampani, která probíhá na celorepublikové úrovni máte na webu
https://evropapotrebuje.cz/zapoj-se/

Shrnutí:
Startovač
Spustili jsme na Startovači kampaň, ve které prosíme vás, naše podporovatele, abyste s námi byli součástí změny politické kultury v Česku. Tohle mohou být první volby, které vyhrajeme – pomozte nám ukázat, co umíme, a propojit smysluplně českou politiku s tou evropskou. Říkáme vám to narovinu. Podpořte nás ve volbách do Evropského parlamentu.

Balíčky aktivního voliče
Na našem pirátském eshopu si kup balíček aktivního voliče, kterým nám pomůžeš být vidět. Cena pokryje náklady na výrobu a poštovné. Děkujeme za podporu!

Sdílení, šíření informacích o volbách a Pirátech
Volby do Evropského parlamentu mají bohužel tradičně v Česku nejmenší volební účast. V roce 2014 se jich zúčastnilo pouhých 18,20 % lidí. Šiřte informace o volbách a o Pirátech. Sharing is caring. Děkujeme.
Tipy na sdílení:
  1. na fb #peksaso nebo #evropapotrebuje https://www.facebook.com/search/top/?q= ... SEARCH_BOX
  2. lajkování Marcelových sítí: facebook, instagram, twitter
  3. volební program https://evropapotrebuje.cz/program/
Daruj na kampaň jinak než na startovači: https://dary.pirati.cz/evropskyparlament

Nakupuj volně v pirátském obchodě: https://www.piratskyobchod.cz/

Děkujeme vám všem za podporu
a pojďte s Piráty do Evropy!
Arrrr!
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se zapojit do kampaně na Vysočině

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Zamčeno

Zpět na „Vysočina“