Mě osobně to nijak extra nepobuřuje, ale poslal jsem pozvánku do této skupiny všem přátelům přes FB a od těch aktivnějších teď už čekám na reakce typu "Proč si panebože hrajete veřejně na partu smažek?" a podobně. Samozřejmě že tomu tak není, ale přístup zakladatele a správce skupiny tomu dobře nahrává... to můžeme potom psát na FB 100x argumenty, že chceme dekriminalizovat konopí pro léčebné účely. Howgh.Lolík Matlafous 10 květen v 13:29 Odpovědět
tak zas máme po víkendu. jak jste si užili v sobotu MMM?
Koukám, že je nás už dva a půl klacku - kdo byl asi 2323. člen? výzva pro 2323. člena: přihlas se o filtry ČPS!!
posílejte prosím vás dál pozvánky kámoškám a kámošům huličům a teknařům, mluvte o pirátech, kde to jde a užívejte špekatýho jara!
Mějte se - jo a kdybyste chtěli ještě filtry ČPS, tak mi pošlete zprávu a nějak se domluvíme - z MMM zbylo asi 200 krabiček!
Co na to zbytek MO?