Ján Jaroň

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jan.Jaron
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 10
Registrován: 16 led 2018, 10:06
Profese: Architekt, lektor CAD systémů
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Ján Jaroň

Příspěvek od Jan.Jaron »

Ahoj,

dostal jsem za úkol zde o sobě napsat pár řádku:

Jmenuji se Ján Jaroň, narodil jsem se v Kroměříži, vyrůstal v Bohumíně, studoval v Brně architekturu a teď pracuji a žiji v Brně a dělám architekta.
Před komunálními volbami jsme se potkali s Danielem Galuszkou a zjistil jsem, že dělá v Bohumíně buňku pirátů. Tato myšlenka se mi líbila a rozhodl jsem se jí podpořit. Přidal jsem se tedy a navrhnul jsem, že bych se rád připojil i do strany. Myšlenka byla v zásadě taková, že bychom se chtěli do Bohumína někdy i vrátit, protože tam máme rodiny, ale v současné situaci by většina z nás v Bohumíně neměla moc co dělat, minimálně já jako architekt určitě ne.

Pro piráty jsem se rozhodl nikoliv proto, že bych souhlasil se všemi body, které strana prezentuje, ale proto, že jako jediná strana v české republice má mou důvěru. Piráti mají mou důvěru v to, že myslí politiku poctivě a nedělají jí pro své vlastní obohacení či mocenský vliv. Transparentnost a touha nekrást, být poctivý a zároveň progresivní jsou pro mě nejdůležitějšími aspekty, protože já se také snažím být takový.

V osobním životě rád piju pivo, chodím lozit nebo hraju počitačové či deskové hry. Jsem muž a heterosexuál (kdyby tu byl nějáký genderový nazi). Mám rád vůňi kvetoucích aktátů. Toť o mě vše.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Jaron za příspěvky (celkem 4):
Michal.Gill, Daniel.Galuszka, Jakub.Dedek, Alena.Klocova
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1913
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3882 poděkování
Dostal poděkování: 3273 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ján Jaroň

Příspěvek od Michal.Gill »

Ahoj (pirátská familiérnost). Nejsem genderový nazi, jen grammar nazi, tak si dovolím poznámku, že Piráti se (když se myslí strana) píší s velkým "P". :-)

Jinak Tě určitě rádi poznáme, ale já jsem dnes už emeritní předseda a mj. i z důvodů, které jsi uvedl, se stěhuji pryč, tak to bude na novém vedení MS Karvinsko, které už je vlastně známé, pouze se právě teď hlasuje o pořadí místopředsedů. Poprosím tedy kohokoli z nového vedení (Alena, Eliška, Martin, Honza či Kuba), abyste se Jána ujali. Praxe je obvykle taková, že se člověk představí tady (check), dorazí na některou fyzickou schůzi, ať máme šanci se vzájemně poznat a když je nováček zralý k přijetí, vyplní si přihlášku a předsednictvo MS ho přijme za člena. Vzhledem k tomu, že přicházíš z bohumínské buňky na Danovo doporučení, bude to určitě rychlovka. :-)

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Daniel.Galuszka
Mediální odbor
Příspěvky: 702
Registrován: 30 lis 2017, 19:52
Profese: social media team
Dal poděkování: 434 poděkování
Dostal poděkování: 790 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ján Jaroň

Příspěvek od Daniel.Galuszka »

Díky Honzovi za představení. Můj posudek je pozitivní. S Honzou se známe celá léta. Jako téměř každý, kdo za nás kandidoval do zastupitelstva, je absolventem našeho gymplu, kde se scházeli vesměs samí liberlální lidičkové. Honza se zapojil do práce v komisi pro dopravu a místní rozvoj, je to odborník a jeho podhoubí se nalézá ve zpiratizované rodině. Podporují nás už pár let, jeho táta taky chodí na schůzky a pomáhá. Za mě má Honza určitě otevřené dveře do MSka. Potřebujeme více podobných členů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Galuszka za příspěvek:
Alena.Klocova
Uživatelský avatar
Jakub.Dedek
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1651
Registrován: 05 led 2017, 10:46
Profese: Student matematiky
Dal poděkování: 2669 poděkování
Dostal poděkování: 2319 poděkování

Re: Ján Jaroň

Příspěvek od Jakub.Dedek »

Ahoj Honzo,

Přidej se prosím sem do naší krajské FB skupiny Piráti a příznivci v Moravskoslezském kraji

Na fóru se registruj jako příznivec tohoto kraje a místního sdružení pomocí tohoto návodu.

Poslední a velice důležité je se nalodit. Zde se dostaneš do databáze prostřednictvím které pak můžeme zůstat ve spojení.

Jakmile budou termíny schůzí místního sdružení, tak já tam budu už hodinu předtím, kde si projdeme jak Piráti fungují a co je třeba znát. Pozvánku určitě dostaneš jakmile bude vyhlášená.

Těším se na spolupráci. :-)

První zásadou je, že nesmíte klamat sami sebe, a že vy jste ten nejsnazší člověk, kterého lze oklamat.

Richard P. Feynman

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karvinsko“