Michaela.Skokanova píše: ↑10 pro 2019, 15:23
Viktor.Tichak píše: ↑10 pro 2019, 00:52
Po tomhle mám sice velkou chuť bouchnout už s dveřma a rezignovat na všechny funkce

.
Ale raději půjdu spát.
Neber si to osobně, my tě máme rádi

Kritika v tomhle vlákně není vůbec mířená na tebe, ale na Tomáše, z toho důvodu, že není už rok schopný nic dodat... A taky na fakt, že bude mít ve výběrku přilepšeno jen tím, že v té radě sedí, i když výsledky jsou někde doma v sešitku.
Díky

. Mám tady akorát pocit, že se člověk nezavděčí.
To, že bude mít prilepšeno, je fakt - a je cílený. Nechceme rok poté, co DR funguje, někoho, kdo vůbec neví, vo co gou, co se na VFO zrovna řeší atd., proto je znalost problematiky důležitá.
Co se týče připomínek členů k výběrku, jsem proti - i vzhledem k tomu, že by se mohli vyjadřovat i sami budoucí zájemci, aniž bychom věděli, že se přihlásí. Není na tom nic nepirátského, nic, z čeho bych si měl brát motivačně jakékoli ponaučení... je to velmi logický krok

. Je pravda, že to beru na sebe a mohl by se k tomu vyjádřit celý klub. Dnes snad doložím usnesení, že ZK s tímto výběrkem takto souhlasí a pověřuje mě k jednání.
Přesto věřím, že ať už jsou kritéria jakákoli, komise vybere nejlepšího zájemce

.
Wenn dir ein Vogel aufs T-Shirt kackt, ärgere dich nicht. Freue dich, dass Kühe nicht fliegen können...
předseda XOLKu
zastupitel v Olomouci
předseda Finančního výboru ZMO
viktor.tichak(at)pirati.cz,
777 152 528