Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Moderátoři: PKS Olomoucky kraj, Odbor OlK - administrativni, PMS Olomouc
-
Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
-
V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
-
Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy místního sdružení nebo registrovanými příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
-
Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
-
David.Novak
- Republikový výbor
- Příspěvky: 497
- Registrován: 12 kvě 2010, 20:03
- Profese: Analytik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 327 poděkování
- Dostal poděkování: 824 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
"Yes, we are all individuals!" (Life of Brian)
“Every lie we tell incurs a debt to the truth. Sooner or later that debt is paid.” (Chernobyl)
- Michaela.Nepejchalova
- Administrativní odbor
- Příspěvky: 2114
- Registrován: 12 led 2016, 14:28
- Profese: sociální pracovnice
- Bydliště: I. P. Pavlova, Olomouc
- Dal poděkování: 8960 poděkování
- Dostal poděkování: 4157 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
namachrovaná pani a samozvaná vůdkyně inkvizice --- 6o7 876 737 --- správce FB MRT Návykové chování
♠ What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
♥ The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke
-
David.Novak
- Republikový výbor
- Příspěvky: 497
- Registrován: 12 kvě 2010, 20:03
- Profese: Analytik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 327 poděkování
- Dostal poděkování: 824 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
"Yes, we are all individuals!" (Life of Brian)
“Every lie we tell incurs a debt to the truth. Sooner or later that debt is paid.” (Chernobyl)
- Radek.Vojtek
- Předseda/předsedkyně místního sdružení
- Příspěvky: 583
- Registrován: 01 lis 2013, 11:39
- Profese: Sales Manager
- Dal poděkování: 171 poděkování
- Dostal poděkování: 332 poděkování
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Michaela.Skokanova píše: ↑19 lis 2019, 16:17 Tak to buď žádný report není veřejný, nebo žádný neexistuje. Jinak IMHO Kontrolní komise má mít přístup i do tohoto fóra, takže si ten účet budu muset založit.
A to je právě stále jádro celé této věci od začátku a i po více než roce a popsání aktuálně osmi stran na foru ... stále neuspokojivé.David.Novak píše: ↑19 lis 2019, 16:23 Můžu potvrdit, že na koaličním foru PirSTAN skutečně zatím není zveřejněný žádný report z dozorčích rad.
* E-mail: Radek.Vojtek@pirati.cz
- Antonin.Stepan
- Člen KS Olomoucký kraj
- Příspěvky: 289
- Registrován: 06 úno 2018, 23:33
- Profese: muzikant,pedagog
- Dal poděkování: 309 poděkování
- Dostal poděkování: 244 poděkování
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
A hned z kraje jsem upozorňoval, že je to zdvojení práce neb by se stejně mělo být vše hlavně zde na foru.
Koalicni forum nepovažuji za ofiko neb nikdy nikde nebylo schváleno a to ani MS a hlavne ani PKS.
Jde tedy o nejake dubforum, kde naše kontroní orgány ani nemají přístup.

- Viktor.Tichak
- Předseda/předsedkyně krajského sdružení
- Příspěvky: 812
- Registrován: 04 úno 2018, 20:55
- Profese: odborný asistent na FF UK
- Dal poděkování: 1010 poděkování
- Dostal poděkování: 1245 poděkování
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Naše kontrolní orgány mají na koaličním fóru přístup všude, kde je potřeba. Koaliční fórum je must. Potřebujeme reporty i od Starostů, nejen od Pirátů (kteří btw. obecně reportují míň než Starostové - vtipné, že?). Ale toto je hodně offtopic.Antonin.Stepan píše: ↑20 lis 2019, 23:17 Já jen k tady tomu tématu. Od začátku jsem byl proti aby vůbec nějaké “koaliční forum” vzniklo.
A hned z kraje jsem upozorňoval, že je to zdvojení práce neb by se stejně mělo být vše hlavně zde na foru.
Koalicni forum nepovažuji za ofiko neb nikdy nikde nebylo schváleno a to ani MS a hlavne ani PKS.
Jde tedy o nejake dubforum, kde naše kontroní orgány ani nemají přístup.
předseda XOLKu
zastupitel v Olomouci
předseda Finančního výboru ZMO
viktor.tichak(at)pirati.cz,

- Michaela.Nepejchalova
- Administrativní odbor
- Příspěvky: 2114
- Registrován: 12 led 2016, 14:28
- Profese: sociální pracovnice
- Bydliště: I. P. Pavlova, Olomouc
- Dal poděkování: 8960 poděkování
- Dostal poděkování: 4157 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Ne, nic takového naše stanovy neznají, kontrolní orgány mají mít přístup všude, jedinou výjimkou jsou uzavřena porada rozhodčí komise a soukromé zprávy.Viktor.Tichak píše: ↑21 lis 2019, 00:11 Naše kontrolní orgány mají na koaličním fóru přístup všude, kde je potřeba.
Well, opravdu by bylo pro Starosty náročnější registrovat se na naše fórum místo "koaliční"?Potřebujeme reporty i od Starostů, nejen od Pirátů (kteří btw. obecně reportují míň než Starostové - vtipné, že?).
Vtipné to není, je to smutné a je potřeba s tím něco udělat.
Naopak, úzce to souvisí.Ale toto je hodně offtopic.
namachrovaná pani a samozvaná vůdkyně inkvizice --- 6o7 876 737 --- správce FB MRT Návykové chování
♠ What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
♥ The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke
- Viktor.Tichak
- Předseda/předsedkyně krajského sdružení
- Příspěvky: 812
- Registrován: 04 úno 2018, 20:55
- Profese: odborný asistent na FF UK
- Dal poděkování: 1010 poděkování
- Dostal poděkování: 1245 poděkování
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
OK. Pojďme se hádat dál.Michaela.Skokanova píše: ↑21 lis 2019, 00:16Ne, nic takového naše stanovy neznají, kontrolní orgány mají mít přístup všude, jedinou výjimkou jsou uzavřena porada rozhodčí komise a soukromé zprávy.Viktor.Tichak píše: ↑21 lis 2019, 00:11 Naše kontrolní orgány mají na koaličním fóru přístup všude, kde je potřeba.
Well, opravdu by bylo pro Starosty náročnější registrovat se na naše fórum místo "koaliční"?Potřebujeme reporty i od Starostů, nejen od Pirátů (kteří btw. obecně reportují míň než Starostové - vtipné, že?).
Vtipné to není, je to smutné a je potřeba s tím něco udělat.Naopak, úzce to souvisí.Ale toto je hodně offtopic.
1. Kontrolní komise má přístup k obchodním tajemstvím městských firem a neanonymizovaným zápisům ze zastupitelstva? Tady nejsi na stranické úrovni.
2. STAN je politická strana. Nebudou reportovat na pirátském fóru, nikdo a nic je k tomu nemůže nutit a je to logické. Jsme rádi, že jsme našli kompromis.
A jeden argumentační faul special pro Míšu: kde jsi byla, když se před rokem tohle všechno tvořilo? Teď to celé shodit fakt není konstruktivní
předseda XOLKu
zastupitel v Olomouci
předseda Finančního výboru ZMO
viktor.tichak(at)pirati.cz,

- Viktor.Tichak
- Předseda/předsedkyně krajského sdružení
- Příspěvky: 812
- Registrován: 04 úno 2018, 20:55
- Profese: odborný asistent na FF UK
- Dal poděkování: 1010 poděkování
- Dostal poděkování: 1245 poděkování
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
předseda XOLKu
zastupitel v Olomouci
předseda Finančního výboru ZMO
viktor.tichak(at)pirati.cz,

- Martin.Smida
- Mediální odbor
- Příspěvky: 3971
- Registrován: 12 črc 2012, 07:45
- Profese: Kompostář
- Bydliště: Majetín
- Dal poděkování: 2830 poděkování
- Dostal poděkování: 5221 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem
Ikdyž by jej mohl jednoduše vyřešit Tomáš, a to jednoduše tím, že bude poctivě reportovat o své placené práci v dozorčí radě.
Čím dřív tím líp. jinak si zaděláváme na ostudu. Už to dosazení bylo pochybné, ale šlo by skousnout, kdyby dotyčný sám svým přístupem dokázal, že byl tou nejlepší volbou - pracovitý, transparentní, veřejnosti užitečný, komunikující, věci ovlivňující, výsledky dodávající...
A obzvlášť to platí u těch, kteří berou z veřejných peněz tisíce.
Ale samozřejmě to platí i u těch, kteří berou stovky. Ale v těch malých částkách by jakékoli možné obvinění z trafikantství a korytářství spíš neuspělo...
copak takovej seznam teď neexistuje???Viktor.Tichak píše: ↑21 lis 2019, 01:16 Sepíšu ti během zítřka seznam všech Pirátů v komisích, výborech atp.![]()
Předcházejme problémům! ... a ještě jednou díky všem zúčastněným.