Zpětná vazba pro PKS

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

• V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

• Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

• Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

• Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Odpovědět

Jaký je váš názor na práci PKS zvoleného na podzim 2018?

Jsem spíše spokojen/na
11
52%
Jde to, ale mohlo být lepší
2
10%
Jsem spíše nespokojen/na
6
29%
Zdržuji se
2
10%

Celkem hlasujících: 21 - Celkem hlasů: 21

Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Dal poděkování: 7362 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Ahoj,

jak to vypadá s výběrkem na koordinátora pro místní sdružení? Už je vybráno? Dneska od 16:00 se sejde volební výbor pro komunální volby 2022 a já bych tam tohohle koordinátora měl.

Vyhlášení výběrka: viewtopic.php?p=749433#p749433

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Dal poděkování: 1818 poděkování
Dostal poděkování: 2739 poděkování

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Jiri.Snizek píše: 07 dub 2021, 07:18 Ahoj,

jak to vypadá s výběrkem na koordinátora pro místní sdružení? Už je vybráno? Dneska od 16:00 se sejde volební výbor pro komunální volby 2022 a já bych tam tohohle koordinátora měl.

Vyhlášení výběrka: viewtopic.php?p=749433#p749433
Ahoj,

Není vybráno ještě.

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Kontaktovat uživatele:

Ahoj,

už je vybrán koordinátor pro místní sdružení?

Mám ještě jeden dotaz. Plánujete na léto teambuilding?
Jiri.Snizek píše: 30 dub 2021, 08:57 Ahoj, @Stepan.Drtina já bych rád i letos jel tužit středočeské pirátské vztahy. Řešíš nějak místo a čas společných her? Můžu pomoct kdyžtak.

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

Martin.Martin
Krajské předsednictvo
Profese: stavební tech, ISP tech, audio inženýr
Dal poděkování: 4167 poděkování
Dostal poděkování: 1316 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Martin »

Jiri.Snizek píše: 01 kvě 2021, 12:27 Ahoj,

už je vybrán koordinátor pro místní sdružení?

Mám ještě jeden dotaz. Plánujete na léto teambuilding?
Jiri.Snizek píše: 30 dub 2021, 08:57 Ahoj, @Stepan.Drtina já bych rád i letos jel tužit středočeské pirátské vztahy. Řešíš nějak místo a čas společných her? Můžu pomoct kdyžtak.
Ahoj,
koordinátor/ka je stále ještě v procesu (tjk., že se na tom aktivně dělá ve spolupráci s PO, ne že se na tom nedělá).

viewtopic.php?p=757739#p757739

Já osobně bych extrémně rád poseděl někde u ohně.. a předpokládám, že nehledě na situaci to bude chtít stávající vláda v létě co nejvíce rozvolnit kvůli politickým bodíkům..
..pokud vím, tak příprava (rozprava) ohledně letošního SčK Piratebuildingu ještě nezačala.

“Once men turned their thinking over to machines in the hope that this would set them free. But that only permitted other men with machines to enslave them.” ― Frank Herbert, Dune
https://lide.pirati.cz/osoba/505/

Skrytě ovládám stranu pomocí postování kapybar na Zulipu v Podpalubí.

Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Kontaktovat uživatele:

To zní skoro jako výzva k tomu, abych založil členský podnět. Mně by se hodilo vědět termín, rád bych tam pozval všechny členy výborů, komisí a dozorčích rad a trošku srovnal noty.

A s tím KoDošem držím palce a díky za informaci.

Martin.Martin
Krajské předsednictvo
Profese: stavební tech, ISP tech, audio inženýr
Dal poděkování: 4167 poděkování
Dostal poděkování: 1316 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Martin »

Jiri.Snizek píše: 01 kvě 2021, 14:12 To zní skoro jako výzva k tomu, abych založil členský podnět. Mně by se hodilo vědět termín, rád bych tam pozval všechny členy výborů, komisí a dozorčích rad a trošku srovnal noty.

A s tím KoDošem držím palce a díky za informaci.
Jako já se považuji za realistu, takže očekávám 5. až 9. vlnu covidu..
Jinými slovy: předpokládám, že navzdory snaze o rozvolnění (ať už to bude od kohokoli) se situace může opět zhoršit (viz minulé léto). Těžku v tuto chvíli říct, jak to tedy bude časově, a která vhodná zařízení budou vůbec funkční..

V tuto chvíli si netroufnu nastřelit žádný termín. Přičemž chápu, že ti to (a nejen tobě) zhoršuje možnosti vyjednávání.

“Once men turned their thinking over to machines in the hope that this would set them free. But that only permitted other men with machines to enslave them.” ― Frank Herbert, Dune
https://lide.pirati.cz/osoba/505/

Skrytě ovládám stranu pomocí postování kapybar na Zulipu v Podpalubí.

Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Kontaktovat uživatele:

Já jsem optimista. V červnu nebo v červenci soustředění podle mě může proběhnout. Většina z nás už v sobě bude mít tou dobou první dávku očkování.

Ještě to chvilku nechám projít kebulema zájemců o toto téma, a když se "samo" nic nestane, zase to pošťouchnu.

Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Dal poděkování: 676 poděkování
Dostal poděkování: 1358 poděkování

Příspěvek od Martin.Polak »

Já nechci nic naznačovat, ale Benešov si pořídil pěknou klubovnu i se zahradou a třeba by tam šlo nouzové přespat i v momentě kdy budou uzavřené hotely, penziony a azylové domy.
Ale mám takový dojem, že jim to pronajímá nějaká firma a ta by asi nebyla moc nadšená kdyby v jejich areálu bylo najednou X lidí navíc.
Otázkou je, kolik lidí by se vlastně chtělo účastnit a co od toho každý očekává.
Pokud má členská základna a PKS dojem, že to musí být velká a důstojná akce, tak je to skutečně velký problém, protože velké a důstojné akce to mají v covidu složité.

Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu.
Když už máme to ministerstvo zahraničí, že jo ;-) **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267

Vaclav.Kubaljak
Člen KS Středočeský kraj
Profese: Účetní
Dal poděkování: 1518 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

Martin.Polak píše: 20 kvě 2021, 03:51

Já nechci nic naznačovat, ale Benešov si pořídil pěknou klubovnu i se zahradou a třeba by tam šlo nouzové přespat i v momentě kdy budou uzavřené hotely, penziony a azylové domy.
Ale mám takový dojem, že jim to pronajímá nějaká firma a ta by asi nebyla moc nadšená kdyby v jejich areálu bylo najednou X lidí navíc.
Otázkou je, kolik lidí by se vlastně chtělo účastnit a co od toho každý očekává.
Pokud má členská základna a PKS dojem, že to musí být velká a důstojná akce, tak je to skutečně velký problém, protože velké a důstojné akce to mají v covidu složité.

Náš vchod je zcela mimo areál firmy, takže je to zcela v pohodě, myslím.

Josef.Bouse
Vedoucí technického odboru
Profese: FullStack JS Dev
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 1808 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Josef.Bouse »

Oznámení moderátora:

Já bych rád usměrnil @Martin.Polak a @Vaclav.Kubaljak ( i když ten jen reaguje), tohle je nějaká příprava teambuildingu whatever na to řešíme termín a vzal si to na starosti @Stepan.Drtina a už se t ořeší zde: viewtopic.php?f=276&t=57450&fbclid=IwAR ... d7_97YvYu8 , co se klubovny v Benmešově týče. PKS tam bylo na návštěvě, mají to opravdu hezké a fajn, problém je že máš nařízené omezení lidí na akci, nicméně jakmile to v rámci zákona půjde rádi tam všichni zajdeme na otvíračku případně nějakou akci, to jsme řešili jako PKS s místním předsednictvem včera a doufám že brzy budeme na nějaké otvíračce.

Nevím co si představit pod pojmem "důstojná akce" .. Nemyslím si že jsme někdy dělali "nedůstojné" akce, ale asi si nerozumíme v definicích. Nicméně znovu upozorňuji, že zde je nějaký feedback a né rozprava nad konceptem teambuildingů atp, na to vlákno založíme viz uvodní řádek.

Děkuji.

"Pravda je první obětí války"

Vedoucí Technického odboru | Předseda MS Příbram | Zastupitel obce Narysov
FullStack Web Developer
IT Consultant

Twitter | LinkedIn | Steam

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“