Okrskové volební komise OVK 2018

Moderátoři: Republikové předsednictvo - asistenti, Vedoucí centrálních orgánů, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
Tato sekce fóra dříve sloužila jako úkolovník. Nyní úkoly evidujeme v systému redmine.pirati.cz.
Sekce zůstává nadále otevřená, ale spíše jako archiv, případně místo pro prodiskutování nápadů, z nichž se poté mohou stát projekty a úkoly.
Zamčeno
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Profese: Zastupitel JmK
Dal poděkování: 2700 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Okrskové volební komise OVK 2018

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Tomas Babicky píše: 01 zář 2020, 18:16 Na krajskou koordinátorku Pirátů tady přece nikdo neútočí. Ona si pod sebou židli podkopává úspěšně sama. Lže, nezvedá telefony, dělá podrazy a nechává za sebe řešit věci člověka, který s nimi nemá nic společného. Možná nízké sebevědomí, nebo tak.
Ahoj Tomáši,

napíšu ti to narovinu - jednak okrsky, do kterých jsi se hlásil, byly prostě plné a jednak jsi pro OVK u nás na blacklistu - delegovat tě ani nechceme. Jak už zmínil Martin, není na to z tvojí strany žádný právní nárok.

Přestaň ohledně toho prosím psát naší koordinátorce - ničemu tím nepomůžeš, akorát jí přidáváš starosti, což teď těsně před volbami fakt nepotřebujeme.

A taky přestaň vyhrožovat podáním ke Kontrolní komisi. Jednak nedelegování do OVK není porušením žádných vnitrostranických předpisů a jednak nejsi ani registrovaný příznivec, takže nemáš právo podat stížnost.

Díky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Springinsfeld za příspěvky (celkem 6):
Michaela.Nepejchalova, Jiri.Belsan, Dalibor.Zahora, Vojtech.Pikal, Adam.Jaros, V__

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Martin.Kucera
Kontrolní komise
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33871 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera »

Tomas Babicky píše: 01 zář 2020, 18:16Podpis Martina Kučery na automatickém e-mailu z aplikace OVK (??) znamená, že je tento neoficiální, protože s OVK nepracuje.
S aplikací pracuji, ovšem na jiné úrovni, než je potvrzování či zamítání registrací.
A ten e-mail by byl úplně stejně oficiální, i kdyby tam byl podepsán jen "administrativní odbor Pirátů", podobně jako jsou oficiální např. strojově generované infomaily z banky informující o změně obchodních podmínek.
Měl by tam být podepsán vždy krajský koordinátor.
To rozhodně nikoli, protože jak už jsem uvedl, v kraji může být registrátorů i více a koordinátor mezi nimi vůbec nemusí být (a ani nemá výlučnou odpovědnost za výběr registrátorů - registrátory mohou pověřovat i krajská či místní předsednictva).
Už samotný fakt, že je takto závažná věc řešena strojově a prostřednictvím aplikace zavdává na řadu otázek, ale to teď není předmětné.
Nikdo nebude ručně tvořit a odesílat tisíce mailů. Je naprosto logické usnadnit registrátorům práci tím, že po potvrzení (či zamítnutí) registrace se automaticky vygeneruje mail s příslušnými informacemi a aplikace ho odešle.
Důležité je, že veškeré e-maily došlé z této aplikace byly tentokrát neoficiální a tudíž kdykoliv napadnutelné kterýmkoliv členem, registrovaným příznivcem i člověkem zvenčí, který byl také podobně poškozen.
Ofciálnost e-mailu opravdu nestojí a nepadá s tím, kdo je pod ním podepsaný. Ale samozřejmě nemůžeme nikomu bránit, aby se ji pokoušel napadat, pouze se obávám, že to bude ztráta času.
Na krajskou koordinátorku Pirátů tady přece nikdo neútočí. Ona si pod sebou židli podkopává úspěšně sama. Lže, nezvedá telefony, dělá podrazy a nechává za sebe řešit věci člověka, který s nimi nemá nic společného.
Nic za koordinátorku neřeším a řešit nemíním, jen se snažím vysvětlit, jak celý proces funguje (ostatně může to zajímat i členy). Ale asi už toho nechám, neb zřejmě, řečeno s klasikem, je to marný, je to marný, je to marný.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Belsan, Jiri.Koudelka

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Jiri.Belsan
Dal poděkování: 1994 poděkování
Dostal poděkování: 1904 poděkování

Re: Okrskové volební komise OVK 2020

Příspěvek od Jiri.Belsan »

Tomas Babicky píše: 01 zář 2020, 10:26 A nezlobte se, ale 6*2400 je 14400 a to je už celkem hodně peněz o které nechcete jen tak přijít.
Ale do OVK se můžete přihlásit i sám na úřadě bez jakéhokoliv zásahu Pirátů. Navíc pokud Vám úřednice řekne, že okrsky jsou volné, tak je více než jasné, že by Vás na daném úřadě přijali s otevřenou náručí. Pokud jste tedy skutečně přišel o 14.400,- Kč, tak za to nemůžou Piráti, ale vaše neinformovanost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Belsan za příspěvek:
anonym53077
anonym53077
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 279 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od anonym53077 »

Petr.Springinsfeld píše: 01 zář 2020, 18:48 jednak okrsky, do kterých jsi se hlásil, byly prostě plné a jednak jsi pro OVK u nás na blacklistu - delegovat tě ani nechceme. Jak už zmínil Martin, není na to z tvojí strany žádný právní nárok.
Nebyly plné, když jsem se hlásil. Byla možnost delegovat mě jinam i dle slov koordinátorky. Nějaký důvod, proč jsem údajně na blacklistu? Minule jsem byl v komisi na základě intervence od Markéty Gregorové koordinátorce Škapové, protože jsem se bál toho, aby to Piráti zase nepodělali. Tak jsem poprosil pro jistotu někoho z europoslanců o vyřešení záležitosti u aktuálního koordinátora, který je však v případě a zejména v případě Jihomoravského kraje pokaždé jiný, čemuž se mimochodem vůbec nedivím.
Petr.Springinsfeld píše: 01 zář 2020, 18:48 přestaň vyhrožovat podáním ke Kontrolní komisi
Toto mělo charakter podání již v prvním příspěvku, který se tomu tentokrát věnoval a fakt, že to kontrolní komisi nezajímá, rozhodčí komise problém bagatelizuje, republikový výbor dělá, že neví a nevidí a krajská koordinátorka spí opravdu není můj problém. Chováte se jak malý děcka, nedělejte to fakt.
Naposledy upravil(a) anonym53077 dne 01 zář 2020, 19:57, celkem upraveno 3 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym53077 za příspěvek:
V__
anonym53077
Kontaktovat uživatele:

Re: Okrskové volební komise OVK 2020

Jiri.Belsan píše: 01 zář 2020, 19:44 do OVK se můžete přihlásit i sám na úřadě (...)
Zeptám se na to na úřadě MČ. Tím by byl jaksi problém s amatérismem Pirátů vyřešen.
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Profese: Zastupitel JmK
Dal poděkování: 2700 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Tomas Babicky píše: 01 zář 2020, 19:49 Minule jsem byl v komisi na základě intervence od Markéty Gregorové koordinátorce Škapové, protože jsem se bál toho, aby to Piráti zase nepodělali. Tak jsem poprosil pro jistotu někoho z europoslanců o vyřešení záležitosti (...)
Tady ti ani nesedí časová souslednost. Od evropských voleb nebyly v JmK zatím žádné jiné volby, takže jsi určitě nebyl v OVK na základě pomoci od europoslanců.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Springinsfeld za příspěvek:
Jiri.Belsan

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Vendula.Svobodova
Místní předsednictvo
Dal poděkování: 125 poděkování
Dostal poděkování: 265 poděkování

Příspěvek od Vendula.Svobodova »

Tomáši,

tohle bude moje první a taky poslední zpráva v tomto vlákně, protože tady není co řešit.

Jak jsem ti řekla do telefonu, později napsala SMS a dnes i zprávou na Fóru, tvou registraci jsem zrušila kvůli tomu, že tebou vybraný okrsek (i všechny ostatní v Jundrově), byly zaplněné jiným uchazečem/uchazečkou. Což ti pravděpodobně přišlo emailem (který popíráš), protože se jinak neumím představit, proč bys mi volal ještě ten den po 21 hodině s požadavkem být v komisi v Jundrově. Hned druhý den se centrálně uzavíraly všechny OVK, což je také důvod proč se už nemůžeš přihlásit (ne, nemáme to pokažené, jen uzavřené :D ). A to jsem ti také sdělila, takže tím to považuji za uzavřené.

Prosím už mi nevolej, ani mě nijak jinak nekontaktuj. Pokud budu s někým rozebírat svou práci, budou to lidé k tomu kompetentní, ne ty (díky za pochopení).

A teď pro odlehčení a pobavení přikládám naši dnešní "konverzaci".

https://ibb.co/4TD4tYf
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vendula.Svobodova za příspěvky (celkem 2):
Petr.Springinsfeld, Jiri.Belsan
anonym53077
Kontaktovat uživatele:

Petr.Springinsfeld píše: 01 zář 2020, 20:01 Tady ti ani nesedí časová souslednost. Od evropských voleb nebyly v JmK zatím žádné jiné volby, takže jsi určitě nebyl v OVK na základě pomoci od europoslanců.
Dobrá, tak na základě tehdejší kandidátky Markéty Gregorové, která je dnes europoslankyní. Doufám, že takto po lopatě už to budete schopen pochopit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym53077 za příspěvek:
V__
anonym53077
Kontaktovat uživatele:

Vendula.Svobodova píše: 01 zář 2020, 20:17 Jak jsem ti řekla do telefonu, později napsala SMS a dnes i zprávou na Fóru, tvou registraci jsem zrušila kvůli tomu, že tebou vybraný okrsek (i všechny ostatní v Jundrově), byly zaplněné jiným uchazečem/uchazečkou. Což ti pravděpodobně přišlo emailem (který popíráš), protože se jinak neumím představit, proč bys mi volal ještě ten den po 21 hodině s požadavkem být v komisi v Jundrově. Hned druhý den se centrálně uzavíraly všechny OVK, což je také důvod proč se už nemůžeš přihlásit (ne, nemáme to pokažené, jen uzavřené :D ). A to jsem ti také sdělila, takže tím to považuji za uzavřené.
Lžete opět i tady, nestojí mi za to reagovat. Vše podstatné bylo řečeno.
Vendula.Svobodova píše: 01 zář 2020, 20:17 A teď pro odlehčení a pobavení přikládám naši dnešní "konverzaci".
Jste opravdu směšná, ale já jsem to sem chtěl stejně dát sám.
anonym53077
Kontaktovat uživatele:

Příští rok, předpokládám jak je v kraji zvykem již s jinou koordinátorkou zkusím delegaci do OVK opět. Přijímám touto cestou sázky, že to Piráti ani do té doby nebudou umět.
Zamčeno

Zpět na „Technika“