MS 1/2019 Nominace do dozorčí rady Městské lesy a zeleň a.s. Valašské Meziříčí

fórum pro piráty z oblastí Valašsko-Meziříčsko-Kelčsko, Rožnovsko

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, PMS ValMez

Uživatelský avatar
Denis.Rychtar
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 708
Registrován: 27 říj 2013, 15:38
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 1091 poděkování
Dostal poděkování: 670 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MS 1/2019 Nominace do dozorčí rady Městské lesy a zeleň a.s. Valašské Meziříčí

Příspěvek od Denis.Rychtar »

Jelikož nám pan starosta oznámil 20.3.2019, že si máme tři politické strany ( PIR, NEZ, SPD) rozdělit dvě místa v dozorčí radě městských lesů a odpověď chce nejpozději do neděle 24.3.2019.
SPD nebude nikoho nominovat. Máme tedy jednu pozici a Soukromníci a NEZÁVISLÍ také jednu.
Úžasný přístup radnice že? Musím tedy dnes rozjet nominace a zítra hlasování v extrémní zkrácené době.
https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-$ ... .&polozek=

Náplň práce:
Informování Pirátů a veřejnosti o dění v dané společnosti
Spolupráce se zastupitelským klubem Pirátů ohledně budoucích změn ve společnostech a vzájemná koordinace mediálního výstupu
Činnost Dozorčí rady je specifikována ve stanovách dané společnosti. Stanovy se dají dohledat např. na webu justice.cz ( Městské lesy a zeleň a.s. Valašské Meziříčí )

Každý uchazeč by měl splňovat následující požadavky:

Není stávajícím členem dozorčích ani řídících orgánů Společnosti a ani jejím zaměstnancem.
Není ani zaměstnancem úřadu města Valašské Meziříčí.
Není zaměstnancem, vlastníkem nebo řídícím pracovníkem dodavatelské nebo konkurenční společnosti a ani není v žádném jiném střetu zájmu, ve vztahu ke společnosti, do jejíž dozorčí rady se hlásí.
Nemá záznam v trestním rejstříku.
Není členem jiné politické strany, případně je bez politické příslušnosti.

Co požadujeme:
Odbornost v oblasti zájmu městské společnosti, do jejíž dozorčí rady se hlásí.
Názorovou shodu s programem Pirátů.
Schopnost naučit se pracovat se softwarem využívaným Piráty, včetně systému vykazování práce(Redmine).
Pravidelnou komunikaci se zastupitelským klubem Pirátů.
Bezúhonnost a vysokou osobní integritu.
Představení se na fóru, obhajobu svých tezí.
Odhodlanost se kontrolní práci věnovat.

Co nabízíme:
Možnost zasadit se o transparetní fungování městských společností,
Kontrola vnitřního fungování městských společností,
Aktivní možnost předejití jakýkoliv nekalých praktik v dané společnosti,
Odměna 30000 tísíc korun ročně.
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
denis.rychtar@pirati.cz
Uživatelský avatar
Denis.Rychtar
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 708
Registrován: 27 říj 2013, 15:38
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 1091 poděkování
Dostal poděkování: 670 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS 1/2019 Nominace do dozorčí rady Městské lesy a zeleň a.s. Valašské Meziříčí

Příspěvek od Denis.Rychtar »

Vážení kolegové nikdo se zde nepřihlásil tak musím přejít k řešení této situace, kterou jsme byli donuceni řešit na rychlo.
Navrhuji do dozorčí rady Městské lesy a zeleň sebe s tím, že nechám otevřenou možnost za sebe odhlasovat přes nové výběrové řízení jinou odbornou osobu.
Jelikož jsem už zastupitel a beru odměnu od města, kterou jsem se zavázal darovat, tak se vzdávám i odměny za dozorčí radu a po debatě s akčním týmem jí budu darovat do místních kulturních, sportovních nebo charitativních akcí.
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
denis.rychtar@pirati.cz
Uživatelský avatar
ypsilonx
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Příspěvky: 268
Registrován: 12 říj 2018, 18:17
Profese: kontrola kvality, networker
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 93 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS 1/2019 Nominace do dozorčí rady Městské lesy a zeleň a.s. Valašské Meziříčí

Příspěvek od ypsilonx »

Ahoj Denis, chápu že toho máš dost, ale máš u mě velký obdiv za to co děláš a doufám že dostojíš svých slov co se týče odměny za tuto pozici, rozhodně pokud bys chtěl poradit v této funkci odborně, znám pár kontaktů co by ti mohli něco případně říct... 😉 Kdykoliv nápis na FB. A diky.

Mějme se prostě rádi! :fet:
Profesní profil na LinkedIn

Uživatelský avatar
Denis.Rychtar
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 708
Registrován: 27 říj 2013, 15:38
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 1091 poděkování
Dostal poděkování: 670 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS 1/2019 Nominace do dozorčí rady Městské lesy a zeleň a.s. Valašské Meziříčí

Příspěvek od Denis.Rychtar »

ypsilonx píše: 25 bře 2019, 15:56 Ahoj Denis, chápu že toho máš dost, ale máš u mě velký obdiv za to co děláš a doufám že dostojíš svých slov co se týče odměny za tuto pozici, rozhodně pokud bys chtěl poradit v této funkci odborně, znám pár kontaktů co by ti mohli něco případně říct... 😉 Kdykoliv nápis na FB. A diky.
Rád si poslechnu zkušenosti od dalších. Mám v plánu se zastavit i za paní Ing. Irenou Brouwerovou, která v této funkci byla minulé volební období.
Samozřejmě já držím slovo a mám na to zvášť účet na který mi putují všechny platby z města a s nimi pak hospodařím dle toho co mě zaujme za nevýdělečnou akci. A hodlám to probírat i s kolegy co by bylo dobré podpořit. Zatím jsem daroval 3500 kč zde https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater , kde jsme byli požádáni před volbami o vystoupení, ale na jejich rozpočet to bylo moc drahé a jelikož jsem se zastupitelem stal, tak dámy a pánové s MANAWY se vzdali 45% odměny tak jsem doplatil 3500kč, aby děti s Aneri a ZŠ Křížná měli pekelný heloĺoween. ;-)
Teď mám v plánu něco málo zainvestovat do https://www.facebook.com/events/437921043616016/
Aktuálně je na mém zastupitelském účtu: 3650kč
Letos mi tedy moc na Jonáškovo odpoledne nezbyde jelikož se kryje s VyOsením. Příští rok už ale budu mít na darování mnohem více prostředků, tak že to napravím. ;-)
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
denis.rychtar@pirati.cz
Uživatelský avatar
ypsilonx
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Příspěvky: 268
Registrován: 12 říj 2018, 18:17
Profese: kontrola kvality, networker
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 93 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS 1/2019 Nominace do dozorčí rady Městské lesy a zeleň a.s. Valašské Meziříčí

Příspěvek od ypsilonx »

https://www.ochranci.cz/

Na této adrese najdeš další inspiraci pro některé aktivity - lidé co to mají na starosti jsou moc super ->manželé Dvorští udělali ve Valmezu pro environmentální výchovu dětí maximum a bylo opravdu super, kdyby se stali ikonou města.
Jsou to lidé co formovali přes 8 let mé dětství a tak vznikl můj hluboký vztah k přírodě a hlavně její poznání.

Mějme se prostě rádi! :fet:
Profesní profil na LinkedIn

Uživatelský avatar
Denis.Rychtar
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 708
Registrován: 27 říj 2013, 15:38
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 1091 poděkování
Dostal poděkování: 670 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS 1/2019 Nominace do dozorčí rady Městské lesy a zeleň a.s. Valašské Meziříčí

Příspěvek od Denis.Rychtar »

S panem Dvorským jsem se seznámil už v Komisi pro živ. prostředí.
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
denis.rychtar@pirati.cz
Uživatelský avatar
ypsilonx
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Příspěvky: 268
Registrován: 12 říj 2018, 18:17
Profese: kontrola kvality, networker
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 93 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS 1/2019 Nominace do dozorčí rady Městské lesy a zeleň a.s. Valašské Meziříčí

Příspěvek od ypsilonx »

Denis.Rychtar píše: 26 bře 2019, 23:38 S panem Dvorským jsem se seznámil už v Komisi pro živ. prostředí.
No vidíš super práce -> to mě nenapadlo že tam byste se mohli potkat. ;)

Mějme se prostě rádi! :fet:
Profesní profil na LinkedIn

Odpovědět

Zpět na „ValMez“