Zpětná vazba pro PKS
Moderátor: PKS Stredocesky kraj
Pravidla fóra
- Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
- V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
- Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
- Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
- Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
- Hana.Chalusova
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 223
- Registrován: 12 bře 2018, 22:56
- Profese: psychoterapeutka, lektorka
- Dal poděkování: 541 poděkování
- Dostal poděkování: 215 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zpětná vazba pro PKS
[quoteóru nebo v otevřených všem přístupný=Jiri.Snizek post_id=623713 time=1560867479 user_id=11971]
Na toto téma existuje členský podnět Petra Tkadlece a na základě toho vznikla i supertajná skupina, ve které jsi aktivní.
[/quote]
Vtipné. Proč vznikla supertajná, kde jsem jak píšeš aktivní, vím. Vím, že proběhlo cosi v tisku. Ale toto píše Lenka 6 dní zpátky.
Ještě tedy najdu vlákno, na které mě odkazuješ.
Jinak, sále nevím, jak to je. Chaty nikdo nikomu zakázat nemůže, to je jasný, a asi je fuk, když existují pro konverzačky jen tak, všichni si prostě stejně sympatičtí nejsme. Pokud se v nich ale řeší strategická témata jen mezi pečlivě vybranými členy, pak to může být problém. Protože stanovy.
Na toto téma existuje členský podnět Petra Tkadlece a na základě toho vznikla i supertajná skupina, ve které jsi aktivní.
[/quote]
Vtipné. Proč vznikla supertajná, kde jsem jak píšeš aktivní, vím. Vím, že proběhlo cosi v tisku. Ale toto píše Lenka 6 dní zpátky.
Ještě tedy najdu vlákno, na které mě odkazuješ.
Jinak, sále nevím, jak to je. Chaty nikdo nikomu zakázat nemůže, to je jasný, a asi je fuk, když existují pro konverzačky jen tak, všichni si prostě stejně sympatičtí nejsme. Pokud se v nich ale řeší strategická témata jen mezi pečlivě vybranými členy, pak to může být problém. Protože stanovy.
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
+420 774 414 213
- Hana.Chalusova
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 223
- Registrován: 12 bře 2018, 22:56
- Profese: psychoterapeutka, lektorka
- Dal poděkování: 541 poděkování
- Dostal poděkování: 215 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zpětná vazba pro PKS
Jirko asi to neumím najít, můžu tě poprosit o link? DíkyJiri.Snizek píše: ↑18 čer 2019, 16:17 Na toto téma existuje členský podnět Petra Tkadlece a na základě toho vznikla i supertajná skupina, ve které jsi aktivní.
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
+420 774 414 213
- Jana.Skopalikova
- Krajské předsednictvo
- Příspěvky: 751
- Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
- Profese: Krajský zastupitel SčK, doktorand
- Dal poděkování: 1234 poděkování
- Dostal poděkování: 1279 poděkování
Re: Zpětná vazba pro PKS
Já osobně jsem ve 2 FB chatech. Jeden se jmenuje "předsedové" - ten udělala Klára, aby mohla psát naráz všem předsedům MS, když je něco důležitého, co máme udělat. Ale ten se moc nepoužívá. Druhý se jmenuje "styční důstojníci", tam je nás víc, tak 2-3 lidi z jednoho MS a vzniknul před komunálními volbami kvůli sdílení know-how z kampaně a řešení operativy. Teď byl přidán nový vedoucí MO a PR manager a spíš se tam plácá pátý přes devátý a je to takovej pokec alá podpalubí než že bychom řešili strategické věci... Oba FB chaty vznikly před rozchozením pirátského chatu kvůli rychlé domluvě. Nicméně momentálně se důležité věci z operativy řeší na chat.pirati.cz, je tam místnost "Středočeši" a "SčK-KMO", kam může kdokoliv.Hana.Chalusova píše: ↑18 čer 2019, 18:24
Jinak, sále nevím, jak to je. Chaty nikdo nikomu zakázat nemůže, to je jasný, a asi je fuk, když existují pro konverzačky jen tak, všichni si prostě stejně sympatičtí nejsme. Pokud se v nich ale řeší strategická témata jen mezi pečlivě vybranými členy, pak to může být problém. Protože stanovy.
- Jiri.Snizek
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 2397
- Registrován: 19 lis 2017, 10:01
- Profese: školitel software pro veřejnou správu
- Bydliště: Kolín
- Dal poděkování: 6073 poděkování
- Dostal poděkování: 3006 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zpětná vazba pro PKS
viewtopic.php?f=350&t=45394Hana.Chalusova píše: ↑18 čer 2019, 18:31Jirko asi to neumím najít, můžu tě poprosit o link? DíkyJiri.Snizek píše: ↑18 čer 2019, 16:17 Na toto téma existuje členský podnět Petra Tkadlece a na základě toho vznikla i supertajná skupina, ve které jsi aktivní.
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/
Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.
Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.
- Hana.Chalusova
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 223
- Registrován: 12 bře 2018, 22:56
- Profese: psychoterapeutka, lektorka
- Dal poděkování: 541 poděkování
- Dostal poděkování: 215 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zpětná vazba pro PKS
Díky za odpověď. Jestli v MS, kde jsme jako Pirátka členka, existuje strategický komunikační kanál, o kterém se dozvídám takto, vyjadřuji nevoli. Komunikace kodo s předsedy MS celkem chápu.Jana.Skopalikova píše: ↑18 čer 2019, 18:37Já osobně jsem ve 2 FB chatech. Jeden se jmenuje "předsedové" - ten udělala Klára, aby mohla psát naráz všem předsedům MS, když je něco důležitého, co máme udělat. Ale ten se moc nepoužívá. Druhý se jmenuje "styční důstojníci", tam je nás víc, tak 2-3 lidi z jednoho MS a vzniknul před komunálními volbami kvůli sdílení know-how z kampaně a řešení operativy. Teď byl přidán nový vedoucí MO a PR manager a spíš se tam plácá pátý přes devátý a je to takovej pokec alá podpalubí než že bychom řešili strategické věci... Oba FB chaty vznikly před rozchozením pirátského chatu kvůli rychlé domluvě. Nicméně momentálně se důležité věci z operativy řeší na chat.pirati.cz, je tam místnost "Středočeši" a "SčK-KMO", kam může kdokoliv.Hana.Chalusova píše: ↑18 čer 2019, 18:24
Jinak, sále nevím, jak to je. Chaty nikdo nikomu zakázat nemůže, to je jasný, a asi je fuk, když existují pro konverzačky jen tak, všichni si prostě stejně sympatičtí nejsme. Pokud se v nich ale řeší strategická témata jen mezi pečlivě vybranými členy, pak to může být problém. Protože stanovy.![]()
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
+420 774 414 213
- Jana.Skopalikova
- Krajské předsednictvo
- Příspěvky: 751
- Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
- Profese: Krajský zastupitel SčK, doktorand
- Dal poděkování: 1234 poděkování
- Dostal poděkování: 1279 poděkování
Re: Zpětná vazba pro PKS
Mě moc jako strategický komunikační kanál místo, kde se řeší, u které společnosti nejlevněji objednat reklamní propisky, kdo je na tom jak daleko se sazbou novin a kde bude tisknout lokální přílohy, kdy přijdou celostátní noviny nebo nedej bože jestli někoho napadlo něco zajímavýho na PaRo, fakt nepřijde. Ale jestli chceš tyhle věci řešit radši ty, klidně ti podobné úkoly na vyřešení nechám...Hana.Chalusova píše: ↑18 čer 2019, 18:53 Díky za odpověď. Jestli v MS, kde jsme jako Pirátka členka, existuje strategický komunikační kanál, o kterém se dozvídám takto, vyjadřuji nevoli. Komunikace kodo s předsedy MS celkem chápu.
- Jan.Prokop
- Místní předsednictvo
- Příspěvky: 1680
- Registrován: 22 dub 2009, 08:49
- Profese: ITak
- Bydliště: Brandýs nad Labem
- Dal poděkování: 1306 poděkování
- Dostal poděkování: 2094 poděkování
Re: Zpětná vazba pro PKS
Do kmo nemůžou ve výchozím stavu všichni, ale na požádání kohokoli přidám, když by byly tyhle "odborný" chaty veřejný pro všechny, tak to zbytečně informačně zahlcuje lidi, co to nezajímáJana.Skopalikova píše: ↑18 čer 2019, 18:37Já osobně jsem ve 2 FB chatech. Jeden se jmenuje "předsedové" - ten udělala Klára, aby mohla psát naráz všem předsedům MS, když je něco důležitého, co máme udělat. Ale ten se moc nepoužívá. Druhý se jmenuje "styční důstojníci", tam je nás víc, tak 2-3 lidi z jednoho MS a vzniknul před komunálními volbami kvůli sdílení know-how z kampaně a řešení operativy. Teď byl přidán nový vedoucí MO a PR manager a spíš se tam plácá pátý přes devátý a je to takovej pokec alá podpalubí než že bychom řešili strategické věci... Oba FB chaty vznikly před rozchozením pirátského chatu kvůli rychlé domluvě. Nicméně momentálně se důležité věci z operativy řeší na chat.pirati.cz, je tam místnost "Středočeši" a "SčK-KMO", kam může kdokoliv.Hana.Chalusova píše: ↑18 čer 2019, 18:24
Jinak, sále nevím, jak to je. Chaty nikdo nikomu zakázat nemůže, to je jasný, a asi je fuk, když existují pro konverzačky jen tak, všichni si prostě stejně sympatičtí nejsme. Pokud se v nich ale řeší strategická témata jen mezi pečlivě vybranými členy, pak to může být problém. Protože stanovy.![]()
- Hana.Chalusova
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 223
- Registrován: 12 bře 2018, 22:56
- Profese: psychoterapeutka, lektorka
- Dal poděkování: 541 poděkování
- Dostal poděkování: 215 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zpětná vazba pro PKS
Vyjadřuji nevoli i k takovéto komunikaci. Opravdu nepotřebuji a nechci, abys mi cokoliv přenechávala, sama se rozhoduju, do čeho se zapojím. Stačí, když bude v našem MS transparentní komunikace, třeba že se vždy dopředu dozvím, že vzniká nějaká skupina. A že skupiny, které budou vznikat, budou otevřené.Jana.Skopalikova píše: ↑18 čer 2019, 19:06Mě moc jako strategický komunikační kanál místo, kde se řeší, u které společnosti nejlevněji objednat reklamní propisky, kdo je na tom jak daleko se sazbou novin a kde bude tisknout lokální přílohy, kdy přijdou celostátní noviny nebo nedej bože jestli někoho napadlo něco zajímavýho na PaRo, fakt nepřijde. Ale jestli chceš tyhle věci řešit radši ty, klidně ti podobné úkoly na vyřešení nechám...Hana.Chalusova píše: ↑18 čer 2019, 18:53 Díky za odpověď. Jestli v MS, kde jsme jako Pirátka členka, existuje strategický komunikační kanál, o kterém se dozvídám takto, vyjadřuji nevoli. Komunikace kodo s předsedy MS celkem chápu.![]()
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
+420 774 414 213
- Lenka.Kozlova
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 3117
- Registrován: 11 čer 2012, 09:34
- Profese: vychovatelka
- Dal poděkování: 8636 poděkování
- Dostal poděkování: 3262 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zpětná vazba pro PKS
To je tak, Jan Korbel na začátku svého místopřesedání vyhlásil džihád na FB komunikaci, takže byl zaříznut jeden chat, který se sice jmenoval PKS, ten jsme používali od pradávna, ale byla nás tam hromada, kdo chtěl, nebo s kým se něco řešilo, se přidal. Nepamatuju se na nic selektivního.
Myslela jsem, že FB tedy nenávidíme
ale zatím je všechno jinak.
Vytvoření různých vrstev v KF přináší různé efekty a některé se projeví dříve, jiné později
Myslela jsem, že FB tedy nenávidíme
Vytvoření různých vrstev v KF přináší různé efekty a některé se projeví dříve, jiné později
- Lenka.Kozlova
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 3117
- Registrován: 11 čer 2012, 09:34
- Profese: vychovatelka
- Dal poděkování: 8636 poděkování
- Dostal poděkování: 3262 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zpětná vazba pro PKS
Hanka neřeší cosi v celostranickém dění a hlavně, já jsem se vysmála tomu, jak brojíte proti FB a při tom jste vytvořili další chaty?Jiri.Snizek píše: ↑18 čer 2019, 16:17 Na toto téma existuje členský podnět Petra Tkadlece a na základě toho vznikla i supertajná skupina, ve které jsi aktivní.
Přestaň mlžit. Buď se vyjádři ke konkrétní situaci v SčK, nebo vůbec, mlčení je taky postoj.
