Zpětná vazba pro PKS

Moderátor: PKS Stredocesky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Odpovědět

Jaký je váš názor na práci PKS zvoleného na podzim 2018?

Jsem spíše spokojen/na
11
52%
Jde to, ale mohlo být lepší
2
10%
Jsem spíše nespokojen/na
6
29%
Zdržuji se
2
10%
 
Celkem hlasujících: 21 - Celkem hlasů: 21

Uživatelský avatar
Hana.Chalusova
Člen KS Praha
Příspěvky: 223
Registrován: 12 bře 2018, 22:56
Profese: psychoterapeutka, lektorka
Dal poděkování: 541 poděkování
Dostal poděkování: 215 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Hana.Chalusova »

[quoteóru nebo v otevřených všem přístupný=Jiri.Snizek post_id=623713 time=1560867479 user_id=11971]
Na toto téma existuje členský podnět Petra Tkadlece a na základě toho vznikla i supertajná skupina, ve které jsi aktivní.
[/quote]

Vtipné. Proč vznikla supertajná, kde jsem jak píšeš aktivní, vím. Vím, že proběhlo cosi v tisku. Ale toto píše Lenka 6 dní zpátky.
Ještě tedy najdu vlákno, na které mě odkazuješ.
Jinak, sále nevím, jak to je. Chaty nikdo nikomu zakázat nemůže, to je jasný, a asi je fuk, když existují pro konverzačky jen tak, všichni si prostě stejně sympatičtí nejsme. Pokud se v nich ale řeší strategická témata jen mezi pečlivě vybranými členy, pak to může být problém. Protože stanovy.
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
Uživatelský avatar
Hana.Chalusova
Člen KS Praha
Příspěvky: 223
Registrován: 12 bře 2018, 22:56
Profese: psychoterapeutka, lektorka
Dal poděkování: 541 poděkování
Dostal poděkování: 215 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Hana.Chalusova »

Jiri.Snizek píše: 18 čer 2019, 16:17 Na toto téma existuje členský podnět Petra Tkadlece a na základě toho vznikla i supertajná skupina, ve které jsi aktivní.
Jirko asi to neumím najít, můžu tě poprosit o link? Díky
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
Uživatelský avatar
Jana.Skopalikova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 751
Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
Profese: Krajský zastupitel SčK, doktorand
Dal poděkování: 1234 poděkování
Dostal poděkování: 1279 poděkování

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Jana.Skopalikova »

Hana.Chalusova píše: 18 čer 2019, 18:24 OFFTOPICVtipné. Proč vznikla supertajná, kde jsem jak píšeš aktivní, vím. Vím, že proběhlo cosi v tisku. Ale toto píše Lenka 6 dní zpátky.
Ještě tedy najdu vlákno, na které mě odkazuješ.

Jinak, sále nevím, jak to je. Chaty nikdo nikomu zakázat nemůže, to je jasný, a asi je fuk, když existují pro konverzačky jen tak, všichni si prostě stejně sympatičtí nejsme. Pokud se v nich ale řeší strategická témata jen mezi pečlivě vybranými členy, pak to může být problém. Protože stanovy.
Já osobně jsem ve 2 FB chatech. Jeden se jmenuje "předsedové" - ten udělala Klára, aby mohla psát naráz všem předsedům MS, když je něco důležitého, co máme udělat. Ale ten se moc nepoužívá. Druhý se jmenuje "styční důstojníci", tam je nás víc, tak 2-3 lidi z jednoho MS a vzniknul před komunálními volbami kvůli sdílení know-how z kampaně a řešení operativy. Teď byl přidán nový vedoucí MO a PR manager a spíš se tam plácá pátý přes devátý a je to takovej pokec alá podpalubí než že bychom řešili strategické věci... Oba FB chaty vznikly před rozchozením pirátského chatu kvůli rychlé domluvě. Nicméně momentálně se důležité věci z operativy řeší na chat.pirati.cz, je tam místnost "Středočeši" a "SčK-KMO", kam může kdokoliv. ;-)
Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2397
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 6073 poděkování
Dostal poděkování: 3006 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Hana.Chalusova píše: 18 čer 2019, 18:31
Jiri.Snizek píše: 18 čer 2019, 16:17 Na toto téma existuje členský podnět Petra Tkadlece a na základě toho vznikla i supertajná skupina, ve které jsi aktivní.
Jirko asi to neumím najít, můžu tě poprosit o link? Díky
viewtopic.php?f=350&t=45394
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.
Uživatelský avatar
Hana.Chalusova
Člen KS Praha
Příspěvky: 223
Registrován: 12 bře 2018, 22:56
Profese: psychoterapeutka, lektorka
Dal poděkování: 541 poděkování
Dostal poděkování: 215 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Hana.Chalusova »

Jana.Skopalikova píše: 18 čer 2019, 18:37
Hana.Chalusova píše: 18 čer 2019, 18:24 OFFTOPICVtipné. Proč vznikla supertajná, kde jsem jak píšeš aktivní, vím. Vím, že proběhlo cosi v tisku. Ale toto píše Lenka 6 dní zpátky.
Ještě tedy najdu vlákno, na které mě odkazuješ.

Jinak, sále nevím, jak to je. Chaty nikdo nikomu zakázat nemůže, to je jasný, a asi je fuk, když existují pro konverzačky jen tak, všichni si prostě stejně sympatičtí nejsme. Pokud se v nich ale řeší strategická témata jen mezi pečlivě vybranými členy, pak to může být problém. Protože stanovy.
Já osobně jsem ve 2 FB chatech. Jeden se jmenuje "předsedové" - ten udělala Klára, aby mohla psát naráz všem předsedům MS, když je něco důležitého, co máme udělat. Ale ten se moc nepoužívá. Druhý se jmenuje "styční důstojníci", tam je nás víc, tak 2-3 lidi z jednoho MS a vzniknul před komunálními volbami kvůli sdílení know-how z kampaně a řešení operativy. Teď byl přidán nový vedoucí MO a PR manager a spíš se tam plácá pátý přes devátý a je to takovej pokec alá podpalubí než že bychom řešili strategické věci... Oba FB chaty vznikly před rozchozením pirátského chatu kvůli rychlé domluvě. Nicméně momentálně se důležité věci z operativy řeší na chat.pirati.cz, je tam místnost "Středočeši" a "SčK-KMO", kam může kdokoliv. ;-)
Díky za odpověď. Jestli v MS, kde jsme jako Pirátka členka, existuje strategický komunikační kanál, o kterém se dozvídám takto, vyjadřuji nevoli. Komunikace kodo s předsedy MS celkem chápu.
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
Uživatelský avatar
Jana.Skopalikova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 751
Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
Profese: Krajský zastupitel SčK, doktorand
Dal poděkování: 1234 poděkování
Dostal poděkování: 1279 poděkování

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Jana.Skopalikova »

Hana.Chalusova píše: 18 čer 2019, 18:53 Díky za odpověď. Jestli v MS, kde jsme jako Pirátka členka, existuje strategický komunikační kanál, o kterém se dozvídám takto, vyjadřuji nevoli. Komunikace kodo s předsedy MS celkem chápu.
Mě moc jako strategický komunikační kanál místo, kde se řeší, u které společnosti nejlevněji objednat reklamní propisky, kdo je na tom jak daleko se sazbou novin a kde bude tisknout lokální přílohy, kdy přijdou celostátní noviny nebo nedej bože jestli někoho napadlo něco zajímavýho na PaRo, fakt nepřijde. Ale jestli chceš tyhle věci řešit radši ty, klidně ti podobné úkoly na vyřešení nechám... ;-)
Uživatelský avatar
Jan.Prokop
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1680
Registrován: 22 dub 2009, 08:49
Profese: ITak
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 1306 poděkování
Dostal poděkování: 2094 poděkování

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Jan.Prokop »

Jana.Skopalikova píše: 18 čer 2019, 18:37
Hana.Chalusova píše: 18 čer 2019, 18:24 OFFTOPICVtipné. Proč vznikla supertajná, kde jsem jak píšeš aktivní, vím. Vím, že proběhlo cosi v tisku. Ale toto píše Lenka 6 dní zpátky.
Ještě tedy najdu vlákno, na které mě odkazuješ.

Jinak, sále nevím, jak to je. Chaty nikdo nikomu zakázat nemůže, to je jasný, a asi je fuk, když existují pro konverzačky jen tak, všichni si prostě stejně sympatičtí nejsme. Pokud se v nich ale řeší strategická témata jen mezi pečlivě vybranými členy, pak to může být problém. Protože stanovy.
Já osobně jsem ve 2 FB chatech. Jeden se jmenuje "předsedové" - ten udělala Klára, aby mohla psát naráz všem předsedům MS, když je něco důležitého, co máme udělat. Ale ten se moc nepoužívá. Druhý se jmenuje "styční důstojníci", tam je nás víc, tak 2-3 lidi z jednoho MS a vzniknul před komunálními volbami kvůli sdílení know-how z kampaně a řešení operativy. Teď byl přidán nový vedoucí MO a PR manager a spíš se tam plácá pátý přes devátý a je to takovej pokec alá podpalubí než že bychom řešili strategické věci... Oba FB chaty vznikly před rozchozením pirátského chatu kvůli rychlé domluvě. Nicméně momentálně se důležité věci z operativy řeší na chat.pirati.cz, je tam místnost "Středočeši" a "SčK-KMO", kam může kdokoliv. ;-)
Do kmo nemůžou ve výchozím stavu všichni, ale na požádání kohokoli přidám, když by byly tyhle "odborný" chaty veřejný pro všechny, tak to zbytečně informačně zahlcuje lidi, co to nezajímá
Uživatelský avatar
Hana.Chalusova
Člen KS Praha
Příspěvky: 223
Registrován: 12 bře 2018, 22:56
Profese: psychoterapeutka, lektorka
Dal poděkování: 541 poděkování
Dostal poděkování: 215 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Hana.Chalusova »

Jana.Skopalikova píše: 18 čer 2019, 19:06
Hana.Chalusova píše: 18 čer 2019, 18:53 Díky za odpověď. Jestli v MS, kde jsme jako Pirátka členka, existuje strategický komunikační kanál, o kterém se dozvídám takto, vyjadřuji nevoli. Komunikace kodo s předsedy MS celkem chápu.
Mě moc jako strategický komunikační kanál místo, kde se řeší, u které společnosti nejlevněji objednat reklamní propisky, kdo je na tom jak daleko se sazbou novin a kde bude tisknout lokální přílohy, kdy přijdou celostátní noviny nebo nedej bože jestli někoho napadlo něco zajímavýho na PaRo, fakt nepřijde. Ale jestli chceš tyhle věci řešit radši ty, klidně ti podobné úkoly na vyřešení nechám... ;-)
Vyjadřuji nevoli i k takovéto komunikaci. Opravdu nepotřebuji a nechci, abys mi cokoliv přenechávala, sama se rozhoduju, do čeho se zapojím. Stačí, když bude v našem MS transparentní komunikace, třeba že se vždy dopředu dozvím, že vzniká nějaká skupina. A že skupiny, které budou vznikat, budou otevřené.
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 3117
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 8636 poděkování
Dostal poděkování: 3262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

To je tak, Jan Korbel na začátku svého místopřesedání vyhlásil džihád na FB komunikaci, takže byl zaříznut jeden chat, který se sice jmenoval PKS, ten jsme používali od pradávna, ale byla nás tam hromada, kdo chtěl, nebo s kým se něco řešilo, se přidal. Nepamatuju se na nic selektivního.
Myslela jsem, že FB tedy nenávidíme :D ale zatím je všechno jinak.

Vytvoření různých vrstev v KF přináší různé efekty a některé se projeví dříve, jiné později :)
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 3117
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 8636 poděkování
Dostal poděkování: 3262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Jiri.Snizek píše: 18 čer 2019, 16:17 Na toto téma existuje členský podnět Petra Tkadlece a na základě toho vznikla i supertajná skupina, ve které jsi aktivní.
Hanka neřeší cosi v celostranickém dění a hlavně, já jsem se vysmála tomu, jak brojíte proti FB a při tom jste vytvořili další chaty?

Přestaň mlžit. Buď se vyjádři ke konkrétní situaci v SčK, nebo vůbec, mlčení je taky postoj.
Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“