Neformální setkání KF 2019

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

• V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

• Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

• Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

• Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Pavel.Kviz
Člen KS Středočeský kraj
Profese: Barman
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Neformální setkání KF

Příspěvek od Pavel.Kviz »

Zdravím všechny... no jsem určitě pro i kdyby na mě nebylo místo. Každopádně nemůžu takle dopředu nic slibovat, kvůli práci. Situace je tam jak na bojišti, kdy se mění každou vteřinou...
Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Dal poděkování: 1818 poděkování
Dostal poděkování: 2739 poděkování

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Určitě bych využil místa pokud možno ověřená.

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Milan.Krch
Krajský zastupitel
Profese: IT manager
Dal poděkování: 497 poděkování
Dostal poděkování: 328 poděkování

Příspěvek od Milan.Krch »

Já jsem pro...určitě rád dorazím...
Jen co jsem se doslechl tak dávám k tipu ve SčK místa jako je:
Dvůr Perlová Voda - http://www.dvurperlovavoda.cz
nebo
Buchov - http://www.buchov.cz
Petra.Smutna
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Profese: ekonomka
Dal poděkování: 869 poděkování
Dostal poděkování: 1210 poděkování

Příspěvek od Petra.Smutna »

Vaclav.Kubaljak píše: 15 lis 2018, 21:14
Petra.Smutna píše: 15 lis 2018, 13:31 Ahoj, na neformální setkání s vámi se moc těším, místo blíž k Praze, aby to dojezdově měli všichni podobně, bych preferovala.
Něco navrhni, jestli o něčem víš, tohle navrhuji jen proto, že s tím mám zkušenost. A mám i kontakty.
Dobrá smeč, ale mohla bych doporučit některá místa zase v severní části regionu, což by bylo to stejné pro některé ostatní členy. Přemýšlela jsem nad nějakým místem na okraji Prahy, pokud někdo zná.
Vaclav.Kubaljak
Člen KS Středočeský kraj
Profese: Účetní
Dal poděkování: 1518 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

Petra.Smutna píše: 03 pro 2018, 23:13
Vaclav.Kubaljak píše: 15 lis 2018, 21:14
Petra.Smutna píše: 15 lis 2018, 13:31 Ahoj, na neformální setkání s vámi se moc těším, místo blíž k Praze, aby to dojezdově měli všichni podobně, bych preferovala.
Něco navrhni, jestli o něčem víš, tohle navrhuji jen proto, že s tím mám zkušenost. A mám i kontakty.
Dobrá smeč, ale mohla bych doporučit některá místa zase v severní části regionu, což by bylo to stejné pro některé ostatní členy. Přemýšlela jsem nad nějakým místem na okraji Prahy, pokud někdo zná.
Omlouvám se, pokud to vyznělo jako smeč. Nechci tě utřít naopak opravdu uvítám jakýkoliv konstruktivní návrh a tvojí poznámku o dojezdu beru jako relevantní připomínku. Jen prostě nemám zkušenost s jiným ubytováním s atrakcemi uvnitř i v okolí. ;)
Petra.Smutna

Vašku, smeč to byla a dobrá :) to já jsem si naběhla tím, že příspěvek možná vyzněl kverulantsky, aniž bych rovnou podala alternativní návrh, nicméně ke gro věci: napsala jsem to záměrně, protože věřím, že tuto diskuzi nečteme jen ty a já a třeba, snad někdo ze Středočechů ví o nějakém dobrém místě nikoli na okraji, ale u centra regionu. Ono těch výjezdů a dojezdů je prostě postupem doby stále víc a čas a energii máme jen jedny :-)
Vlastně jo, znám Toulcův Dvůr přímo v Praze - oáza klidu, s kuchyní respektující masožravce i býložravce a s cenami za přespání 330,- Kč na noc. S čím si lámu hlavu, je zajištění nějaké "klubovny", protože sice sálů tam mají též mnoho, i se zajištěním internetového signálu pro závislé, ale je to kolem dvou tisíc korun za pronájem na den a hlavně bývají často obsazené, takže by to bylo spíš na piknik v jejich parku nebo přesun po Praze někam do nějakého příjemného prostředí... No, zkrátka, když někdo najde něco kolem Prahy, zajásám o trochu víc.
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Profese: IT
Dal poděkování: 4198 poděkování
Dostal poděkování: 3073 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Korbel »

IMHO pokud můžeme pořádat několikahodinové schůze dál od centra kraje, proč bychom někde na "okraji" nemohli mít delší výjezd s přespáním. Ten poměr času ztráveného na cestě a pak na samotné akci tu bude mnohem lepší, než u té poměrně krátké schůze. Mě se pro tyhle účely víc líbí místo úplně mimo Prahu a pokud tam nebude rychlá wifi, tak jen dobře :-D
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Petra.Smutna

Jan.Korbel píše: 08 pro 2018, 13:32 IMHO pokud můžeme pořádat několikahodinové schůze dál od centra kraje, proč bychom někde na "okraji" nemohli mít delší výjezd s přespáním. Ten poměr času ztráveného na cestě a pak na samotné akci tu bude mnohem lepší, než u té poměrně krátké schůze. Mě se pro tyhle účely víc líbí místo úplně mimo Prahu a pokud tam nebude rychlá wifi, tak jen dobře :-D
My právě diskutujeme o přespávací akci. Vašek má nějaké místo na jihu Středočeského kraje, což je minimálně pro Kladno a Mladou Boleslav poměrně štreka. Proto jsem poprosila, zda někdo neví o vhodném místě (s přespáním) cca v centru kraje, tedy někde na okraji Prahy (zhruba), kam to kilometricky mají všechna MS podobně daleko.
Pro představu, kdyby alternativně navrhla něco u Českého Ráje, tak sice máme krásné ubytování k v krásné přírodě, ale dojezdově znevýhodním Benešováky a Příbramáky.
Jan.Prokop
Kontrolní komise
Profese: ITak
Dal poděkování: 2011 poděkování
Dostal poděkování: 3231 poděkování

Příspěvek od Jan.Prokop »

Otázka je co je to poblíž Prahy, celkem se mi zdá dobrý třeba
http://www.kormoran-ubytovani.cz/uvod
je to blíž než ten v Počepicích, je to blízko D1, osobní zkušenost nemám. Blíž k Praze bych už to moc nehnal, nejblíž by to bylo udělat v Praze, ale to bych si radši místo ubytování zaplatil tágo domů.
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Za mě, pokud jedu někam na celý víkend, je mi jedno kam, pokud se jedná o SčK.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“