[Přijata] Jana Leitnerová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Jana.Leitnerova
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 321
Registrován: 19 bře 2016, 16:08
Profese: radní - sociální a rodinná politika JMK
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 800 poděkování
Kontaktovat uživatele:

[Přijata] Jana Leitnerová

Příspěvek od Jana.Leitnerova »

Ahoj Pirátky a Piráti,

ráda bych se z příznivkyně a podporovatelky Pirátů stala oficiálně členkou České pirátské strany.

Pro ty z vás, kdo mě neznají, ale vlastně pro všechny, neboť opakování je matkou moudrosti :)
Jmenuji se Jana Leitnerová a už skoro 10 let žiju v Brně. Pocházím z Újezda u Rosic, malé vesnice na okraji JMK, kde mám stále ještě trvalé bydliště, a mám také vřelý vztah ke Strážnici, takže se považuji za hrdou Jihomoravačku.
Je mi 31 let a poměrně čerstvě jsem máma, což mě momentálně limituje v udržování kontaktů se stávajícími Piráty, neboť nemůžu chodit tak často do PSB, jak bych ráda! :)

Vystudovala jsem dvouobor Český jazyk a literatura + Pedagogika na FF MU, už během VŠ jsem ale začala pracovat v reklamě, zaměřuji se na marketingovou komunikaci - online i offline, PR, sociální sítě, jednoduše a stručně, považuji se za komunikátorku na všech frontách. Mám také zkušenosti s organizováním eventů a s produkcí akcí. Od roku 2013 jsem na volné noze.

Od podzimu 2013 do jara 2017 jsem byla členkou Strany zelených, působila jsem tam jako manažerka sociálních sítí, v rámci JMK jsem pak byla na pozici spolupředsedkyně, a to právě v době, kdy se uzavřela koalice Pirátů a Zelených do krajských voleb 2016. Podílela jsem se také na přípravě dlouhodobého politického programu Zelených, a to jak z hlediska obsahu, tak formy.

S Piráty jsem v kontaktu a spolupracuji s vámi právě od roku 2016, vypomáhala jsem na kampani do krajských voleb, na kampani do Poslanecké sněmovny a aktuálně sem tam vypomohu s komunikací poslanci Radku Holomčíkovi. Právě touto cestou bych se ráda u Pirátů vydala - komunikace, mediální práce, plánování eventů a akcí, podpora pro zastupitele, zastupitelky a poslance v oblasti komunikace v rámci kraje i KS. Kromě toho se zajímám o témata vzdělávání (zejména předškolní), lidská práva (zejména rovnost mužů a žen a LGBT agenda) a ochrana životního prostředí.

To je ode mě vše, samozřejmě ráda odpovím na vaše dotazy (těším se na ně!) a jakmile to bude možné, dorazím na krajskou schůzi.

Jana

Jana Holomčík Leitnerová
Radní JMK pro sociální a rodinnou politiku JmK
+420725894702
jana.leitnerova@pirati.cz

„Když člověk ponižuje, pak jen proto, že je sám nízký.“ A. De Saint-Exupéry, Malý princ

Uživatelský avatar
Magdalena.Skapova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 36
Registrován: 28 čer 2018, 12:38
Profese: Koordinátor pro JmK
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 19 poděkování

Re: Jana Leitnerová

Příspěvek od Magdalena.Skapova »

Ahoj Jani! :)
Zdravím tě za Jihomoravské Piráty a díky za představení se těm, kteří tě neznají. Myslím si, že skoro všechny náležitosti pro následné hlasování o tvém přijetí k nám máš splněny na výbornou (registrace na fóru, představení se, zapojení se do kampaně...). Příští krajská schůze je ve středu 19. 12. od 18:00, v sále B. Bakaly. Tak pokud ti to vyjde, určitě tě všichni rádi uvidíme, i s Anežkou :).
V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhej kontaktovat, budu se těšit na setkání! :)

Za JmK Piráty,
Magdaléna
Tito uživatelé poděkovali autorovi Magdalena.Skapova za příspěvek:
Jana.Leitnerova
Magdaléna Škapová
Krajská koordinátorka JmK
Uživatelský avatar
Jana.Leitnerova
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 321
Registrován: 19 bře 2016, 16:08
Profese: radní - sociální a rodinná politika JMK
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 800 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jana Leitnerová

Příspěvek od Jana.Leitnerova »

Magdi, moc děkuji za odpověď! :)
Uvidím, jestli to toho 19. 12. stihnu, nevím, jestli budu v Brně ten týden. Každopádně hned, jak to bude možné, dorazím. Už se moc těším na viděnou a grilovanou :)
Jana
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Leitnerova za příspěvek:
Magdalena.Skapova

Jana Holomčík Leitnerová
Radní JMK pro sociální a rodinnou politiku JmK
+420725894702
jana.leitnerova@pirati.cz

„Když člověk ponižuje, pak jen proto, že je sám nízký.“ A. De Saint-Exupéry, Malý princ

Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2026
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2699 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jana Leitnerová

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Jana byla na schůzi KS JmK 24. 1. 2019 přijata za členku České pirátské strany.
Průvodcem nováčka budu já.
Vlákno zamykám.

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“