Fungování KET

Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, Krajske expertni tymy - vedouci

Uživatelský avatar
Vaclav.Kubaljak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 519
Registrován: 08 kvě 2018, 23:05
Profese: Účetní
Dal poděkování: 1518 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Fungování KET

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

Ahoj, rád bych odstartoval fungování KET školství, nejprve bych rád oznámil, že funkce vedoucího KET je k dispozici, netrvám na ní, dostal jsem ji kontumačně jako jediný přítomný na schůzi. Zároveň bych rád navrhl, jaké komunikační platformy bychom mohli používat. Pokud nebudou lidi z TO proti jsem pro používat chat.pirati.cz na takovou tu běžnou komunikaci k tématu, tam bude založena místnost ket_skolstvi_sck, ke které, jak doufám, se připojíte. Další nástroj který bych rád používal je mrak, kde bychom mohli využívat různé nástroje (ankety, mindmaping,...) a využívat ho jako online úložiště důležitých materiálů. Také bych rád navrhl krátké schůze alespoň jednou za měsíc abychom pro náš kraj zvládli reflektovat různé záležitosti, které se do něj zákonitě pohrnou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Kubaljak za příspěvky (celkem 4):
Hana.Chalusova, Jiri.Snizek, Jan.Licka, Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
petrchalus
Krajský zastupitel
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 23:06
Profese: konzultant ve vzdělávání
Bydliště: Praha 11 a Vidlákova Lhota, Benešov, Středočeský kraj
Dal poděkování: 85 poděkování
Dostal poděkování: 249 poděkování

Re: Fungování KET

Příspěvek od petrchalus »

ahoj,
navrhuju vytvořit naší vizi co dělat a sehnat členy :-)
petr
Uživatelský avatar
Jakub.Vaclavovic
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 98
Registrován: 29 lis 2016, 22:48
Profese: pedagog
Bydliště: Kladno
Dal poděkování: 30 poděkování
Dostal poděkování: 149 poděkování

Re: Fungování KET

Příspěvek od Jakub.Vaclavovic »

Ahoj, kdyby schůze probíhaly přes mumble, velmi bych to ocenil. Nejsem po kraji moc mobilní. Uvedené platformy neznám, ale jsem ochoten je zkusit.

Vlákno by podle mě mohlo sloužit i pro představení se a vymezení pole působnosti v rámci KET (ne všechny členy KET ještě znám) a sám s tím klidně začnu.

Pracuji na svobodné demokratické základní škole (rejstříkové), kde se věnuji školní samosprávě, webovkám a vnitřním komunikačním systémům, organizací výletů, škol v přírodě, akcí pro veřejnost a nabízením vzdělávacích aktivit z oblasti ZSV, dějepisu, enviro, vaření, plavání a tělocviku. Jsem členem komise pro osvětu, vzdělávání a výchovu v Kladně.

Souhlasím s Petrem, že vize je důležitý první krok a téma pro schůzku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Vaclavovic za příspěvky (celkem 2):
Vaclav.Kubaljak, Jiri.Snizek
Uživatelský avatar
Vaclav.Kubaljak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 519
Registrován: 08 kvě 2018, 23:05
Profese: Účetní
Dal poděkování: 1518 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Re: Fungování KET

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

Jakub.Vaclavovic píše: 31 led 2019, 21:53 Ahoj, kdyby schůze probíhaly přes mumble, velmi bych to ocenil. Nejsem po kraji moc mobilní. Uvedené platformy neznám, ale jsem ochoten je zkusit.
Tak, já Petra v tomto podporuji taky a mumble je asi nejschůdnější cesta, jak se vzájemně představit. Takže se pokusím o anketu, abychom si ujasnili termín první mumble schůze. Časem navrhuji nějaké setkání v Praze, ale pojďme se nejprve dohodnout na tom mumble co a jak.

EDIT: Nemám na to práva. Můžete mi napsat dva dny v týdnu, kdy máte alespoň hodinku na mumble?

Za mě je to pondělí a středa.

EDIT2: Pište je v pořadí jak je preferujete, prosím.
Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2827
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7362 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Fungování KET

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Anketu, Vašku, nemůžeš založit v novém vlákně?
Je super, že pracujete.

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Vaclav.Kubaljak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 519
Registrován: 08 kvě 2018, 23:05
Profese: Účetní
Dal poděkování: 1518 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Re: Fungování KET

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

Jiri.Snizek píše: 31 led 2019, 22:47 Anketu, Vašku, nemůžeš založit v novém vlákně?
Je super, že pracujete.

Jako, neříkám, že jsem génius, třeba jen nevím, jak se to dělá. Ale Jana psala, že u nich na KET ŽP jí to taky nejde. Každopádně na to nemám žádné tlačítko u okýnka na psaní příspěvků.
Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2827
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7362 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Fungování KET

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Aha, koukám na to. Taky v těchto KET vláknech nemůžu založit anketu. Napíšete Martinovi Kučerovi?

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Vaclav.Kubaljak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 519
Registrován: 08 kvě 2018, 23:05
Profese: Účetní
Dal poděkování: 1518 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Re: Fungování KET

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

Jiri.Snizek píše: 31 led 2019, 23:01 Aha, koukám na to. Taky v těchto KET vláknech nemůžu založit anketu. Napíšete Martinovi Kučerovi?
Tak, můžu to zkusit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Kubaljak za příspěvek:
Jiri.Snizek
Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2827
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7362 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Fungování KET

Příspěvek od Jiri.Snizek »

To se bude hodit pro všechny kraje.

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Vaclav.Kubaljak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 519
Registrován: 08 kvě 2018, 23:05
Profese: Účetní
Dal poděkování: 1518 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Re: Fungování KET

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

Jiri.Snizek píše: 31 led 2019, 23:15 To se bude hodit pro všechny kraje.
Uvidíme, napsal jsem mu, třeba to nejde z nějakého logického důvodu a budu usměrněn... :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Kubaljak za příspěvek:
Jiri.Snizek
Odpovědět

Zpět na „Školství“