Antonino Milicia

Moderátoři: PKS Jihomoravsky kraj, PMS Brno

Antonino Milicia
Návštěvník – není člen Pirátů

Antonino Milicia

Příspěvek od Antonino Milicia » 04 pro 2018, 00:12

Ahoj Piráti,
důvod, proč se nyní poprvé v životě zajímám o aktivnější politiku, je ten, že mne práce Pirátů na celonárodní úrovni přesvědčila, že Pirátům jde opravdu o dobré věci, které dělají čestně a s entuziasmem. Toto rozhodnutí je logickým krokem v mém životě, který stojí na pevných principech a hodnotách.

Něco o mně. Jsem z Brna – Bystrce. Mám skvělou ženu a dva prcky. Baví mne "obyčejná" příroda, naše polodivoká zahrada, deskové hry a filmy.

Ze společenských/politických témat mne mj. zajímá svobodná společnost, efektivní stát, zdravá rozvíjející a udržitelná ekonomika, vyvážená osobní zodpovědnost a solidarita a v neposlední řadě životní prostředí. O věcech jsem zvyklý přemýšlet důkladně a do hloubky, což je někdy výhoda (a někdy ne :) ).

Profesně se mohu shrnout jako manažer a VŠ lektor. V posledních letech jsem hlavně na CEO pozicích. Jako lektor se věnuji primárně strategickému řízení, ze kterého mám doktorát. Další mé odborné oblasti/zkušenosti jsou product design a projektové řízení s přesahem do marketingu, ekonomiky ad. Asi to není typický odborný profil piráta, na druhou stranu je to k užitku u aktivit, kdy je lepší být progresivní než punkový :)

Nemám předem promyšlenou agendu mé participace s Piráty. Věřím, že se časem vytříbí. Kde je vůle, tam je cesta. Pokud chce někdo probrat něco, čemu rozumím, nebo s něčím pomoci, tak jsem k dispozici.
Antonino

Magdalena.Skapova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: Koordinátor pro JmK
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování

Re: Antonino Milicia

Příspěvek od Magdalena.Skapova » 04 pro 2018, 12:52

Ahoj Antonio,

díky za Tvoje představení se zde na fóru a zájem o vstup do našich řad. Budeme rádi, když se nám přijdeš představit na některou z brněnských schůzí.

Nejbližší schůze MS Brno je plánována na úterý 18. 12. od 18:00 v Pirate Space Brno, Údolní 37 (vstup ze zahrádky Zahrady Ambrosia). O harmonogramu schůzi příštího roku budeme případně včas informovat.

Pokud budeš mít čas, rádi Tě uvidíme. :)

Tady najdeš odkaz na zásady přijímání nových členů, které platí v našem krajském sdružení. Je dobré se s nimi seznámit, aby Ti bylo jasné, co Tě před přijetím čeká.

No a poslední věc: tady posílám odkazy na stanovy a dlouhodobý program. Je důležité si je pročíst (u stanov zejména čl. 2) než se nám přijdeš osobně představit na schůzi. :)

Ještě jednou díky a budeme se těšit na setkání!

Za brněnské Piráty,
Magdaléna.
Magdaléna Škapová
Krajská koordinátorka JmK

Antonino
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: manažer & lektor
Dal poděkování: 130 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: Antonino Milicia

Příspěvek od Antonino » 05 pro 2018, 23:12

Ahoj Magdaléno,
děkuji.
Beru se jako příznivce. Na případný vstup do řad je ještě dost času a vzájemného poznávání :)
Prostuduji, navštívím.
Paralelně jsem se představil i v JmK. Budu rád, když to zůstane otevřené obojí a pokud někdo bude mít potřebu s něčím pomoci na obou úrovních, tak jsem k dispozici.
a
Antonino Milicia

Osobní svoboda a zodpovědnost | Efektivní stát | Udržitelná ekonomika | Udržitelné životní prostředí | Rozvoj společnosti | Osobní rozvoj

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Brno“