***

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 3

Zamčeno
mikozza
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 15 říj 2013, 00:27
Profese: Programátor
Dostal poděkování: 1 poděkování

***

Příspěvek od mikozza »

Ahoj,

narodil jsem se v roce **, vyrostl na malé vesnici v *** a kromě toho že jsem hrál závodně *** není na mém dětství nic moc zajímavého. Studoval jsem gymnázium v *** a pak jsem přešel na *** školu se zaměřením na marketing do *** kde jsem odmaturoval, následně jsem se přestěhoval na dva roky do *** a pracoval jsem jako *** v *** a ve volném čase jsem dělal weby pro umělce a další projekty. Poté jsem se uchýlil do *** kde jsem pomáhal *** s podnikáním v *** , naprogramoval jsem software pro provoz *** a časem se z něj vyklubal startup který má momentálně 40 členů teamu. Kromě tohoto startupu se věnuji vývoji sfotwaru pro různé blockchainové projekty, pořádáme s kamarády *** Fest - *** festival pro cca 800 ( minulý rok se konal na Nákladovém Nádraží Žižkov), rád cestuji a hraju na djembe a hangdrum.

Piráti jsou mi blízcí už mnoho let a občas jsem s nějakou drobností pomohl. Důležitá je pro mě tendece pro transparentnost, nové technologie, pokora a píle.

I přesto že momentálně nemám moc času rád přiložím ruku k dílu ať už prací na programu, infrastruktuře, propagaci, vývojem nebo managementem.

agrrrh


Naposledy upravil(a) Vojtech.Pikal dne 24 zář 2022, 02:25, celkem upraveno 1 x.
Důvod: 24.9. 2022 anonymizováno na žádost autora
Tito uživatelé poděkovali autorovi mikozza za příspěvek:
V__
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Praha 3“