Sčk - krajské nominace do Evropského parlamentu

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Stredocesky kraj, Predsedajici

Odpovědět
SvobodaTom
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: ICT manažer
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 25 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sčk - krajské nominace do Evropského parlamentu

Příspěvek od SvobodaTom » 08 led 2019, 10:26

Respektuji ukončení diskuse a potvrzuji názory, které jsem napsal.
Například "Musí se vědět, kdo je anonym a kdo není" se týká konkrétních služeb, které nesou Fake News a neomezuje možnost být anonymní - navrhuje dobrovolnou sebeidentifikaci, která přispěje k důvěryhodnosti dotyčného.
RNDr. Tomáš Kyborg Svoboda, ICT manažer (byl m.j. v Národní knihovně a Akademii věd), wikipedista, autor PragoTextu, zakladatel BBS Infima, tomas@svoboda.com, www.svobodat.com

Marcel.Kolaja
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: odborník na svobodný software
Dal poděkování: 7173 poděkování
Dostal poděkování: 6446 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sčk - krajské nominace do Evropského parlamentu

Příspěvek od Marcel.Kolaja » 14 led 2019, 22:56

Martin.Polak píše:
03 pro 2018, 23:09
Otázky:

1) Chci se zeptat, jaká bude vaše mobilita po kraji a zda přijedete třeba i do Svatého Jana pod Skalou v rámci turné.
Byť již proběhlo hlasování, nechtěl bych nechat tuto otázku nezodpovězenou. V roce 2014, kdy jsem kandidoval do Evropského parlamentu z 2. místa, jsme s Ivanem v rámci kontaktní kampaně objeli celou republiku. V každém kraji se jednalo vždy o pár větších měst v daném kraji. Ve Svatém Janu pod Skalou jsme nebyli, ale pokud strategie ve volbách (kterou z větší části neurčují kandidáti) bude zahrnovat moji návštěvu ve Svatém Janu pod Skalou, tak tam samozřejmě pojedu.

Dále bych chtěl poděkovat za hlasy, které jsem od vás dostal. I když mi nakonec nevynesly nominaci, velmi si jich vážím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marcel.Kolaja za příspěvky (celkem 4):
Jan.Korbel, Lenka.Kozlova, Dalibor.Zahora, Hana.Chalusova

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“