Pavel Nešetřil

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj, PMS Tábor

Odpovědět
Uživatelský avatar
anonym84899
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 9
Registrován: 07 pro 2018, 09:57
Profese: Ředitel
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Pavel Nešetřil

Příspěvek od anonym84899 »

Ahoj,

jmenuji se Pavel Nešetřil a chtěl bych k Pirátům na palubu.

Suchá data…

- věk = 31 let
- stav = ženatý
- děti = 1x batole Vojta
- bydliště = Jistebnice
- zaměstnání = ředitel malé firmy (do 10 zaměstnanců, obrat do 25M)
- předchozí pracovní zkušenosti chronologicky = vrátný, vedoucí operačního střediska bezpečnostní agentury, uklízeč a natěrač (USA), skladník, prodejce, asistent ředitele, ředitel
- záliby = sport (florbal, airsoft), umění (malování, architektura), military, ekologie, technologie, spolková činnost
Skoro deset let se snažím být aktivní ve spolcích v našem městě. Podílel jsem se na obnově a modernizaci našeho Sokola (tjsokoljistebnice.cz).
Za pět let se nám podařilo vybudovat organizaci maximálně transparentní s jasnými pravidly. Dalším spolkem, ve kterém jsem aktivní je náš divadelní spolek Forbína (forbina.cz). Pokud, budete hledat, najdete mě v sekci členů.
- zdravotní stav = výborný + nediagnostikovaný Aspergr (to mi říká manželka)

Proč jsem tady…

Za posledních deset let jsem zjistil, že není důvod sedět s rukama v klíně, když můžu být aktivní a měnit věci, tak jak si myslím, že budou nejlepší. Už jsem se přesvědčil, že to jde na úrovni spolků a nyní přichází na řadu místní komunální politika. V té naší vidím opravdu velké rezervy v tom jak to dělat správně. Pochopitelně za správné považuji pouze transparentní, otevřenou, demokratickou politiku. Jen ta může bojovat proti klientelismu, korupci a hlavně hlouposti. Mezi Piráty přicházím, abych se učil nové věci a získával informace a zkušenosti ostatních členů.

Na případné otázky rád odpovím a hlavně se budu těšit na setkání.


Doplnění:

Vize spolupráce...

Mé členství v MS Tábor by mělo mít větší smysl pro region Táborska než pro Tábor jako takový. Rád bych posouval MS za hranice města Tábora a podílel se na budování funkčního celku.
Nemám ambice promlouvat do dění v Táboře, ale mám ambice tvořit funkční otevřenou strukturu pro celý náš region, kde bychom obsáhli všechny obce a sdílením informací bychom si výrazně usnadnili práci.
V tom vidím ten největší přínos spolupráce. Pokud má někdo zájem bojovat s nefunkčním / škodlivým prostředím ve vedení své obce, tak by měl mít plnou podporu a sdílením informací / pomocí je možné výrazně
snížit množství investovaného úsilí.

Pro MS nabízím...
- pokud pro mě bude role tak jí rád přijmu
- pokud se jí nebudu moci dostatečně věnovat tak jí odmítnu / složím

Pro region Jistebnice nabízím...
- pozici zastupitele města + předsedy kontrolního výboru
- tipování případných nových členů PS
- budování lokální struktury
- koordinace dobrovolníku -> zajištění kampaně v regionu

To by bylo asi všechno...
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym84899 za příspěvky (celkem 4):
Jan.Pribramsky, Martin.Mareda, Klara.Bidarova, Vojtech.Sazel
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Tábor“