Radek Zahradník

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Radek.Zahradnik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 5
Registrován: 05 říj 2018, 09:14
Profese: OSVČ (IT, školení)
Dostal poděkování: 11 poděkování

Radek Zahradník

Příspěvek od Radek.Zahradnik »

Ahoj Piráti!
Jmenuji se Radek, rok výroby 1985, sportovně-cestovní model, zachovalý. Občasné problémy s ranním rozjezdem, nemající však vliv na spolehlivost. Nadstandardní výbava v podobě doktorátu z aplikované mechaniky, samostatného podnikání, sarkasmu a ironie. ;)

A teď humor stranou...
Piráty volím už dlouho, prakticky u každých voleb od jejich vzniku. Už roky přemýšlím nad tím, že je nejvyšší čas se stát členem. Vždycky jsem si ale řekl, že není vhodná doba, protože XYZ.

Stejně jako se ANO dralo k moci, na mne se valily různé životní povinnosti a nebojím se říci, že jsem se stal i obětí svých vlastních ambicí. Při pohledu na kandidátku v komunálních volbách u nás, tj. v městecké části Brno-Žabovřesky, jsem si všiml, že až na jednu výjimku, jsou to všechno nestraníci. Už při posledních parlamentních volbách jsem si všiml, že je na kandidátce značné množství lidí bez politické příslušnosti. Vznesl jsem tedy dotaz: "Čím to?" na lídra kandidátky Pirátů do MěČ Brno-Žabovřesky - Silvii Mrkvanovou. Potvrdila mi, že členů Pirátů je v Žabinách málo.

Uvědomil jsem si, že správný čas nebude nikdy. Sedl jsem ke Google a vyhledal si, jak se stát pirátem, což mne zavedlo až sem.
K Pirátům mne pojí liberální postoje, můj IT background a plně se s programovým prohlášením Pirátů. Láká mne možnost podílet se na digitalizaci státní správy, znemožnění rozkrádání eráru, prověřování IT zakázek a zavádění úspor z rozsahu. Vždy, když jdu na úřad a musím vyplnit nějaký papír, jenom proto, aby paní úřednice přepsala moje nacionále do PC, mne posílá do kolen a mé ekologické srdce pláče. Nepoužívám sociální sítě a IM. Na otázku: "Máš WhatsUp" odpovídám: "Mám email."

Nemám tušení, co obnáší být členem politické strany nebo Pirátů. Sice nemám spousty volného času, ale mám dobré organizační schopnosti, umím pracovat s informacemi a analyzovat je. Mám silný tah na bránu a umím dotahovat věci do konce.

Nechávám na zvážení současných členů, jestli jsem materiál pro Piráty.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Zahradnik za příspěvky (celkem 6):
Adam.Jaros, Jiri.Ulip, Pavel.Moravec, Vit.Fux, Silvie.Mrkvanova, Tomas.Gottwald
Uživatelský avatar
Magdalena.Skapova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 36
Registrován: 28 čer 2018, 12:38
Profese: Koordinátor pro JmK
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 19 poděkování

Re: Radek Zahradník

Příspěvek od Magdalena.Skapova »

Ahoj Radku,

moc díky za tvé představení se zde na fóru a zájem vstoupit do našich řad. Určitě by bylo fajn, kdyby ses zúčastnil nějaké z Brněnských schůzí. Schůzujeme vždy v úterý od 18-ti hodin v Pirate Space Brno na Údolní 37 (vchod z terasy Zahrady Ambrosie). První po povolebním shonu je naplánována na 23. 10. Pokud bys měl čas, rádi tě uvidíme :).
Tady ještě posílám odkaz na fórum, kam se hlásí přímo brněnští zájemci o členství: viewforum.php?f=901

Ještě jednou díky a budeme se těšit na setkání!
Magdaléna Škapová
Krajská koordinátorka JmK
Radek.Zahradnik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 5
Registrován: 05 říj 2018, 09:14
Profese: OSVČ (IT, školení)
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Radek Zahradník

Příspěvek od Radek.Zahradnik »

Ahoj Magdo,
díky za info. Toho 23. 10. 2018 mi to nevyjde, budu celý týden v Praze.

S tím odkazem - chápu to správně, že mám napsat své představení i tam?
Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2026
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2700 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Radek Zahradník

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Ahoj Radku,

vzhledem k tomu, že je Magda na dovolené, odpovím Ti já.

Na odkaze výše se představ, pokud máš zájem o členství i v místním sdružení Brno, takto bys byl pouze členem krajského sdružení.

Termíny schůzi do konce roku najdeš v harmonogramech pro MS Brno a KS JmK.
Nebo se za námi můžeš stavit do Pirate Space Brno na adrese Údolní 37 jen tak pokecat. Býváme tu skoro každý večer, ale můžeš se mi dopředu ozvat - kontakt najdeš v podpisu.

Těšíme se na setkání!

Petr
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Springinsfeld za příspěvek:
Silvie.Mrkvanova

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2026
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2700 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Radek Zahradník

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Po domluvě Radek projevil zájem o členství v MS Brno. Jeho přijetí tedy spadá do kompetencí PMS Brno. Vlákno zamykám.

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“