Radek Zahradník

Moderátoři: PKS Jihomoravsky kraj, PMS Brno

Radek.Zahradnik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: OSVČ (IT, školení)
Dostal poděkování: 11 poděkování

Radek Zahradník

Příspěvek od Radek.Zahradnik » 14 říj 2018, 14:37

Ahoj Piráti!
Jmenuji se Radek, rok výroby 1985, sportovně-cestovní model, zachovalý. Občasné problémy s ranním rozjezdem, nemající však vliv na spolehlivost. Nadstandardní výbava v podobě doktorátu z aplikované mechaniky, samostatného podnikání, sarkasmu a ironie. ;)

A teď humor stranou...
Piráty volím už dlouho, prakticky u každých voleb od jejich vzniku. Už roky přemýšlím nad tím, že je nejvyšší čas se stát členem. Vždycky jsem si ale řekl, že není vhodná doba, protože XYZ.

Stejně jako se ANO dralo k moci, na mne se valily různé životní povinnosti a nebojím se říci, že jsem se stal i obětí svých vlastních ambicí. Při pohledu na kandidátku v komunálních volbách u nás, tj. v městecké části Brno-Žabovřesky, jsem si všiml, že až na jednu výjimku, jsou to všechno nestraníci. Už při posledních parlamentních volbách jsem si všiml, že je na kandidátce značné množství lidí bez politické příslušnosti. Vznesl jsem tedy dotaz: "Čím to?" na lídra kandidátky Pirátů do MěČ Brno-Žabovřesky - Silvii Mrkvanovou. Potvrdila mi, že členů Pirátů je v Žabinách málo. Edit: Zkoušel jsem dohledat seznam členů pro Prahu/Brno/Ostravu a srovnat kolik je Pirátů na jednoho obyvatele v těchto městech. Bohužel, potřebné informace rozumně dohledat, což pro mne zarážející.

Uvědomil jsem si, že správný čas nebude nikdy. Sedl jsem ke Google a vyhledal si, jak se stát pirátem, což mne zavedlo až sem.
K Pirátům mne pojí liberální postoje, můj IT background a plně se s programovým prohlášením Pirátů. Láká mne možnost podílet se na digitalizaci státní správy, znemožnění rozkrádání eráru, prověřování IT zakázek a zavádění úspor z rozsahu. Vždy, když jdu na úřad a musím vyplnit nějaký papír, jenom proto, aby paní úřednice přepsala moje nacionále do PC, mne posílá do kolen a mé ekologické srdce pláče. Nepoužívám sociální sítě a IM. Na otázku: "Máš WhatsUp" odpovídám: "Mám email."

Nemám tušení, co obnáší být členem politické strany nebo Pirátů. Sice nemám spousty volného času, ale mám dobré organizační schopnosti, umím pracovat s informacemi a analyzovat je. Mám silný tah na bránu a umím dotahovat věci do konce.

Nechávám na zvážení současných členů, jestli jsem materiál pro Piráty.

Lukas.Mamula
Místní předsednictvo
Profese: programátor, analytik
Dal poděkování: 56 poděkování
Dostal poděkování: 77 poděkování

Re: Radek Zahradník

Příspěvek od Lukas.Mamula » 15 říj 2018, 13:01

Ahoj Radku
Velice rádi tě uvidíme. Můžeš za námi dojít buď 23.10 na schůzi místního sdružení. To bývá v PirateSpacu Údolní 37, vchod ze zahrádky kavárny Ambrosia. Začátek schuze je v 18:00. Nebo pak na krajskou schůzi 24.10 v 18:00 v sále Břetislava bakaly.
"Nemyslím si, že existuje větší vzrušení než to, které inovátor zažívá, když univtř cítí nějaký výtvor mysli, který povede k úspěchu… Díky těmto emocím muž zapomene na jídlo, spánek, přátele, lásku, všechno" Nikola Tesla

Lukáš Mamula
4. místopředseda MS Brno
zastupitel města Brna

Marek.Lahoda
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: Geograf, datový analytik, zastupitel
Dal poděkování: 97 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Příspěvek od Marek.Lahoda » 16 říj 2018, 12:25

Radek.Zahradnik píše:
14 říj 2018, 14:37
Zkoušel jsem dohledat seznam členů pro Prahu/Brno/Ostravu a srovnat kolik je Pirátů na jednoho obyvatele v těchto městech. Bohužel, potřebné informace rozumně dohledat, což pro mne zarážející.
Ahoj Radku, jen dodám, že seznam členů MS Brno najdeš zde: memberlist.php?mode=group&g=488 Ale jak se k tomu proklikat nebo to vygooglit, to jsem taky nezjistil :-(

Petr.Springinsfeld
Rozhodčí komise
Profese: Student práva
Dal poděkování: 427 poděkování
Dostal poděkování: 285 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Springinsfeld » 16 říj 2018, 12:50

Marek.Lahoda píše:
16 říj 2018, 12:25
Radek.Zahradnik píše:
Zkoušel jsem dohledat seznam členů pro Prahu/Brno/Ostravu a srovnat kolik je Pirátů na jednoho obyvatele v těchto městech. Bohužel, potřebné informace rozumně dohledat, což pro mne zarážející.
Ahoj Radku, jen dodám, že seznam členů MS Brno najdeš zde: memberlist.php?mode=group&g=488 Ale jak se k tomu proklikat nebo to vygooglit, to jsem taky nezjistil :-(
Stačí vybrat požadovanou skupinu tady: ucp.php?i=167
Petr Springinsfeld
3. místopředseda KS JmK a člen rozhodčí komise
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Marek.Lahoda
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: Geograf, datový analytik, zastupitel
Dal poděkování: 97 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Příspěvek od Marek.Lahoda » 16 říj 2018, 13:41

Petr.Springinsfeld píše:
16 říj 2018, 12:50
Marek.Lahoda píše:
16 říj 2018, 12:25
Radek.Zahradnik píše:
Stačí vybrat požadovanou skupinu tady: ucp.php?i=167
ahaaa, hustý, dík :-)

Radek.Zahradnik

Příspěvek od Radek.Zahradnik » 16 říj 2018, 22:27

Schůzka 23. 10. 2018 mi bohužel z pracovních důvodů nevychází. Zkusím to na příští, popř. domluvit Petr.Springinsfeld a přijít "ohlášeně" dříve.

Mimochodem, kdyby vás to zajímalo, tak...:
Olomouc: 0.152 Piráta na 1000 obyv.
Brno: 0.053 Piráta na 1000 obyv.
Plzeň: 0.116 Piráta na 1000 obyv.
Praha 1: 0.407 Piráta na 1000 obyv.
Praha 2: 0.181 Piráta na 1000 obyv.
Praha 3: 0.201 Piráta na 1000 obyv.
Praha 4: 0.031 Piráta na 1000 obyv.
Praha 6: 0.201 Piráta na 1000 obyv.
Praha 8: 0.162 Piráta na 1000 obyv.
Praha 10: 0.164 Piráta na 1000 obyv.
Praha 11: 0.142 Piráta na 1000 obyv.

Mé podezření bylo správné. V Brně je opravdu málo Pirátů. ;)

Radek.Zahradnik

Příspěvek od Radek.Zahradnik » 25 lis 2018, 14:11

Se Silvií Mrkvanovou jsme se dohodli na společné návštěvě pirátského space dne 27. 11. 2018 na akci grilování s Piráty.
Na viděnou tam. ;)

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Brno“