se neptej mě chlapeOndrej Profant píše:Takováto komise má smysl jen pro větší celky – čili v EU a pro politiky z EU rozhodně má.
Nevidím důvod k zakládání nové, proč nemůžeme využít tu evropskou?
...může ji snad ČR využít???
s tím souhlasím, ale účel tohoto nebylo ovlivńovat veřejné mínění...Ondrej Profant píše: Problém je, ale v tom, že názor stejně dělají media. Politik může mít milionkrát pravdu, ale když neumí dobře řečnit a není v populární straně, tak z něj dobrý moderátor udělá kreténa... zde je potřeba změnit paradigma našich žurnalistů, aby alespoň občas hledali pravdu a problémy a ne solokapra.
Dobrým příkladem je Paroubek. Ten když by teď vyslovil pythagorovu větu, tak by následně téměř většina lidí přísahala, že nikdy nemůže platit.
Což je ten problém, v této atmosféře postrádají všechny opatření smysl.
..ale poskytnou politikům spolehlivé informace k tomu, aby mohli vládnout...
Ostatně zde na fóru se to projevuje v mnoha tématech ..od zručení povinného čokování až po tu marjánku.
tak to by bylo dobré..Ondrej Profant píše: Ale hodně se mi líbí ta EU a líbí se mi, že to není vázané na ČR (přímo), to bych do budoucna využil (pokud to opravdu alespoň trochu funguje).
