Antonino Milicia

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2445
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3178 poděkování
Dostal poděkování: 3488 poděkování

Antonino Milicia

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Ahoj Piráti,
důvod, proč se nyní poprvé v životě zajímám o aktivnější politiku, je ten, že mne práce Pirátů na celonárodní úrovni přesvědčila, že Pirátům jde opravdu o dobré věci, které dělají čestně a s entuziasmem. Toto rozhodnutí je logickým krokem v mém životě, který stojí na pevných principech a hodnotách.

Něco o mně. Jsem z Brna – Bystrce. Mám skvělou ženu a dva prcky. Baví mne "obyčejná" příroda, naše polodivoká zahrada, deskové hry a filmy.

Ze společenských/politických témat mne mj. zajímá svobodná společnost, efektivní stát, zdravá rozvíjející a udržitelná ekonomika, vyvážená osobní zodpovědnost a solidarita a v neposlední řadě životní prostředí. O věcech jsem zvyklý přemýšlet důkladně a do hloubky, což je někdy výhoda (a někdy ne :) ).

Profesně se mohu shrnout jako manažer a VŠ lektor. V posledních letech jsem hlavně na CEO pozicích. Jako lektor se věnuji primárně strategickému řízení, ze kterého mám doktorát. Další mé odborné oblasti/zkušenosti jsou product design a projektové řízení s přesahem do marketingu, ekonomiky ad. Asi to není typický odborný profil piráta, na druhou stranu je to k užitku u aktivit, kdy je lepší být progresivní než punkový :)

Nemám předem promyšlenou agendu mé participace s Piráty. Věřím, že se časem vytříbí. Kde je vůle, tam je cesta. Pokud chce někdo probrat něco, čemu rozumím, nebo s něčím pomoci, tak jsem k dispozici.
Antonino
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonino.Milicia za příspěvky (celkem 3):
Lukas.Dubec, Tomas.Gottwald, Lukas.Dolezal

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“