Dotazy na MS Praha 3

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 3

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13412
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34679 poděkování
Dostal poděkování: 17602 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dotazy na MS Praha 3

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Zdravím, mám dotaz.

10. července PMS přijímalo 4 členy, uvádí se tam, že se grilovali na schůzi 9.7., v zápisech schůzí, ale žádný zápis z 9.7. není.
Prosím vysvětlení.

Druhý dotaz, můžete dávat zápisy ze schůzí v prostém textu jako post na foru, pokud ho tam dáváte jako docx nebo pdf nelze vyhledávat, prosím o nápravu, díky.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Michal.Konvicka
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 36
Registrován: 23 kvě 2018, 11:17
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Dotazy na MS Praha 3

Příspěvek od Michal.Konvicka »

Také zdravím,
prosím směřovat tento dotaz spíše na předsedu MS P-3 Pavla Králíčka nebo zapisovatele Honzu Bartka. Jako nečlen bych nerad do těchto procesních záležitostí zasahoval nebo se k nim jakkoliv vyjadřoval, obzvláště v současné poněkud "tenzní" atmosféře. Na přijímání nových členů jsem neměl a nemám žádný vliv, jsou přijímáni resp. hlasováni předsednictvem. Já a Karel Světlík jsme do strany přijati nebyli. Hlasování v obou případech 2:1. Díky za pochopení a příjemný zbytek víkendu.
Michal
Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1526
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3097 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy na MS Praha 3

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Tak právě očekávání odpovědi od předsednictva nebo někoho odpovědného je zřejmě ten důvod, proč Dalibor položil tyto otázky ve fóru Prahy 3. Výsledky hlasování jsou z fóra zřejmé, zbytek bohužel moc ne.
Michal.Konvicka
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 36
Registrován: 23 kvě 2018, 11:17
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Dotazy na MS Praha 3

Příspěvek od Michal.Konvicka »

Omlouvám se, první zprávu jsem psal z mobilu, bral jsem to jako odpověď na soukromou zprávu. Berte ji tedy jako bezpředmětnou.
Uživatelský avatar
Jan.Bartko
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 372
Registrován: 24 kvě 2018, 16:08
Profese: radní městské části
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 293 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování

Re: Dotazy na MS Praha 3

Příspěvek od Jan.Bartko »

Ona zrovna tahle schůze byla (zrovna když se to "nejvíc hodí") taková technicky nezvladnuta - přesouvali jsme se z pice do kavárny, kde nebyla zásuvka. Zápis asi hodinu delala Míša Krausová, pak se jí vybil notebook (takže tu část snad někde najde) a zbytek nahrával M. Arden na tablet. Očekávali jsme, že z toho udělá nějaký přepis, což se ale nestalo.
“Triviality is evil - triviality, that is, in the form of consciousness and mind that adapts itself to the world as it is, that obeys the principle of inertia. And this principle of inertia truly is what is radically evil.”
― Theodor W. Adorno
Uživatelský avatar
Jitka.Novotna
Technický odbor
Příspěvky: 321
Registrován: 12 čer 2017, 11:12
Profese: programátorka
Dal poděkování: 450 poděkování
Dostal poděkování: 515 poděkování

Re: Dotazy na MS Praha 3

Příspěvek od Jitka.Novotna »

Milá Praho 3, v RV jsem navrhovola zrušení vaší kandidátky, protože jsem viděla spoustu sporů a neviděla naději na její urovnání.
Mám na vás dva dotazy:

1) myslíte si že urovnání sporů ještě takto na poslední chvíli může nastat? Jak?

2) Kdo si půjde dnes odpoledne stoupnout ke směnármám a kdo další dny? Celopražská kampaň potřebuje lidi!
Uživatelský avatar
Jan.Bartko
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 372
Registrován: 24 kvě 2018, 16:08
Profese: radní městské části
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 293 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování

Re: Dotazy na MS Praha 3

Příspěvek od Jan.Bartko »

1) podle mě nejsou spory, ale "spor", který se vyrovná tím, že bude Martin respektovat případná rozhodnutí/hlasování MS a tím ukáže, že nám věří a respektuje naše názory. Na schůzích spolu všichni normálně komunikujeme, nikdo nic nesabotuje, akce máme rozplanovane, nahlášení lidé na ně chodí. I v téhle "napjaté" době se začínaji zapojovat noví sympatizanti.
A chystáme malý kooperační teambuilding:D

2/my se tam na chvilku viděli v pátek, dneska máme schuzi, takže asi ne, ale zítra přijdu.
“Triviality is evil - triviality, that is, in the form of consciousness and mind that adapts itself to the world as it is, that obeys the principle of inertia. And this principle of inertia truly is what is radically evil.”
― Theodor W. Adorno
Uživatelský avatar
Filip.Smoljak
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 270
Registrován: 10 dub 2018, 20:19
Profese: Sociální pracovník, ředitel NNO
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 273 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy na MS Praha 3

Příspěvek od Filip.Smoljak »

Jitka.Novotna píše: 13 srp 2018, 09:24
1) myslíte si že urovnání sporů ještě takto na poslední chvíli může nastat? Jak?
Martin Arden rezignoval, tím končí spor o lídra. Problém ale nastal v tom, že rezignoval pod tlakem neskutečných pomluv a lživých nařčení, kterých se dopustil Jana Belecová (je také na čele kandidátky).

Tento spor lze vyřešit tím, že odstoupí i ona, anebo se alespoň omluví - to jsem také navrhl v rozpravě na fóru Prahy 3.

Není možné, aby na Martinovi zůstalo tolik skvrn, , neboť zůstává kandidátem v Praze a je velmi důležitou a přínosnou osobou pro celé pirátské hnutí.

Jana Belecová je v tomto směru obrovským rizikem do budoucna.
Michal Vesely
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2
Registrován: 11 říj 2014, 14:36
Dal poděkování: 2 poděkování

Re: Dotazy na MS Praha 3

Příspěvek od Michal Vesely »

Probíhají nějaká jednání o koalici s přijatelnými stranami?
Uživatelský avatar
Jan.Bartko
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 372
Registrován: 24 kvě 2018, 16:08
Profese: radní městské části
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 293 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování

Re: Dotazy na MS Praha 3

Příspěvek od Jan.Bartko »

Michal Vesely píše: 08 říj 2018, 16:39 Probíhají nějaká jednání o koalici s přijatelnými stranami?
Ahoj,
ano, viz
viewtopic.php?f=570&t=13315&start=1790#p583775
“Triviality is evil - triviality, that is, in the form of consciousness and mind that adapts itself to the world as it is, that obeys the principle of inertia. And this principle of inertia truly is what is radically evil.”
― Theodor W. Adorno
Odpovědět

Zpět na „Praha 3“